Список недобросовісних користувачів

Andgor77
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 26 січня 2021 17:07

Re: Список недобросовісних користувачів

Повідомлення Andgor77 »

Kessler писав: 24 березня 2021 18:48
Andgor77 писав: 24 березня 2021 18:24 Мужик, вот вообще не пойму твоего постоянного нытья на тему купли/продажи, осмобенно продажи) ну не нрав цена, пройди мимо. Если что игры смотрю только на покупку.
А я тебя «осмобенно» и не знаю, чтоб тебе нравиться :) Не понимаешь - не понимай) У меня своё хобби - объяснять где взять дешевле, и объяснять когда «не дешевле»)
Я не доллар чтобы всем нравится) Даже если человек взял на перепродажу лично тебе какое дело до этого?) Не поверишь, так везде устроено, всегда продают по той цене которую считают нужной, а у тебя вот прям горит на то что кто то продает по цене которая по какой то причине не нравится именно тебе)) Тебе какое дело до этого?) Вот например я ищу сейчас Немезиду, а допустим она у тебя имеется, продашь мне за 4000? она же со скидками в магазине стоила 5000(даже дешевле можно было осенью взять.
Kessler
Адепт
Повідомлень: 749
З нами з: 25 травня 2018 13:35

Re: Список недобросовісних користувачів

Повідомлення Kessler »

так вот именно потому и не продам, что на неё создали искусственный ажиотаж и дефицит и по нормальной цене я же её потом, когда мне снова вдруг захочется - не най-ду.)

а поощряя челночников, которые тащат через границу игры в пленке и потом толкают на барахолках втридорога - тем самым поощряете их действия, и в след. раз они продадут вам же еще дороже, потому что «ты пойди найди дешевле» :)

я-то пойду найду. Немезиду, ФорбидденСтарз, БатлстарГалактика что там еще «ультраредкое дорогое») За три года только ленивый не добыл себе Немезиду по адекватной цене. С допами и чем там еще хочется...

ПС да и в магазинах она появится через какое-то время, будет новый тираж.

ППС и мне есть дело до того, что новички не всегда разбираются в ценах или способах добычи нужного. Мне вот нравится иметь дело с адекватными людьми (и им как ни странно тоже), а не с перепродажниками.
Аватар користувача
zawwah
Адепт
Повідомлень: 688
З нами з: 19 січня 2017 13:54
Звідки: Одесса

Re: Список недобросовісних користувачів

Повідомлення zawwah »

Я купил у "челночника" Внешнее Кольцо и крайне этому рад и очень ему благодарен =) потому что игру купить нереально, а игра супер мега круть и давно отбила свою стоимость.
Kessler
Адепт
Повідомлень: 749
З нами з: 25 травня 2018 13:35

Re: Список недобросовісних користувачів

Повідомлення Kessler »

Нууу, скажем что по рейтингу, что по отзывам, что по скорости появления её на вторичке - не все согласны с «супер мега круть». А так-то вон и украинскую локализацию обещают скоро) Англ. версия вообще за копейки продается)

А чем, позвольте поинтересоваться, игра «отбивает» свою стоимость? Человекочасами?)
Аватар користувача
zawwah
Адепт
Повідомлень: 688
З нами з: 19 січня 2017 13:54
Звідки: Одесса

Re: Список недобросовісних користувачів

Повідомлення zawwah »

Я, надеюсь, без "имхо" понятно, что моё предыдущее сообщение касается меня лично? =)

Отличная амери песочница, быстро играется, приятная прокачка персонажа, генерируются интересные, каждый раз разные истории за счет контактов и заданий, которые особо веселят, если хотя бы минимально знать сеттинг.
Аватар користувача
KOCTET
Єврогеймер
Повідомлень: 494
З нами з: 13 лютого 2013 09:15
Звідки: Энергодар

Re: Список недобросовісних користувачів

Повідомлення KOCTET »

RomaBlutus писав: 24 березня 2021 20:36
Kessler писав: 24 березня 2021 18:48
Andgor77 писав: 24 березня 2021 18:24 Мужик, вот вообще не пойму твоего постоянного нытья на тему купли/продажи, осмобенно продажи) ну не нрав цена, пройди мимо. Если что игры смотрю только на покупку.
А я тебя «осмобенно» и не знаю, чтоб тебе нравиться :) Не понимаешь - не понимай) У меня своё хобби - объяснять где взять дешевле, и объяснять когда «не дешевле»)
Не треба плутати грішне з праведним. Те, що ви тут називаєте "своё хобби" має дещо іншу назву)). Тут має місце підміна понять з вашого боку (швидше за все підсвідомого генезу)).
Парни, хватит ругаться. Тема форума не для раздора! Прекратите.
Andgor77
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 26 січня 2021 17:07

