Колекція Metuk (біля 50+ ігор)

Розкажіть та похваліться, якими настолочками володієте.
Metuk
Адепт
Повідомлень: 919
З нами з: 10 листопада 2014 12:18
Звідки: Тернопіль

Re: Колекція Metuk

Повідомлення Metuk »

+ доп до Серпа: Френсіс,+доп доОрлеану,+Десниця Короля
ііііііі

Увага!!!!

+УНО!!!
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Колекція Metuk

Повідомлення KinslayeR »

Ого. Давай огляд на Уно. Сам давно приглядаюсь, але все ще вагаюсь чи зайде.
Domi
Адепт
Повідомлень: 546
З нами з: 21 грудня 2011 15:40
Звідки: Тернопiль

Re: Колекція Metuk

Повідомлення Domi »

Срочно привозь в клуб, влаштуєм нічну ігротеку.
Metuk
Адепт
Повідомлень: 919
З нами з: 10 листопада 2014 12:18
Звідки: Тернопіль

Re: Колекція Metuk

Повідомлення Metuk »

Коротше, багато хто чекав, але не було коли зіграти в те УНО , але сьогодні - довгожданий огляд цієї незабутньої гри
Грали втрьох, учні розказали правила (як виявилось ці правила зовсім інші як у оф. правилах в коробці - це я уже потім взнав), але нічого, граємо!
1 партію грали більше півгодини, замішували колоду і т.д. Всі з купою карт на руках. Ніхто не може скинути - у всіх по 20+ карт на руках. Але було весело))) Гра варта тої купи грошей, що я за неї відвалив)))

Я переніс свою ігротеку з дому до спортивного клубу, тепер партії в різні ігри майже щодня, хоч наразі пояснюю тільки правила різних ігор)
dimamid
Гравець в Монополію
Повідомлень: 89
З нами з: 22 лютого 2016 15:05

Re: Колекція Metuk

Повідомлення dimamid »

привет, очень понравилась твоя тема с коллекцией игр)) очень похожие вкусы и 2 с топ 3 игры совпали (5 племен и игра престолов) не знаю почему ты ничего не написал про замки бургундии, думаю она достойная внимания)) я конечно тебе не советник, но рекомендовал бы еще токайдо, и пора бы каркасон поиграть)) игра в которой новички в стратегическом режиме не побеждают)) игра для тех кто любит померятся)) хотел тебя попросить написать про дополнения на игру престолов, как оно тебе зайдет)
Metuk
Адепт
Повідомлень: 919
З нами з: 10 листопада 2014 12:18
Звідки: Тернопіль

Re: Колекція Metuk

Повідомлення Metuk »

dimamid писав:привет, очень понравилась твоя тема с коллекцией игр)) очень похожие вкусы и 2 с топ 3 игры совпали (5 племен и игра престолов) не знаю почему ты ничего не написал про замки бургундии, думаю она достойная внимания)) я конечно тебе не советник, но рекомендовал бы еще токайдо, и пора бы каркасон поиграть)) игра в которой новички в стратегическом режиме не побеждают)) игра для тех кто любит померятся)) хотел тебя попросить написать про дополнения на игру престолов, как оно тебе зайдет)
Дякую)) Я дуже чекаю доп до гри Престолів на 8 осіб.
Напишу, коли вперше зіграю в Замки Бургундії. Можливо, на вихідних. Багато ігор ще не грав
Але швидше за все засядемо за щось інше. Допи Агенства Час.
Також пора проходити 2 частину Пандемії і компанію до гри Серп!
Maestro86
Єврогеймер
Повідомлень: 279
З нами з: 12 травня 2018 15:39
Звідки: Николаев

Re: Колекція Metuk

Повідомлення Maestro86 »

Величезний лайк за Спартака! Дуже захоплююча гра, але на жаль в нашій країні чомусь мало популярна. Причина можливо в тому, що її дуже не люблять дівчата через відвертий прямолінійний конфлікт.
Metuk
Адепт
Повідомлень: 919
З нами з: 10 листопада 2014 12:18
Звідки: Тернопіль

Re: Колекція Metuk

Повідомлення Metuk »

Maestro86 писав:Величезний лайк за Спартака! Дуже захоплююча гра, але на жаль в нашій країні чомусь мало популярна. Причина можливо в тому, що її дуже не люблять дівчата через відвертий прямолінійний конфлікт.
Ми її граємо суто, коли є хлопці. Дівчатам навіть престоли не заходять (особливо, коли атакують їх). Хоч вони самі "любительки" ножа в спину))) І радості від того скільки! А Спартак розкладаємо раз в 2 тижні. Зараз переважно різними компаніями
Metuk
Адепт
Повідомлень: 919
З нами з: 10 листопада 2014 12:18
Звідки: Тернопіль

Re: Колекція Metuk

Повідомлення Metuk »

+ Брасс:Ланкашир, Альтиплано та Детектив.
+ Рекс!
+ Твайлайт Страгл ПнП, нажаль, наразі таке

