[Вже не актуально] Замовлення ігор з Miniature Market

Відповісти
asqz
Гравець в Монополію
Повідомлень: 72
З нами з: 03 квітня 2018 12:21

[Вже не актуально] Замовлення ігор з Miniature Market

Повідомлення asqz »

Бажаючі знайшлись та замовлення вже сформовано.
(Прохання тему поки що не видаляти на випадок якщо будуть якісь зауваження, коментарі і т.п. від учасників колективного замовлення.)


Планую робити замовлення на MM, наразі у мене виходить товарів на $45. Шукаю бажаючих долучитись до замовлення щоб набрати хоча б $99 для безкоштовної доставки до складу НП в США. Через тиждень буду в будь-якому разі робити замовлення, навіть якщо не буде бажаючих. Якщо ж назбираємо $99 швидше, то і замовлення зробимо раніше.

Вартість доставки НП (цитата з https://npshopping.com/us/uk/page/faq#question-4):
«Мінімальна вартість доставки відправлення вагою до 0,500 кг включно = 2,9 доларів США + 2 долари США (фіксована плата) 
Для відправлень вагою від 0,501 кг вартість доставки = 1 кг х 5,8 доларів США + 2 долари США (фіксована плата)»

Кінцеву вартість доставки буду розраховувати за фактичною вагою товару. Жодних відсотків/накруток собі не беру.
Вартість доставки = (загальна вартість доставки / загальна вага коробки) * вага вашої гри
По території України відправлю Новою Поштою за рахунок отримувача. Чи в Києві з рук в руки.


З приводу досвіду замовлень на ММ, я зробив 5 замовлень протягом року і не виникло жодної проблеми. Доставку завжди робив через міжнародний сервіс доставки НП. Через них я отримав вже 26 замовлень з різних інтернет-магазинів США, так що за досвідом можу сказати що ніяких проблем не має виникнути. Найбільша проблема з якою я зіткнувся - тривалість доставки майже два з половиною тижні під час різдвяних/новорічних свят. В середньому товари приходять за 10-12 календарних днів.

І ще, замовляти можна тільки те, що не потрапляє під обмеження експорту/імпорту товарів США/України (https://npshopping.com/us/uk/page/faq#question-5). Відповідно, наскільки я розумію фарби/лаки для фарбування мініатюр теж потрапляють під заборону.
plotnickiy88
Амерітрешер
Повідомлень: 128
З нами з: 06 липня 2016 20:27
Звідки: Київ

Re: [Вже не актуально] Замовлення ігор з Miniature Market

Повідомлення plotnickiy88 »

Замовлення отримав. Все гарно! Дякую.
Відповісти

Повернутись до “Замовлення настолок з ММ та CoolStuff”