Геймфаунд 4Х проєкт від українців!!!

Обговорення настільних ігор
Відповісти
Аватар користувача
KOCTET
Адепт
Повідомлень: 507
З нами з: 13 лютого 2013 09:15
Звідки: Энергодар

Геймфаунд 4Х проєкт від українців!!!

Повідомлення KOCTET »

Всім привіт. Наші файні хлопці запускають проєкт на геймфаунд - нову 4Х цивілізацію з дуже класним артом! Там є можливість проголосувати за українську мову! Закликаю всіх хто може- підтримати проєкт та допомогти хлопцям витворити його в життя!

https://gamefound.com/en/projects/kresa ... ilizations
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум по настільним іграм”