Колекція Metuk (біля 50+ ігор)

Розкажіть та похваліться, якими настолочками володієте.
Metuk
Адепт
Повідомлень: 933
З нами з: 10 листопада 2014 12:18
Звідки: Тернопіль

Колекція Metuk (біля 50+ ігор)

Повідомлення Metuk »

У 2013 один мій знайомий, тепер добрий друг Меш познайомив із світом настільних ігор. І пішло, і поїхало. На даний момент колекція налічує біля 70-100 одиниць різноманітних ігор з доповненнями багатьох жанрів та напрямків.
Старатимусь редагувати тему і додавати ігри, які у мене є. + опис гри.

Перша серйозна настільна гра, яку я зіграв це Лорди Підземель, пам'ятаю досі як мені було цікаво прораховувати дії і виставляти гремлінів))
Отже, сам список. Список не в порядку крутості, дороговизни чи якогось іншого рейтингу. Просто список
1. Гра Престолів 2 вид. + 2 допи + Матір Драконів
Гра яка займає почесне 1-3 місце у моєму особистому топі.Так, вона дуже конфліктна, але від того не менш цікава. Допи потрібні, якщо хочете нових полководців + якщо збираєтесь учотирьох. Гра полюбилась нам настільки, що я роздрукував карту на 8 людей. зробив жетони, карти фігурки Ареннів і Таргагреннів. Партія на 8 це був Треш! в мережі є карта на 9 людей, може її. Презентували доп на 8 осіб: матір Драконів купив . Уже 2 партії
2. Спартак:Кров і Пісок + допи Вовки і Змії. Дихання Смерті
Гра яка теж 1-3 місце. Ми її зіграли найбільше - напевне партій з 50. Гра в інтриги. Прорахувати ходи тут не вдасться, багато рандому, але і від того вона не менш класна. 1 доп балансить гру, 2 доп взяв ради фігурок і просто через те, що гра подобається.
3. 5 каст + усі допи
Напевне, улюблена єврогра. Виставляєш міплів, прораховуєш комбінації, заробляєш очки. Добре що її є з ким грати. 1 доп з шостим племенем обов'язковий. 2 доп із злодіями ні - гра стає більш рандомною і неконтрольованою. За 3 доп:Примхи султана . ВІН кардинально МІНЯЄ гру на 4-5 осіб. Його робили під це. І він ВАРТУЄ своїх коштів. На 2-3 так собі.. Не така конкуренція..
4. Генерали
Біля 10 партій. Чудова гра! Сетинг 2 світової. Рекомендую усім. Хороша гра)
5. Райсінг Сан (Кікстартерне вид. + доп)
6 партій. Вперше зіграв на гікосфері ( хоч вдома в цей час лежала запакована) Після приїзду розпакував. Гра в сетингу середньовічної Японії та їх вірувань. Досить конфліктна з певною ноткою дипломатії.
6. Зламай Код
7. Кемет +Та-Сеті+Сет
Зайшла мені більше як Кіклади. Тут потрібно тільки воювати, і все. Економіка не так важлива. Головне війна. Сетинг Єгипту досить цікавий, як і їх міфологія. Допчики ще не грав
8. 7 чудес:Дуель + доп:Пантеон+Агора
Біля 50 партій,в цій грі я можу себе вважати топ-гравцем. ( біля 200 партій в комп'ютерну). доп так, 50 на 50. Як кому зайде, мені непогано. Гра перейняла усе краще від старшої гри. Другий доп не граний.
а от сама гра - шедевр ігор. Раджу усім
9. Море Нострум + доп Атлас + пнп герої альтернативні і допи+ фігурки пнп
Біля 10 партій, гра дуже подобається. Навчити новачків, саме то, рекомендую укр. локалізацію , хоч сам маю англ. але б без вагань помінявся. Гра в сетингу стародавнього світу: очолюєш одну із 5-6 фракцій і вперед. Є кілька варіантів щоб перемогти.
10. Азул.[/b]
Крутий абстракт, ми зависли на цілий вечір. Грали одну гру - Азуль. 10/10. Рекомендую! В мене у школі це топ) Ти думаєш, як пробити більшу к-сть очок і не дати це зробити суперникам. Або зробіть з лего)
11. Шериф Нотінгема +доп
От, одна з кращих ігор в блеф. В компанії заходить на ура, з допом ще не грали. Але думаю, буде непогано - там окремі модулі які можна додавати.
12. Маленький Світ
Гра мені дуже сподобалась. Цікава єврогра з певним конфліктним бар'єром, без нього не виграєш. Також є певна доля дипломатії, цікаві раси, цікаві вміння, цікавий геймплей.
13. Загублені руїни Арнаку -
14. Зоряні Імперії + Гамбіт +Фронтір
