Список недобросовісних користувачів

Аватар користувача
KOCTET
Єврогеймер
Повідомлень: 494
З нами з: 13 лютого 2013 09:15
Звідки: Энергодар

Re: Список недобросовісних користувачів

Повідомлення KOCTET »

Внимание, друзья!
Поступила информация о неком Чемсак Дмитро Васильович, который на других площадках и барахолках разводит людей в ключе продажи настольных игр. Будьте предельно внимательны с этим человеком при оформлении покупок!
Данные его карт:
4441114428016073 -Монобанк
5363542018561382 -ПриватБанк
farnirwhat
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 11 жовтня 2020 11:31

Re: Список недобросовісних користувачів

Повідомлення farnirwhat »

У него новая карта - 5375 2352 1163 3514
srgmrchk
Гравець в Монополію
Повідомлень: 93
З нами з: 22 березня 2017 11:18

Re: Список недобросовісних користувачів

Повідомлення srgmrchk »

як прикро, що покидьки дістались і настолок(вважаю коло гіків достатньо вузьким). Тепер лише олх доставка, хоча й вона не гарантує 100 відсотків безпеки. Дивуюсь людям, які мені кидали на картку більше 1.5 тис грн за настолку передплатою - я б так не ризикнув
srgmrchk
Гравець в Монополію
Повідомлень: 93
З нами з: 22 березня 2017 11:18

Re: Список недобросовісних користувачів

Повідомлення srgmrchk »

Звернув увагу на незвичну активність персонажа Brandon_James. За менш ніж добу після реєстрації 15 не змістовних коментарів під різними некропостами. Чомусь викликає підозру, що накручує активність на форумі
Аватар користувача
Meerple
Адепт
Повідомлень: 858
З нами з: 20 серпня 2012 11:45

Re: Список недобросовісних користувачів

Повідомлення Meerple »

srgmrchk писав: 27 січня 2023 17:15 Звернув увагу на незвичну активність персонажа Brandon_James. За менш ніж добу після реєстрації 15 не змістовних коментарів під різними некропостами. Чомусь викликає підозру, що накручує активність на форумі
Тоді варто натиснути на знак оклику над повідомленням ;)
Kessler
Адепт
Повідомлень: 749
З нами з: 25 травня 2018 13:35

Re: Список недобросовісних користувачів

Повідомлення Kessler »

я вас просю, цей форум на жаль вже завно забитий-запущений) починаючи з відсутності хоча б якоїсь активності десь окрім барахолки, закінчуючи навалою "підприємців" в тій самій барахолці з вагонами польскої плівки... адмінам не до того з різних причин, тому можна тільки поспівчувати некропостеру якщо його мета "накрутити активність".
Чинджер
Єврогеймер
Повідомлень: 423
З нами з: 12 серпня 2016 11:58
Звідки: Полтава
Контактна інформація:

Re: Список недобросовісних користувачів

Повідомлення Чинджер »

Kessler писав: 27 січня 2023 18:03 я вас просю, цей форум на жаль вже завно забитий-запущений) починаючи з відсутності хоча б якоїсь активності десь окрім барахолки, закінчуючи навалою "підприємців" в тій самій барахолці з вагонами польскої плівки... адмінам не до того з різних причин, тому можна тільки поспівчувати некропостеру якщо його мета "накрутити активність".
Та і барахолка тут вже не така активна. Я тут успішно продавав щось так давно, що вже не памятаю. Мабуть пару років тому)) Та і куди мені тягатися зі своїми б/в іграми з польською плівкою? А от купити тут щось, ще можливо.
Аватар користувача
Meerple
Адепт
Повідомлень: 858
З нами з: 20 серпня 2012 11:45

Re: Список недобросовісних користувачів

Повідомлення Meerple »

Kessler писав: 27 січня 2023 18:03 ... тому можна тільки поспівчувати некропостеру якщо його мета "накрутити активність".
Його мета - змінити згодом власні повідомлення, додавши лінки на сайт рекламодавця для оптимізації.
Kessler
Адепт
Повідомлень: 749
З нами з: 25 травня 2018 13:35

Re: Список недобросовісних користувачів

Повідомлення Kessler »

от я й співчуваю, бо кліків від того він не отримає :)
Аватар користувача
Meerple
Адепт
Повідомлень: 858
З нами з: 20 серпня 2012 11:45

Re: Список недобросовісних користувачів

Повідомлення Meerple »

Kessler писав: 28 січня 2023 21:30 от я й співчуваю, бо кліків від того він не отримає :)
Це історія не про кліки.
Це т.зв. лінкбілдинг. Гугл за рахунок таких лінків підвищує позицію сайту в результатах пошуку.
jpSlayer
Новачок
Повідомлень: 27
З нами з: 20 вересня 2021 12:10

Re: Список недобросовісних користувачів

Повідомлення jpSlayer »

Meerple писав: 28 січня 2023 11:07
Kessler писав: 27 січня 2023 18:03 ... тому можна тільки поспівчувати некропостеру якщо його мета "накрутити активність".
Його мета - змінити згодом власні повідомлення, додавши лінки на сайт рекламодавця для оптимізації.
и вот он уже сразу ставит линки в своих сообщениях. и опять в археологической теме
Troopermanowar
Гравець в Монополію
Повідомлень: 82
З нами з: 17 травня 2020 23:19
Звідки: Львів

Re: Список недобросовісних користувачів

Повідомлення Troopermanowar »

Користувач memberlist.php?mode=viewprofile&u=7236
Відправив гру олх доставкою, зіпсівала коробку і відправила мені її назад побитою
Аватар користувача
zawwah
Адепт
Повідомлень: 688
З нами з: 19 січня 2017 13:54
Звідки: Одесса

Re: Список недобросовісних користувачів

Повідомлення zawwah »

Слабо себе представляю картину, как получатель на отделении бросает коробку на пол и начинает ее топтать, прежде чем получить. Скорее всего, коробка помялась при транспортировке и тогда вопросы к упаковке и транспортной компании.
Troopermanowar
Гравець в Монополію
Повідомлень: 82
З нами з: 17 травня 2020 23:19
Звідки: Львів

Re: Список недобросовісних користувачів

Повідомлення Troopermanowar »

zawwah писав: 01 березня 2023 17:57 Слабо себе представляю картину, как получатель на отделении бросает коробку на пол и начинает ее топтать, прежде чем получить. Скорее всего, коробка помялась при транспортировке и тогда вопросы к упаковке и транспортной компании.
При отриманні пошкодженої посилки можна скласти акт на пошті про це, це не було зроблено, тобто вона фактично підтвердила що стан посилки задовільний.
При цьому вона приклеїла мені до коробки скотчем обривки старого пакету.
Kessler
Адепт
Повідомлень: 749
З нами з: 25 травня 2018 13:35

Re: Список недобросовісних користувачів

Повідомлення Kessler »

Troopermanowar писав: 14 березня 2023 10:19 При отриманні пошкодженої посилки можна скласти акт на пошті про це, це не було зроблено, тобто вона фактично підтвердила що стан посилки задовільний.
При цьому вона приклеїла мені до коробки скотчем обривки старого пакету.
А те шо коробку могли пошкодити по дорозі назад не спадало на думку?..
"Приклеїла мені до коробки скотчем обривки старого пакету" це взагалі істерика))

Скажіть будь ласка, а ви самі акт пошкодження посилки на пошті склали, чи одразу побігли на форум? :)
Відповісти

Повернутись до “Оголошення від магазину "Ігромаг"”