Raiders of the north sea (локализация от Игромага). Как вам?

Обговорення настільних ігор
Spawn85
Новачок
Повідомлень: 44
З нами з: 25 січня 2018 11:09

Re: Raiders of the north sea (локализация от Игромага). Как

Повідомлення Spawn85 »

foodex писав:
Metuk писав:
foodex писав:Запитання по карті "Месник". Текст звучить приблизно так (сорі, немає можливості дослівно зараз викласти) "Якщо він вбитий, то забирає воїна з загону іншого гравця". Питання - а сам залишається? Чи сам гине і забирає ще одного воїна? Там текст так неоднозначно написаний, що здається що сам залишається і замість себе вбиває іншого. Але тоді це мега чіт, атакуєш валькірій і косиш військо супротивників.
Я зрозумів так, сам вмирає. І вмирає хтось з воїнів суперника. Йдеш, вбиваєшся у валькірій - і забираєш 1 юніта у суперника
Так і я зрозумів бо інакше жесть персонаж))
Ну, вроде ж нет в тексе "не убивайте его и т.д"
В укр. правилах:" Якщо вбитий, змусьте іншого гравця втратити члена команди" .
Из оригинала: "If killed, force an opponent to lose a crew member ALSO"
Вот слово also(также) как раз и не добавили в перевод. Убить его и также заставить другого игрока выбрать, кого он теряет)
Не вы выбираете, кто погибнет у соперника, а он выбирает. Это описано в правилах четко
foodex
Адепт
Повідомлень: 916
З нами з: 21 вересня 2014 16:47
Звідки: Буча

Re: Raiders of the north sea (локализация от Игромага). Как

Повідомлення foodex »

Мда-а-аа. Локалізація ще та... Я вже тепер і не знаю чи чекаю я на Ужас Аркхема((
Serhious
Єврогеймер
Повідомлень: 313
З нами з: 20 серпня 2014 10:08

Re: Raiders of the north sea (локализация от Игромага). Как

Повідомлення Serhious »

foodex писав:Мда-а-аа. Локалізація ще та... Я вже тепер і не знаю чи чекаю я на Ужас Аркхема((
Так як конкретно претензії? Що перекладений текст на карті, який точно не памятаєте як звучить, так само не конкретизує дію карти, як і в оригіналі? )
Те що переклад не ідеальний, сперечатись не буду, але у конкретному випадку нічого страшного не наперекладали ІМХО )
Spawn85
Новачок
Повідомлень: 44
З нами з: 25 січня 2018 11:09

Re: Raiders of the north sea (локализация от Игромага). Как

Повідомлення Spawn85 »

Serhious писав:
foodex писав:Мда-а-аа. Локалізація ще та... Я вже тепер і не знаю чи чекаю я на Ужас Аркхема((
Так як конкретно претензії? Що перекладений текст на карті, який точно не памятаєте як звучить, так само не конкретизує дію карти, як і в оригіналі? )
Те що переклад не ідеальний, сперечатись не буду, але у конкретному випадку нічого страшного не наперекладали ІМХО )
100% согласен. Идеальных переводов не бывает. И так в любой локализации. Если возникает вопрос, то я, например, обращаюсь к оригиналу. В общем перевод хороший.
P.S. В конкретном примере с этой картой никаких предписаний не убивать своего персонажа нет. И не переведенное слово "также" никак не влияет на общий контекст.
foodex
Адепт
Повідомлень: 916
З нами з: 21 вересня 2014 16:47
Звідки: Буча

Re: Raiders of the north sea (локализация от Игромага). Как

Повідомлення foodex »

Serhious писав:
foodex писав:Мда-а-аа. Локалізація ще та... Я вже тепер і не знаю чи чекаю я на Ужас Аркхема((
Так як конкретно претензії? Що перекладений текст на карті, який точно не памятаєте як звучить, так само не конкретизує дію карти, як і в оригіналі? )
Те що переклад не ідеальний, сперечатись не буду, але у конкретному випадку нічого страшного не наперекладали ІМХО )
Не полінюся...