Улюблений філер, біля 100+ партій. Не рахував, досить часто його розкладаю, хто не грав рекомендую!
15. Бенг + доп: прекрасна Вісімка
База - шикарна! Для компанії напевне, одна з кращих ігор! А от доп, уже ні. Перше: він перевантажує гру, він рутинний. Краще допчик на випадкові події кожного раунду. З ним веселіше
16. Діксіт + 2,3,4
База + пару допів. Гра в асоціації. На форумі так продавали, так і купив. Гра досить часто надоїдає за таку к-сть партій, але з новими гравцями, яким треба привчати до настільних ігор, щоб їх зацікавити і показати, що то таке і з чим це їдять.
17. Детектив Клуб
18. Лють Дракули 3 вид.
От тут цікаво, гра дуже зайшла всім з ким я грав за 4 партії. І навіть мій друг , який дуб дубом, хоче зіграти в Дракулу, саме за Дракулу. Тому гра буде ще не раз розкладатись і гратись.
19. Форпост
Прекрасна гра!
20. Рут -
21. Летючі Гобліни -
22. Володар Токіо
10-12 партій. Топова простенька весела гра) На 8-9 балів з 10))
23. Лорди Ксідіту
1 партію в Лорди з компанією, яка вже в неї грала не раз я виграв.Тому гра вже де=фактомені сподобалась. Процес не складний, але занятний. Збираєш армію, і даєш па рогам/хвостам/дупі монстрам, до яких маєш армію. Процей занятний, гра недовга і ще не раз розкладатиметься. Мені подобається))
24. Екліпс: 2.0!!!!
Одна з улюблених ігор, хоч в коробочну біля 5 партій (комп'ютерну 100+). Гра нескладна, але правил достатньо. Після 1 гри хочеш наступну, і так далі. Потім в голові прокручуєш, що би зробив так чи там. Сетинг космосу один із улюблених! 2.0 просто шикарна!!!
25. Сутінки Імперії 4
4 купив, просто чекав російську локалізацію. Компанія англійську знає на такому рівні, що й і я. Майже ідеальна гра.
Мінус гри довгий сетап, треба дуже багато місця. Розгорнутий відгук написав в темі.
26. Дюна Імперіум -
27. Рюрик Битва за Київ
28. Саботер
Кращий філер. Уйма партій, 200+ напевне, заходить усім. А от, 2 частина не подобається, гра робиться менш фановою і перевантаженою. Спробуйте на велику компанію!
29. Зоряні війни: Ребеліон
Купив на хайпі з покрасом усіх міньок. Все русифіковано. Середина грудня зіграємо (наразі Ребеліон завіз хлопцяв в "Кролик").
30. По верблюдах +доп пнп
Хороша гра на ставки, інколи розкладаємо. Фанова, хлопцям заходить краще, азарт аж пре, доп міняє гру на 6+ людей. Ідеально її грати 4-5 , тоді можна щось прорахувати, бо на 6+ замало дій..
31. Коса +монетки+ресурси
Продав рос. базу Сєрпа, купив Косу))) + доп на 7 рил.
32. Таверни Тіфенталя -
33. Містеріум +доп
На Гікосфері навчили грати, і зайшло. Бо вдома коробка лежала фіг зна скільки, і просто лежала. Тепер раз в місяць граємо у містеріум і шукаємо вбивцю)) І всі хочуть грати за привида)
34. Країна Снів -
35-36. Джайпур
Біля 100+ партій. Навчив 20+ людей грати її. Прекрасна дуелька! Замовив українську.
37. Дунгеон Твістер:В'язниця.
Грав двічі в клубі. Поміняв на Теру Містику, мені дуже подобається механіка протистояння. Жаль ,нема з ким грати....
38. Анкх
39. Таємне послання
Цікавий філер. Купа партій у клубі, надумав і придбати і собі
40. Кам'яний вік Аніверсарі Едішн+ доп
Базу рекомендую. Простенька гра про плем'я хомо сапіенсів 10 тис років назад. Вчу людей грати досить часто іменно з цієї гри. Погруження в механіку моментальне, тут реально думаєш як прогодувати своїх чоловічків. З допом ще не грав
41. Виноробство -
42. Десниця короля: Престоли -
43. Йорвік -
44. Останній Бастіон
Прекрасна гра! Біля 5 партій!
45. Виноробство укр.
46. Санта Марія-
47. Ненажерливі хамелеони -
48. 7 чудес укр -.
49. Корова 006
Біля 40 партій. Кращий філлер на будь яку компанію. Хто там повелитель Корів?
50. Дженга. 100500 партій))
51. Салат
52. Сплендор
Хороша гра 8/10. Варто мати в колекції для навчання новачків, купляєш карти, збираєш діаманти, їх тратиш. З карт формуєш сети і валиш) я дуже рідко виграю...
53. Геометрія Уяви
54. Айскул