Тему сьогодні-завтра кардинально оновлю, бо уже на настолки є більш-менш часу. То й же Край Хавок Зіграв) Чи Твайлайт страгл
Аватар користувача
ДюДя
Адепт
Повідомлень: 918
З нами з: 05 квітня 2009 12:02
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Колекція Metuk

Повідомлення ДюДя »

та вже почекав би, та скоро буде Твайлайт Страгл Російською
Metuk
Адепт
Повідомлень: 919
З нами з: 10 листопада 2014 12:18
Звідки: Тернопіль

Re: Колекція Metuk

Повідомлення Metuk »

ДюДя писав:та вже почекав би, та скоро буде Твайлайт Страгл Російською
Виграв на маклаці за 150 грн. Досить добротне ПнП, тому наразі таке. Можливо на обміні з часом обміняю, і куплю оригінал.
+ Сутінки Імперії 4 вид!
Все, за цей рік усі покупки.
Наступного чекаю кілька цікавих проектів)
Всіх із прийдешніми святами!
Metuk
Адепт
Повідомлень: 919
З нами з: 10 листопада 2014 12:18
Звідки: Тернопіль

Re: Колекція Metuk

Повідомлення Metuk »

Враження від гри – Сутінки Імперії 4 редакція. ФФ врахували багато побажань геймерів і так, час партії помітно скоротився, я думаю що на 6 осіб реально зіграти до 5 год повну партію , а не 10-12 як було колись. Головне, щоб люди за ігровим столом уже хоч 1 раз її грали
Плюси гри:
+ даунтайм є, але він не нудний ( ти слідкуєш завжди, що роблять суперники та аналізуєш їх дії, також за час що думають інші – думаєш сам, що зробити. Головне правило – коментуйте, що ви робите). З таким можна не те що миритись, а і навіть комфортно жити. Тих кілька год пролетіли моментально швидко.
Наступна партія 100% пройде в рази швидше.
+ вітки технологій ( забрали «кончене» дерево технологій з 3 версії, що це дало – у тебе є карти технологій та апгрейдів, на кожній карті зображено від 0 до 3-4 різних символів технологій, у тебе вони є , будь ласка, вивчай нову технологію і йди нагибай, або получи нове вміння для косм.кораблів). Тут все чудово зрозуміло та ясно.
+ епічність у кожному раунді. Завжди відбувались якісь події, що впливали на перебіг партії – ті стали сусідами та почали торгувати, Університет вторгся на планети Федерації Сол, щоб просто виконати місію, Жуки поперли в центр на Мекатор-Рекс, інші включили режим нарощування сили і т.д. В грі реально є чим зайнятись усім.
+ збалансованість. Так, вона тут присутня і це відчувається. Це у нас 1 партія і ми грали базовими «канонічними» фракціями (вони 100% балансували гру), коли будемо «просунутими» гравцями, на вибір є ще 11 різних. Тут вибір прекрасний! + більшість з нас навіть читали опис раси якою воювали))) Ти хочеш спробувати більшість фракцій.
+ Гра розумна. Реально, тут ти розумієш, що над грою просиділи уйму часу, щоб усе, що можна спростити, усе що можна, покращити. 3 редакція згадується, як важкий, неповороткий динозавр…
+ Мозок кипить. Так, тут ти думаєш, що варто - цю технологію купити, чи кораблики? Чи лишити планети на потім у фазу політики? Яку карту стратегії вибрати? Вторгатись, чи торгувати?. А тут ще і політика… Огоо, думаєш, ньюансів в грі море…
Плюси-мінуси
- Ти досить велику частину партії на ногах, ти встаєш оцінюєш ситуацію на полі, гра займає купу місця. Ми зсунули 2 столи, щоб було більш-менш комфортно грати
- - куби під час баталій, так, тут є куби. І ти їх кидаєш, буває – кидаєш суто «9» і тащиш проти дредноутів маленькими винищувачами, а буває твій флагман перебиває 5 кораблів. Чому +- -? кубики тут специфічні, якісь з неправильними гранями, щоб однозначно судити потрібно зіграти ще.

Мінуси гри:
- Якість жетонів та гексів планет ( на тильній стороні злазить фарба. Це проблема усього тиражу, не критично, але такий ньюанс присутній. Друк на жетонах має невелике зміщення на тильній стороні. Якість карт, планшетів, фігурок, буклетів правил нарікань не виникає, досить чудово. Деякі претензії до коробки, знизу коробки у мене уже є потертість – хоч коробкою я не совав).
- - в грі не хватало жетонів з 3 редакції, які ставлять на планети ( вони дають якісь бонуси, або проблеми гравцю, що нападає). Ти ніколи не знаєш, що на тебе чекає на цій планеті, чи якийсь товар, чи навіть технологія, чи чума, чи повстання населення). А тут ти просто прилетів в космос, вторгся на планету ,і все. Вона твоя. Не хватало і жетонів лідерів фракцій та танків. Зате зразу присутні флагманські кораблі! Думаю в допах ці всі проблеми рішать з часом (дещо навмисне не дали уже в базовій версії, щоб було що пиляти в допах).
- Незважаючи на те, що я правила прочитав 3 рази, і грав в 3 редакцію, багато моментів гри було незрозуміло - звертався до правил постійно. Для новачків поріг входження дуже високий. Навіть знавцю англійської мови буде важкувато, якщо у нього англ. версія.
У мене російська, і до мене друзі постійно звертались з поясненням цієї чи іншої карти, того чи іншого моменту гри. Якби була англ. Це була б партія в епікфейл довжиною у 10+ годин і ніхто б не отримав задоволення.

