Когда нескем играть :))

Бесіди на різноманітну тематику
Serhious
Єврогеймер
Повідомлень: 313
З нами з: 20 серпня 2014 10:08

Re: Когда нескем играть :))

Повідомлення Serhious »

svalse писав:
Serhious писав:
svalse писав: Тисячі людей по всьому світу незгідні, що соло ігри це не прикольно, нудно і ще якось неправильно.
А позбавлено всякого сенсу вважати, що чиясь особиста думка про те, як кому правильно гратись в настолки, є вірною для всіх ;)
Уж точно не меньшее количество со мной согласятся и что из этого?
Я где-то утверждал что мое мнение это истина в последней истанции? Не надо мне приписывать того, чего я не говорил. Я имел ввиду, что если не с кем играть в настолки, то нужно найти с кем играть. Это же очевидно. Завести новые знакомства. Если человек не может найти себе компанию для любого вменяемого дела, то у него большие проблемы. И убегание от этой проблемы в соло или онлайн ни к чему хорошему не приведет

Для любителей трактовать написанное как ему захочется - все вышесказанное исключительно личное мнение совсем никак не претендующее на единственно верное
Ви там як цитуєте, то акуратніше цитуйте, бо плутаєте де чиї репліки )

Я теж нічого не писав про істину в останній інстанції.

Ваша особиста думка в формі категоричного судження однозначно свідчить про ставлення до соло ігр і що для вас соло ігри - не варіант. Натомість, величезна кількість людей грає соло і отримує від того багато задоволення і не вважає це позбавленим всякого сенсу.
Якщо вам щось не подобається то це не означає, що в цьому немає сенсу.
Якщо ви мали щось на увазі, то варто так і писати, боюсь думки тут мало хто читає.
svalse писав: Зы. Весь прикол настольных игр в компании, живом общении, совместном времяпровождении. Ни одна настольная евро игра чисто механически не будет глубже топовых стратегий даже близко. Ни один америтреш не будет сильнее сюжетно, чем топовые РПГ или квесты. Как разовое явление, поиграть в онлайне или в соло режиме я ещё могу понять. Но делать это на постоянке лишено всякого смысла
Люди дуже різні бувають, комусь комфортно з купою людей грати, комусь зручніше одному, а хтось любить і так і так. Інколи знайомитись і знаходити товаришів по хоббі простіше, а інколи це робити складно, а інколи просто не хочеться. І всі ці випадки абсолютно нормальні. Потрібно почастіше видихати і отримувати задоволення від того, чим ти займаєшся, чи соло чи з кимось. ;)
Аватар користувача
svalse
Адепт
Повідомлень: 796
З нами з: 19 травня 2017 14:02
Звідки: Запорожье
Контактна інформація:

Re: Когда нескем играть :))

Повідомлення svalse »

Serhious писав: Я теж нічого не писав про істину в останній інстанції.
Serhious писав: А позбавлено всякого сенсу вважати, що чиясь особиста думка про те, як кому правильно гратись в настолки, є вірною для всіх
Ну я не знаю что ещё добавить
Serhious писав: Ваша особиста думка в формі категоричного судження однозначно свідчить про ставлення до соло ігр і що для вас соло ігри - не варіант. Натомість, величезна кількість людей грає соло і отримує від того багато задоволення і не вважає це позбавленим всякого сенсу.
Ну вот. Т.е. вы прекрасно поняли, что я говорил только за себя. Так в чём проблема-то? Миллионы людей, например, курят и получают от этого удовольствие, а я категорически считаю это бессмысленным занятием. И что? Или я не имею права на свою точку зрения?
Serhious
Єврогеймер
Повідомлень: 313
З нами з: 20 серпня 2014 10:08

Re: Когда нескем играть :))

Повідомлення Serhious »

svalse писав:
Serhious писав: Ваша особиста думка в формі категоричного судження однозначно свідчить про ставлення до соло ігр і що для вас соло ігри - не варіант. Натомість, величезна кількість людей грає соло і отримує від того багато задоволення і не вважає це позбавленим всякого сенсу.
Ну вот. Т.е. вы прекрасно поняли, что я говорил только за себя. Так в чём проблема-то? Миллионы людей, например, курят и получают от этого удовольствие, а я категорически считаю это бессмысленным занятием. И что? Или я не имею права на свою точку зрения?
Вот тепер, коли ви підтвердили, що я все правильно зрозумів, і що ви насправді говорили тільки за себе, а не за соло ігри загалом, то немає жодних проблем :)

Просто погодьтесь, по-різному звучить "для мене грати соло немає сенсу" і "грати соло постійно позбавлено будь-якого сенсу" )

Безперечно, що ви, як і всі інші, маєте право на власну точку зору, тут без питань. але не завжди чиясь єдина точка зору є правильною для всіх. Є якісь об'єктивні речі, типу куріння шкодить здоров'ю, а є чисто суб'єктивні особливості сприйняття, типу куріння не приносить задоволення.
Кожен робить як йому подобається і це його право до тих пір, поки він не починає заважати іншим.

Може я просто причепився до слів, або мені не сподобалось, що ваша особиста думка була висловлена в категоричній формі. В будь-якому випадку я радий що ви прояснили, що мали на увазі, і що у вас є з ким пограти в настолки і отримати від того фан! :)
Аватар користувача
svalse
Адепт
Повідомлень: 796
З нами з: 19 травня 2017 14:02
Звідки: Запорожье
Контактна інформація:

Re: Когда нескем играть :))

Повідомлення svalse »

Serhious писав: Просто погодьтесь, по-різному звучить "для мене грати соло немає сенсу" і "грати соло постійно позбавлено будь-якого сенсу" )
Я имел ввиду именно то, что написал. Что я считаю, что играть в соло постоянно не имеет смысла. Поэтому я так не делаю. Точнее вообще никогда не играл соло и не собираюсь. Если кто-то считает иначе - это его право и его жизнь. Как из этого можно было сделать вывод, что я считаю что так должны все думать и все поступать, я не знаю. Так что, по моему, вы "просто причепився до слів". Без обид :)
Відповісти

Повернутись до “Все про все”