Періодично тему чиститиму і редагуватиму)
Востаннє редагувалось 24 січня 2022 16:16 користувачем Metuk, всього редагувалось 51 раз.
Metuk
Адепт
Повідомлень: 933
З нами з: 10 листопада 2014 12:18
Звідки: Тернопіль

Re: Колекція Metuk

Повідомлення Metuk »

Добавив ще з десяток ігор, бо купу майбутніх позицій, ще не встиг зіграти...
KievMagician
Єврогеймер
Повідомлень: 348
З нами з: 07 липня 2014 16:28
Звідки: Киев

Re: Колекція Metuk

Повідомлення KievMagician »

Где продолжение?)
Хорошо описал, для себя кое-что взял на вооружение.
Metuk
Адепт
Повідомлень: 933
З нами з: 10 листопада 2014 12:18
Звідки: Тернопіль

Re: Колекція Metuk

Повідомлення Metuk »

KievMagician писав:Где продолжение?)
Хорошо описал, для себя кое-что взял на вооружение.
Скоро буде продовження, завтра доредагую. Добавив список
z00lus
Єврогеймер
Повідомлень: 389
З нами з: 03 квітня 2015 12:25

Re: Колекція Metuk

Повідомлення z00lus »

Отличные мини фидбеки , было интересно почитать, спасибо.
Metuk
Адепт
Повідомлень: 933
З нами з: 10 листопада 2014 12:18
Звідки: Тернопіль

Re: Колекція Metuk

Повідомлення Metuk »

Там де мінуси, через загруженість свою ( + вчити нові правила), нехотіння друзів грати у щось нове - у ті ігри ми не грали. Але вони чекають свого часу!
Metuk
Адепт
Повідомлень: 933
З нами з: 10 листопада 2014 12:18
Звідки: Тернопіль

Re: Колекція Metuk

Повідомлення Metuk »

Також, можливо якусь гру забув вказати, то ще вкажу. Бо деякі в клубі , деякі в друзів. З усіма допчиками біля 100, 100+ позицій є.
Domi
Адепт
Повідомлень: 546
З нами з: 21 грудня 2011 15:40
Звідки: Тернопiль

Re: Колекція Metuk

Повідомлення Domi »

По результатам:
ІНІС - шедевр.
Зомбіцид - ну такоє.
Палкан - ЛОХ!
Го в Дракулу ? )
Metuk
Адепт
Повідомлень: 933
З нами з: 10 листопада 2014 12:18
Звідки: Тернопіль

Re: Колекція Metuk

Повідомлення Metuk »

Domi писав:По результатам:
ІНІС - шедевр.
Зомбіцид - ну такоє.
Палкан - ЛОХ!
Го в Дракулу ? )
даааа, Палкан ще той лошара))
І Дракулу ще заграємо. Головне, щоб я помало переселявся в місто.