Після опитування друзів, 4 сказали, що б зіграли ще , а один, що хоче їсти))) Тому підчас гри варто робити кожну годину 5 хв перерви. Чи зіграємо ми/я ще?
Однозначно, це буде уже сьогодні новим складом гравців. Наразі ставлю 8-9/10. Після другої партії, де будуть більш обдумані ходи, оцінка може змінитись.
Чинджер
Єврогеймер
Повідомлень: 423
З нами з: 12 серпня 2016 11:58
Звідки: Полтава
Контактна інформація:

Re: Колекція Metuk

Повідомлення Чинджер »

Баланс между фракциями не очень, на мой взгляд. Играл 4 раза: людьми, торговцами, учеными и растениями. Первые три расы очень крутые, спокойно, не напрягаясь выполнял задания, битвы шли нормально, где-то выигрывал, где-то проигрывал. Но, больше всего запомнилась партия за растения. Это было какое-то избиение)) Сидел меж людьми и призраками. Просто ничего не давали сделать половину игры. У людей сильнее пехота, поэтому не мог их выбить. А призраки перекрыли всё своими кораблями. И дипломатически не смог договориться. С двух сторон заперли. Ни ресурсов, ни флота, ни технологий. Ничего. Просидел пол игры с 1 очком, пока наконец-то их не потрепали другие игроки. Тогда только смог вздохнуть свободно, да игра закончилась :) Впрочем, это легко решается хоумрулом. Например, все играют слабыми фракциями. Или все играют сильными. Жалко, что МирХобби как-то разгильдяйски игру локализовал. Все жалуются на качество. Могли же нормально сделать. Как вариант, можно взять английскую версию и самому локализовать. Да, придется заморочиться, но зато будет качественно.
Metuk
Адепт
Повідомлень: 919
З нами з: 10 листопада 2014 12:18
Звідки: Тернопіль

Re: Колекція Metuk

Повідомлення Metuk »

Чинджер писав:Баланс между фракциями не очень, на мой взгляд. Играл 4 раза: людьми, торговцами, учеными и растениями. Первые три расы очень крутые, спокойно, не напрягаясь выполнял задания, битвы шли нормально, где-то выигрывал, где-то проигрывал. Но, больше всего запомнилась партия за растения. Это было какое-то избиение)) Сидел меж людьми и призраками. Просто ничего не давали сделать половину игры. У людей сильнее пехота, поэтому не мог их выбить. А призраки перекрыли всё своими кораблями. И дипломатически не смог договориться. С двух сторон заперли. Ни ресурсов, ни флота, ни технологий. Ничего. Просидел пол игры с 1 очком, пока наконец-то их не потрепали другие игроки. Тогда только смог вздохнуть свободно, да игра закончилась :) Впрочем, это легко решается хоумрулом. Например, все играют слабыми фракциями. Или все играют сильными. Жалко, что МирХобби как-то разгильдяйски игру локализовал. Все жалуются на качество. Могли же нормально сделать. Как вариант, можно взять английскую версию и самому локализовать. Да, придется заморочиться, но зато будет качественно.
Ну, ми ще іншими расами не грали. Будемо наступного тижня пробувати, тоді вибиратимемо любі раси.

Також невеликий відгук про Маленький світ. Гра після вчорашніх ігор дуже сподобалась, дуже достойне євро. Усе на малюнках і значках - гра мовонезалежна.
Плюси гри:
-жодного даунтайму, всі реально слідкують за ходами + думають як відповісти на хід суперника. Не знаю як у інших компаніях, у мене було саме так.
- В грі всі мають шанс на перемогу, навіть якщо граєте уперше, вчора двоє "друзів" мене загнобили, і я зайняв останнє місце.
- механіка пояснюється за 5-7 хв, швидка розкладка гри;
- раси досить збалансовані, залежно від ситуації на полі, та від вміння яке раса отримає. ( допами ще не грали)
- Гра цікава як на 2, так і на 5. Карти гри є у комплекті
Мінуси:
особисто для мене, наразі немає, можливо раси з допів будуть дисбалансні. Потрібно буде зіграти

Більше 50+ партій в телефонну гру. і 5 партій за вчорашній вечір з друзями ( + 4-5 партій за минулйй рік)
Metuk
Адепт
Повідомлень: 919
З нами з: 10 листопада 2014 12:18
Звідки: Тернопіль

Re: Колекція Metuk (біля 90+ ігор)

Повідомлення Metuk »

+ Кейфлавер з допами, + К2, + Джайпур, + доп до Какао, +доп до Кемету, + Хто з'їв мою рибу?
Відповісти

Повернутись до “Ваші персональні колекції”