Міні колекція Чінджера

Розкажіть та похваліться, якими настолочками володієте.
Аватар користувача
r_golovanov
Амерітрешер
Повідомлень: 189
З нами з: 26 квітня 2020 00:51
Звідки: Днепр

Re: Мини коллекция Чинджера

Повідомлення r_golovanov »

Чинджер писав: 19 грудня 2020 18:37 Хотел купить Восходящее солнце или Рунные войны (ога, опять) и вписался в предзаказ Эклипса, в Игромаге))) Играл всего одну партию в первую редакцию (на 4-х), но было увлекательно. Правила простейшие, нюансов ваще нет. Помню, что не понравилось оформление и эргономика планшетов. В новой версии всё это выглядит намного лучше. Да и цена привлекательнее чем на эти наши раритеты. Пока есть возможность, решил взять)) А то потом захочется а цены на форуме будут космические.
А можете поделиться ссылкой где можно предзаказ оформить? Это в Украине или в России с доставкой? Не пойму что-то.

Если ссылки запрещены на форуме, то тогда в личку. Спасибо заранее :)
Чинджер
Єврогеймер
Повідомлень: 423
З нами з: 12 серпня 2016 11:58
Звідки: Полтава
Контактна інформація:

Re: Мини коллекция Чинджера

Повідомлення Чинджер »

r_golovanov писав: 21 грудня 2020 12:56 А можете поделиться ссылкой где можно предзаказ оформить? Это в Украине или в России с доставкой? Не пойму что-то.

Если ссылки запрещены на форуме, то тогда в личку. Спасибо заранее :)
Игромаг проводил предзаказ на локализацию от Crowd Games в течении нескоких месяцев. Предзаказ, увы, уже закончился 30 ноября. Я всё думал, думал и таки решился в последний лень. Признаюсь, мне больше хотелось Восходящее солнце, но его фиг достанешь за нормальную цену. Так что взял, как говорится, пока дают. Ну, я думаю ссылка на этот же сайт не возбронится ибо это не сторонний ресурс. Только цена уже будет обычная. Впрочем, вдруг пригодится. Может скидки будут:)
Чинджер
Єврогеймер
Повідомлень: 423
З нами з: 12 серпня 2016 11:58
Звідки: Полтава
Контактна інформація:

Re: Мини коллекция Чинджера

Повідомлення Чинджер »

На днях сыграл в Cry Havoc аж две партии. На 3-х и на 4-х игроков. Выиграл оба раза я. За людей и пилигримов. Игра пока что очень нравится. Динамичная, бодрая и много битв. У каждой расы свои уникальные способности, постройки и особенности карт. Люди самые мобильные, Машины играют от построек, Троги многочисленные а Пилигримы добирают карты. Думал, что игра проще и скучнее. А оказалось бодрее и сложнее. Много всяких свойств и способностей, которыми хочется воспользоваться. Кстати, игра очень дешёвая из-за негативных отзывов.
Оновлення.
Зіграв за машини та виграв з огромним відривом. Гра дуже класна і с балансом все чудово. Рекомендую.
Чинджер
Єврогеймер
Повідомлень: 423
З нами з: 12 серпня 2016 11:58
Звідки: Полтава
Контактна інформація:

Re: Міні колекція Чінджера

Повідомлення Чинджер »