В кого є які питання, по якійсь грі - пишіть, напишу ширший відгук...
Metuk
Адепт
Повідомлень: 933
З нами з: 10 листопада 2014 12:18
Звідки: Тернопіль

Re: Колекція Metuk

Повідомлення Metuk »

Орлеан
2 партії. Гра просто топ! Я вражений, уже їде доп! Прокачуєш своє місто, і заробляєш очки. У 5 каст є серйозний конкурент))
Також прикупив Гноми проти Гоблінів, і Пірати 7 морів. На днях гратимемо Конкордію, купив російські карти
Аватар користувача
Jack
Єврогеймер
Повідомлень: 259
З нами з: 14 березня 2018 15:26
Звідки: Одеса

Re: Колекція Metuk

Повідомлення Jack »

А на что похож Орлеан по ощущениям?

И вот про Серп мысль: я думаю игра проклята :D
Вроде неохотно садишься за партию, так как знаешь игру, тактику, пути меньшего сопротивления - даже как-то совестно выигрывать у новичков.
А с началом игры появляется азарт, жар и раж; в конце же новичок (с 1-ой партией против твоих 10-ти) не добирает 5 очков до первого места :)
С другими играми азарта меньше и больше радует взаимодействие с миром игры.
То есть в сумме больше нравится играть, а не именно упиться странным чувством азарта и победить!
Metuk
Адепт
Повідомлень: 933
З нами з: 10 листопада 2014 12:18
Звідки: Тернопіль

Re: Колекція Metuk

Повідомлення Metuk »

Орлеан, наразі трішки схожий на Кам'яний вік коли ти качаєш треки. А так, самобутня гра на заробляння очок. І ти переймаєшся тим, що качати, яким способом. Як заробити по-більше очок. Н-л, ост партію друг виграв в 1 очко на 4 грали. Грі ставлю 10 з 10
Аватар користувача
svalse
Адепт
Повідомлень: 799
З нами з: 19 травня 2017 14:02
Звідки: Запорожье
Контактна інформація:

Re: Колекція Metuk

Повідомлення svalse »

Нам Орлеан показался сильно однообразным. По крайней мере на двоих. Через 2-3 партии придумываешь себе стратегию и постоянно играешь примерно одинаково. Даже хоумрул придумали, чтобы заставить друг друга менять стратегию. Хоумрул простой - в начале партии случайно выбираем 6 зданий с 1 и 3 здания с 2, остальные убираем в коробку. Это ломает привычную стратегию и заставляет придумывать каждый раз новую

А воообще очень ждем русский второй доп. Там много чего интересного добавили и, по ощущениям, должно стать лучше в плане разнообразия
Metuk
Адепт
Повідомлень: 933
З нами з: 10 листопада 2014 12:18
Звідки: Тернопіль

Re: Колекція Metuk

Повідомлення Metuk »

svalse писав:Нам Орлеан показался сильно однообразным. По крайней мере на двоих. Через 2-3 партии придумываешь себе стратегию и постоянно играешь примерно одинаково. Даже хоумрул придумали, чтобы заставить друг друга менять стратегию. Хоумрул простой - в начале партии случайно выбираем 6 зданий с 1 и 3 здания с 2, остальные убираем в коробку. Это ломает привычную стратегию и заставляет придумывать каждый раз новую

А воообще очень ждем русский второй доп. Там много чего интересного добавили и, по ощущениям, должно стать лучше в плане разнообразия
таке у правилах навіть пише, на передостанній сторінці. Я купив доп, кажуть гра з ним краще розкривається. За цих 2 партії мені гарно зайшло. Далі будемо бачити
Аватар користувача
svalse
Адепт
Повідомлень: 799
З нами з: 19 травня 2017 14:02
Звідки: Запорожье
Контактна інформація:

Re: Колекція Metuk

Повідомлення svalse »

В правилах другой фикс описан - перед игрой каждый игрок может убрать из игры по одному зданию. Тоже вариант, но нам показался недостаточным
Відповісти

Повернутись до “Ваші персональні колекції”