Avenger - Crew Action: “If killed, force an opponent to lose a Crew Member also”
The Crew Member to be discarded is chosen by the targeted player (not the attacker)

Месник - Дія Найманця: “Якщо вбитий, змусьте іншого гравця втратити члена команди”. Член
команди, якого слід скинути, обирається гравцем, на якого зіграно дію (не тим, хто атакував).
Spawn85
Новачок
Повідомлень: 44
З нами з: 25 січня 2018 11:09

Re: Raiders of the north sea (локализация от Игромага). Как

Повідомлення Spawn85 »

foodex писав:
Serhious писав:
foodex писав:Мда-а-аа. Локалізація ще та... Я вже тепер і не знаю чи чекаю я на Ужас Аркхема((
Так як конкретно претензії? Що перекладений текст на карті, який точно не памятаєте як звучить, так само не конкретизує дію карти, як і в оригіналі? )
Те що переклад не ідеальний, сперечатись не буду, але у конкретному випадку нічого страшного не наперекладали ІМХО )
Не полінюся...


Avenger - Crew Action: “If killed, force an opponent to lose a Crew Member also”
The Crew Member to be discarded is chosen by the targeted player (not the attacker)

Месник - Дія Найманця: “Якщо вбитий, змусьте іншого гравця втратити члена команди”. Член
команди, якого слід скинути, обирається гравцем, на якого зіграно дію (не тим, хто атакував).
Так а что в переводе не так? Also слова нет, но это неточность:)
Востаннє редагувалось 26 лютого 2018 20:35 користувачем Spawn85, всього редагувалось 2 разів.
Spawn85
Новачок
Повідомлень: 44
З нами з: 25 січня 2018 11:09

Re: Raiders of the north sea (локализация от Игромага). Как

Повідомлення Spawn85 »

В продолжение темы в правилах есть такие пояснения по тексту:
"Якщо вбитий..." -ці діі виконуються тільки у тому випадку, якщо гравець зустрівся із Валькіріями. Смерть від руки месника не спричиняє іх виконання.
Если месник погиб от валькирии, то вы также заставляете одного из игроков скинуть кого-то из его команды(на его треке валькирий это не учитывается)
Spawn85
Новачок
Повідомлень: 44
З нами з: 25 січня 2018 11:09

Re: Raiders of the north sea (локализация от Игромага). Как

Повідомлення Spawn85 »

И еще по правилам. Вот интересный момент про действие торговца при розыгрыше карты. Ответ Шема Филипса(автор игры): "You can use any building (empty or full) and the colour of the worker you use to play the Merchant is important. If you used a black worker, you couldn't use his ability to use the Armoury or Long House. You could play the Town Hall twice, but it wouldn't be of any benefit - you would just be discarding the Merchant for no reason."
Цвет разыгранного рабочего имеет значение.
foodex
Адепт
Повідомлень: 916
З нами з: 21 вересня 2014 16:47
Звідки: Буча

Re: Raiders of the north sea (локализация от Игромага). Как

Повідомлення foodex »

Spawn85 писав:И еще по правилам. Вот интересный момент про действие торговца при розыгрыше карты. Ответ Шема Филипса(автор игры): "You can use any building (empty or full) and the colour of the worker you use to play the Merchant is important. If you used a black worker, you couldn't use his ability to use the Armoury or Long House. You could play the Town Hall twice, but it wouldn't be of any benefit - you would just be discarding the Merchant for no reason."
Цвет разыгранного рабочего имеет значение.
Ось, як і з месником. Досвідчений гравець, який дружить з логікою розуміє це, але недосвідчений відчує або ступор або який чітерський прорив))
Spawn85
Новачок
Повідомлень: 44
З нами з: 25 січня 2018 11:09

Re: Raiders of the north sea (локализация от Игромага). Как

Повідомлення Spawn85 »

foodex писав:
Spawn85 писав:И еще по правилам. Вот интересный момент про действие торговца при розыгрыше карты. Ответ Шема Филипса(автор игры): "You can use any building (empty or full) and the colour of the worker you use to play the Merchant is important. If you used a black worker, you couldn't use his ability to use the Armoury or Long House. You could play the Town Hall twice, but it wouldn't be of any benefit - you would just be discarding the Merchant for no reason."
Цвет разыгранного рабочего имеет значение.
Ось, як і з месником. Досвідчений гравець, який дружить з логікою розуміє це, але недосвідчений відчує або ступор або який чітерський прорив))
С месником хоть написано, что если убит(попал на валькирию, что само по себе заставляет вас скинуть карту, если не сказано иного, как, например, с персом, которого на руку забрать можно), то и другой игрок теряет кого-то.
А вот торговец реально лично меня вогнал в ступор:) Просто указано, что можно сыграть любое здание. Ни указания пустое/занятое, ни цвет. Вот и написал автору игры, а он уже дал исчерпывающие разьяснения.
P.S. Ну, или слово любое и подразумевает занятое/пустое, а вот про цвет нужно было написать думаю))Это косяк уже именно оригинальных правил.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум по настільним іграм”