+ Марш Муравьев з допами та історія купівлі.
В якийсь звичайний день, як звичайно, шарився по інтернету і натрапив на рекламу незнайомої гри. Ціна 650грн, начебто недорого але російською. Виявилося, це єдина гра видавництва і вона не здобула популярності. Подивився по компонентам і прикинув, що ціна взагалі-то приємна. За такі гроші зараз мона купити якийсь патігейм чи філер. І купив) Тим паче, видавництво більше нічого не випускає і це просто залишки цієї гри які валяються в наших магазинах. Почитав правила, наче гра прикольна. Подивився відгуки і здивувався, бо вони більш менш позитивні. На bgg ця гра взагалі вважається hidden gem. Що ж це за гра? Насамперед, це справжня 4х стратегія зі слабеньким оформленням. Справа в тому, що замість пластикових фігурок, тут дерев'яні кубіки, як в Eight-minut Empire. Доречі, вона коштує приблизно стільки ж але можливостей значно менше. З приводу оформлення карт і тайлів, на мій погляд вони нормальні. Не супер але явно гарніші за Blood rage. Але чомусь ніхто не критикує Blood Rage за галіме оформлення а мурахи дорікають. Мабуть справа лише у фігурках))
Марш Муравьев розкладається дуже швидко. Спробував після розпаковки, так, заради прикола. В центрі кладеться основний тайл. Десь поблизу розміщується трек переможних очок з фішками гравців. Поруч колода карт. Кожен гравець отримує свій планшет, кубіки свого кольору та декілька карт з колоди. Маркер раунду кладеться на початок гри і гра починається з того, кому дістанеться жетон першого гравця.
В залежності від режиму, гра триває 3-5 раундів. Це приблизно 30-90 хвилин. Ну класно ж звучить? Ну, особисто я ще не перевіряв але маю надію, що вийде пограти. Сам ігровий процес виглядає досить простий. Всі дії окрім одної (зіграти карту) вартують одну їжу. Нема їжі, доведеться пасувати або грати карти з руки, якщо є можливість. Коли гравець пасує першим, раунд продовжується а він отримує бонуси, якщо гравці продовжують ходити. Але як тільки пасує наступний гравець, раунд завершується. Прикольна система.
Також дуже прикольна механіка реакцій. Коли активний гравець робить якусь дію, всі інші в порядку черги можуть скористатися реакцією та зробити щось корисне. Зазвичай це така сама дія але слабкіше. Схожа річ є в використанні стратегічних жетонів Twilight Imperium. Чому це прикольно? Бо під час хода іншого гравця, усі також щось роблять. Тут можно досліджувати нові території, прокачувати своїх мурах, захоплювати землі супротивників у запеклих боях та виконувати цілі, якщо вони у вас з'являться. І все це задля отримання переможних очок. В кого більше, той і переміг.
З приводу допів, то все дуже сумне. Вийшли два доповнення але де їх дістати зараз, гадки не маю. Хіба що на ebay. Мені вони обійшлися в 1445 грн + доставка з Польщі в 250грн. Повністю, ця гра з допами обійшлась в ~2400грн.
Ця гра ще виходила з пластиковими фігурками мурах але читав скарги, що вони не дуже зручні. Маю надію в неї зіграти, хоча зараз такі складні часи, що не виходить це бажання втілити в життя.
Boller747
Адепт
Повідомлень: 563
З нами з: 23 березня 2019 19:13

Re: Міні колекція Чінджера

Повідомлення Boller747 »

Чинджер писав: 05 червня 2022 22:32 + Марш Муравьев з допами та історія купівлі.
В якийсь звичайний день, як звичайно, шарився по інтернету і натрапив на рекламу незнайомої гри. Ціна 650грн, начебто недорого але російською. Виявилося, це єдина гра видавництва і вона не здобула популярності. Подивився по компонентам і прикинув, що ціна взагалі-то приємна. За такі гроші зараз мона купити якийсь патігейм чи філер. І купив) Тим паче, видавництво більше нічого не випускає і це просто залишки цієї гри які валяються в наших магазинах. Почитав правила, наче гра прикольна. Подивився відгуки і здивувався, бо вони більш менш позитивні. На bgg ця гра взагалі вважається hidden gem. Що ж це за гра? Насамперед, це справжня 4х стратегія зі слабеньким оформленням. Справа в тому, що замість пластикових фігурок, тут дерев'яні кубіки, як в Eight-minut Empire. Доречі, вона коштує приблизно стільки ж але можливостей значно менше. З приводу оформлення карт і тайлів, на мій погляд вони нормальні. Не супер але явно гарніші за Blood rage. Але чомусь ніхто не критикує Blood Rage за галіме оформлення а мурахи дорікають. Мабуть справа лише у фігурках))
Марш Муравьев розкладається дуже швидко. Спробував після розпаковки, так, заради прикола. В центрі кладеться основний тайл. Десь поблизу розміщується трек переможних очок з фішками гравців. Поруч колода карт. Кожен гравець отримує свій планшет, кубіки свого кольору та декілька карт з колоди. Маркер раунду кладеться на початок гри і гра починається з того, кому дістанеться жетон першого гравця.
В залежності від режиму, гра триває 3-5 раундів. Це приблизно 30-90 хвилин. Ну класно ж звучить? Ну, особисто я ще не перевіряв але маю надію, що вийде пограти. Сам ігровий процес виглядає досить простий. Всі дії окрім одної (зіграти карту) вартують одну їжу. Нема їжі, доведеться пасувати або грати карти з руки, якщо є можливість. Коли гравець пасує першим, раунд продовжується а він отримує бонуси, якщо гравці продовжують ходити. Але як тільки пасує наступний гравець, раунд завершується. Прикольна система.
Також дуже прикольна механіка реакцій. Коли активний гравець робить якусь дію, всі інші в порядку черги можуть скористатися реакцією та зробити щось корисне. Зазвичай це така сама дія але слабкіше. Схожа річ є в використанні стратегічних жетонів Twilight Imperium. Чому це прикольно? Бо під час хода іншого гравця, усі також щось роблять. Тут можно досліджувати нові території, прокачувати своїх мурах, захоплювати землі супротивників у запеклих боях та виконувати цілі, якщо вони у вас з'являться. І все це задля отримання переможних очок. В кого більше, той і переміг.
З приводу допів, то все дуже сумне. Вийшли два доповнення але де їх дістати зараз, гадки не маю. Хіба що на ebay. Мені вони обійшлися в 1445 грн + доставка з Польщі в 250грн. Повністю, ця гра з допами обійшлась в ~2400грн.
Ця гра ще виходила з пластиковими фігурками мурах але читав скарги, що вони не дуже зручні. Маю надію в неї зіграти, хоча зараз такі складні часи, що не виходить це бажання втілити в життя.
Муравьи действительно очень недооцененная игра. Сам случайно ее купил в каком то ноунейм магазине за смешные деньги. В итоге в компактной коробке получаешь полноценную 4х стратегию сродни Эклипсу.
Чинджер
Єврогеймер
Повідомлень: 423
З нами з: 12 серпня 2016 11:58
Звідки: Полтава
Контактна інформація:

Re: Міні колекція Чінджера

Повідомлення Чинджер »

- Vast. Так і не зіграв з кимось.
+ The Others 7 sins (вже зіграв 2 партії).
Дякую користувачу з ніком Лесник за те що продав таку класну гру з купою допів, вже з усіма пофарбованими фігурками :)
Чинджер
Єврогеймер
Повідомлень: 423
З нами з: 12 серпня 2016 11:58
Звідки: Полтава
Контактна інформація:

Re: Міні колекція Чінджера

Повідомлення Чинджер »

Вирішив таки узяти собі якесь цікаве євро і обрав Black Angel. Ціна зіграла ключову роль))) Мені сподобалось оформлення але масові продажі гри на барахолці та негативні відгуки змусили досить ретельно все обміркувати. Подивився огляди, летсплеї, почитав правила та ризикнув. Далі буде видно. :)
Чинджер
Єврогеймер
Повідомлень: 423
З нами з: 12 серпня 2016 11:58
Звідки: Полтава
Контактна інформація:

Re: Міні колекція Чінджера

Повідомлення Чинджер »

Трішки оновлень. Останнім часом продав декілька ігор, в які не граю і в результаті цього вдалося придбати Runewars Banners of War. Так довго ганявся. Мені то хотілося її придбати, то ні. І завжди цінник був мені не по карману або невчасно. Нарешті, всі зорі стали у другу фазу Юпітера і тепер в мене гра з доповненням. Зіграв і... трішки розчарований. Доповнення ніяк не змінює ігровий процес. Проте, задоволення від гри отримав. Можливо, за роки змінилися смаки але піді мною вже не палає стільчик, якщо не можливо виграти війною.

Також придбав Цолькіна разом з доповненням і вже зіграв. Довго на гру задивлявся, бо сподобалось візуально як гра виглядає. Вагався, бо думав, що буде скучно. Але я помилився. Несподівано, від гри отримав купу задоволення. Я не розумію прикола, бо в свій хід можливо тільки виставити робітників або зняти і виконати певну дію. Але за цими простими діями ховаються приємні комбінації, які можливо тут робити. Прикольна гра, прям тащусь.
Аватар користувача
Mirage
Адепт
Повідомлень: 661
З нами з: 15 травня 2020 22:02

Re: Міні колекція Чінджера

Повідомлення Mirage »

Чинджер писав: 21 лютого 2023 15:15 Також придбав Цолькіна разом з доповненням і вже зіграв. Довго на гру задивлявся, бо сподобалось візуально як гра виглядає. Вагався, бо думав, що буде скучно. Але я помилився. Несподівано, від гри отримав купу задоволення. Я не розумію прикола, бо в свій хід можливо тільки виставити робітників або зняти і виконати певну дію. Але за цими простими діями ховаються приємні комбінації, які можливо тут робити. Прикольна гра, прям тащусь.
У Симоне Лучани (автор Тцолкин) много отличных игр. От себя могу порекомендовать Лоренцо Великолепного и Плотину.
Многим еще нравится Гранд-отель Австрия. Хотя, на мой взгляд, две вышеприведенных игры лучше, особенно Плотина.
Чинджер
Єврогеймер
Повідомлень: 423
З нами з: 12 серпня 2016 11:58
Звідки: Полтава
Контактна інформація:

Re: Міні колекція Чінджера

Повідомлення Чинджер »

Mirage писав: 21 лютого 2023 16:28 У Симоне Лучани (автор Тцолкин) много отличных игр. От себя могу порекомендовать Лоренцо Великолепного и Плотину.
Многим еще нравится Гранд-отель Австрия. Хотя, на мой взгляд, две вышеприведенных игры лучше, особенно Плотина.
Дякую за поради, може колись пограю. :)
Відповісти

Повернутись до “Ваші персональні колекції”