Re: Список недобросовісних користувачів

Повідомлення Andgor77 »

zawwah писав: 25 березня 2021 00:35 Я купил у "челночника" Внешнее Кольцо и крайне этому рад и очень ему благодарен =) потому что игру купить нереально, а игра супер мега круть и давно отбила свою стоимость.
Я также заказал у одного челночника внешнее кольцо и ребеллион. Знаю цену в рашке, знаю за сколько она ему достанется, но он же не альтруист ее продавать по цене магазина в рашке. Ценна меня устроила. Наценка это как бы плата за услугу. Тем более если от туда передавать перевозчиками примерно то на то и выходит. Вообще не вижу проблем, обычные рыночные отношения) Тем более мне несколько людей писали и я выбрал самый подходящий для себя вариант)
олегos
Єврогеймер
Повідомлень: 266
З нами з: 16 березня 2020 19:15

Re: Список недобросовісних користувачів

Повідомлення олегos »

Я кайфую от "Внешнего кольца", купил по ЕМС доставке, как и доп к "Рибеллиону". А базу к "Рибеллиону" повезло купить еще до этого маразма. И да, обе игры "супер мега круть", а у нас не достать. И кстати был бы рад челночнику, если оно дешевле почты))
Игра окупается кайфом я так понимаю) У меня в компании эти игрули окупились сторицей.
Кольцу бы допов конечно же, но партий 10-15 одним составом кайф обеспечен.
А Рибеллион это на самом деле топ-1 БГГ, только это от нас скрывают))
G0rets
Амерітрешер
Повідомлень: 151
З нами з: 24 січня 2012 13:42
Звідки: Запорожье

Re: Список недобросовісних користувачів

Повідомлення G0rets »

Продублюю тут з теми про 19 Маттрейд

Добрий день.

Щодо маттрейду (але не зовсім), маю ось таку історію. В п`ятницю (13.08.2021) ввечері мені написав ось цей чоловік https://tg.in.ua/users/Butenko щодо прямого обміну гри Анахроність, тому що начебто він не хотів "грати у рулетку", а ігра йому прийшла до вподоби. Мене цей варіант не зацікавив, але знайшовся інший моя гра "Alhambra dice game" на "Paris". Спілкування проходило у телеграмі, там і вирішили відправляти (є скріншоти підтвердження моїх слів), я свою гру відправив у сб (14.08.2021), у неділю я переписувався з ним у телеграмі, він був у мережі. Але після отримання моєї гри (орієнтовно у неділю 15.08.2021 о 17-30) мені гра не була відправлена. На теперешній час такого номера і такого користувача, з якими я спілкувався у телеграмі немає. Я вже зв`язувався з адмінами сайту "Теорія гри", на якому проходить Маттрейд, вони підтвердили дані користувача, які в мене і так були. Я дзвонив на телефоний номер з цих даних, але він не відповідає, тому я пишу це тут, але надії на добре вирішення справи немає. Даби не світити тут особистими даними, можу для підтвердження в особисті повідомлення надати адмінам форума скріншоти нашого спілкування.

Висновки: Прямі обміни на трейді чи поза ним треба якось регулювати, що робити з тим, що хтось повинен відправляти гру першим мені неясно.

Буду рад, якщо хтось дасть корисні поради що робити або може хтось знає цього користувача, його сторінки в соц. мережах та ін.
dez-ire
Гравець в Монополію
Повідомлень: 81
З нами з: 31 липня 2015 10:57
Контактна інформація:

Re: Список недобросовісних користувачів

Повідомлення dez-ire »

Обережно! Шахрайські дії

Протягом останньої доби до нас поступило декілька повідомлень про шахрайські дії. Ми ще розбираємось в ситуації, але відчуваємо свій обов'язок попередити спільноту, щоб потерпілих не стало більше.

Що відбувається:

Користувач Butenko писав в особисті повідомлення учасникам маттрейду з пропозицією обміняти ігри напряму та пропонував для подальшої дискусії перейти в телеграм.

