Фарби Цитадель

Відповісти
Olegblef
Новачок
Повідомлень: 35
З нами з: 16 жовтня 2015 12:08

Фарби Цитадель

Повідомлення Olegblef »

Мої вітання. Скажіть, хто працював з фарбами Цитадель, чи мали ви проблему із засиханням фарби? Бо я придбав стартовий набір "base", а біла фарба - просто сухенький комок в баночці. Беру шматочок, кладу на палітру, розколочую з водою - і трохи працювати можна, але все одно не те. Може, якогось розчинника додати? Хто що порадить?
Taran
Єврогеймер
Повідомлень: 354
З нами з: 27 травня 2010 14:17
Звідки: Kyiv

Re: Фарби Цитадель

Повідомлення Taran »

Привет, я много красил цитаделью, в большинстве случаев все было нормально. Я думаю тебе просто попался несвежий набор, который давно лежал на складе. При покупке красок всегда надо смотреть на дату производства.
Аватар користувача
ДюДя
Адепт
Повідомлень: 918
З нами з: 05 квітня 2009 12:02
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Фарби Цитадель

Повідомлення ДюДя »

Нажаль, акрилові фарби на відміну від олійних відновити неможливо. Та, що ви подрібнили і розвели водою триматися на поверхні не буде. Відбулася розгерметизація баночки з фарбою і полімеризація акрилу. Викидайте і купляйте нову, при покупці не забудьте перевірити щільність прилягання кришки та стан фарби. Раніше у скляних баночках Цитаделівська фарба могла стояти роками. Не купляйте в он-лайн магазині. Ретельно закривайте фарбу після роботи.
Можете перелити решту вашого набору у баночки з носиками, які продають у Вейп-шопах.
Погляньте в сторону таких виробників, як Ревел, Тамія, Вальєхо.
Olegblef
Новачок
Повідомлень: 35
З нами з: 16 жовтня 2015 12:08

Re: Фарби Цитадель

Повідомлення Olegblef »

Дякую з поради... Дуже шкода, фарби то дорогі, а в Дніпрі в офлайн магазинах майже не продаються.
Аватар користувача
ДюДя
Адепт
Повідомлень: 918
З нами з: 05 квітня 2009 12:02
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Фарби Цитадель

Повідомлення ДюДя »

Olegblef писав:Дякую з поради... Дуже шкода, фарби то дорогі, а в Дніпрі в офлайн магазинах майже не продаються.
У Дніпрі, як і у Києві більшість он-лайнових магазинів мають "точки", тільки не сильно це афішують. Але якщо питати безпосередньо, то підкажить, як їх знайти.
Якщо Цитадель для вас дорога, спробуйте фарбу ХоМа. Кажуть, що якість прийнятна, а ціна доступна.
Olegblef
Новачок
Повідомлень: 35
З нами з: 16 жовтня 2015 12:08

Re: Фарби Цитадель

Повідомлення Olegblef »

Питання не в тому, що вони дорогі - вони виправдовують свою ціну якістю. Питання в тому, що вони задорогі, щоб їх купувати та викидати :)
Аватар користувача
wolke
Адепт
Повідомлень: 530
З нами з: 09 листопада 2016 23:15

Re: Фарби Цитадель

Повідомлення wolke »

ДюДя, а этот лайтмар (или как его там) медиум не поможет?
он же вроде как что-то типа растворителя.
У меня тоже с белым беда, густой как чьорт стал. Точнее расслоился и не хочет смешиваться обратно путем тряски.
Аватар користувача
ДюДя
Адепт
Повідомлень: 918
З нами з: 05 квітня 2009 12:02
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Фарби Цитадель

Повідомлення ДюДя »

wolke писав:ДюДя, а этот лайтмар (или как его там) медиум не поможет?
он же вроде как что-то типа растворителя.
У меня тоже с белым беда, густой как чьорт стал. Точнее расслоился и не хочет смешиваться обратно путем тряски.
По идее, если краска расслоилась и не хочет возвращаться в прежнее состояние, то произошли какие-то необратимые изменения, и латамиум медиум уже не поможет.
Но ребята художники говорят, что может помочь растворитель для аэрографа (Airbrush Thinner)
Відповісти

Повернутись до “Розфарбовування мініатюр”