В телеграмі він домовлявся з людьми про прямий обмін ("надішли мені гру "ХХХ" новою поштою, а я тобі відправлю гру "УУУ"). Коли він отримував гру, то переставав відповідати на повідомлення та дзвінки, свої ігри нікому не відправляв.

Будь ласка, будьте обережні з цією людиною та не відправляйте йому свої ігри:

Бутенко Андрій
+380964076616
Нік в телеграмі: @butenko31
Нік на форумі не знаю

Ми все ще сподіваємось, що в Андрія прокинеться совість і він відправить обіцяні ігри людям. Але якщо ви також стали його жертвою - напишіть, будь ласка, Олі (телеграм -https://t.me/oiianka, фейсбук- https://www.facebook.com/oiianka/) ми збираємо данні для заяви в поліцію.
Tambu
Єврогеймер
Повідомлень: 360
З нами з: 08 липня 2020 11:07

Re: Список недобросовісних користувачів

Повідомлення Tambu »

G0rets писав: 17 серпня 2021 09:37 Продублюю тут з теми про 19 Маттрейд

Добрий день.

Щодо маттрейду (але не зовсім), маю ось таку історію. В п`ятницю (13.08.2021) ввечері мені написав ось цей чоловік https://tg.in.ua/users/Butenko щодо прямого обміну гри Анахроність, тому що начебто він не хотів "грати у рулетку", а ігра йому прийшла до вподоби. Мене цей варіант не зацікавив, але знайшовся інший моя гра "Alhambra dice game" на "Paris". Спілкування проходило у телеграмі, там і вирішили відправляти (є скріншоти підтвердження моїх слів), я свою гру відправив у сб (14.08.2021), у неділю я переписувався з ним у телеграмі, він був у мережі. Але після отримання моєї гри (орієнтовно у неділю 15.08.2021 о 17-30) мені гра не була відправлена. На теперешній час такого номера і такого користувача, з якими я спілкувався у телеграмі немає. Я вже зв`язувався з адмінами сайту "Теорія гри", на якому проходить Маттрейд, вони підтвердили дані користувача, які в мене і так були. Я дзвонив на телефоний номер з цих даних, але він не відповідає, тому я пишу це тут, але надії на добре вирішення справи немає. Даби не світити тут особистими даними, можу для підтвердження в особисті повідомлення надати адмінам форума скріншоти нашого спілкування.

Висновки: Прямі обміни на трейді чи поза ним треба якось регулювати, що робити з тим, що хтось повинен відправляти гру першим мені неясно.

Буду рад, якщо хтось дасть корисні поради що робити або може хтось знає цього користувача, його сторінки в соц. мережах та ін.
я запрошую лінк на якість ресурси і соц мережі. Дивлюся профіль тут на форумі і якщо норм активний чувак то відмовляю без проблем
Аватар користувача
Serfer
Єврогеймер
Повідомлень: 318
З нами з: 27 травня 2018 17:50
Звідки: Киев

Re: Список недобросовісних користувачів

Повідомлення Serfer »

Tambu писав: 19 серпня 2021 00:37 Дивлюся профіль тут на форумі і якщо норм активний чувак то відмовляю без проблем
Отказывать без проблем можно и неактивным :)

Извините, не сдержался))
Tambu
Єврогеймер
Повідомлень: 360
З нами з: 08 липня 2020 11:07

Re: Список недобросовісних користувачів

Повідомлення Tambu »

Serfer писав: 19 серпня 2021 01:15
Tambu писав: 19 серпня 2021 00:37 Дивлюся профіль тут на форумі і якщо норм активний чувак то відмовляю без проблем
Отказывать без проблем можно и неактивным :)

Извините, не сдержался))
Т9 замінив відправлю
Аватар користувача
Serfer
Єврогеймер
Повідомлень: 318
З нами з: 27 травня 2018 17:50
Звідки: Киев

Re: Список недобросовісних користувачів

Повідомлення Serfer »

Да понятно, но получилось забавно)
Kessler
Адепт
Повідомлень: 749
З нами з: 25 травня 2018 13:35

Re: Список недобросовісних користувачів

Повідомлення Kessler »

акаунты mepel и nykalis - один и тот же человек, нарушающий лимит на продажу игр в пленке.

с обоих акаунтов посылки приходят из одного города от одного и того же человека.
Відповісти

Повернутись до “Оголошення від магазину "Ігромаг"”