Revan. Колекція

Розкажіть та похваліться, якими настолочками володієте.
Аватар користувача
Mirage
Адепт
Повідомлень: 654
З нами з: 15 травня 2020 22:02

Re: Revan. Колекція (понад 50 ігор)

Повідомлення Mirage »

С удовольствием прочел про игры On Mars и Kanban EV, они у меня в топе на 2 и 3 местах соответственно. А когда увидел игру Подводные города (5 место в моем топе), то даже заказал с Etsy ресурсы для нее. Посмотрим, когда придет (из Венгрии отправка).

Мы берем только стратегии, ничего больше. Либо экономические (таких 70% где-то), либо чисто военные (10 %), на все остальные приходится где-то 20%. Нам с сыном только этот жанр нравится.
Я просто фанатею от Ласерды. Мастер игр экстра-класса, куда там Розенбергу с его фермами вечными... :) И что самое интересное: у Ласерды каждая новая игра - совершенно другой тематики, нигде не повторяется. Опять же в отличие от почти все остальных разработчиков настолок. Мастер... Жду его новую Погодную Машину с нетерпением. Почти так же, как доп к Сумеркам Империи :).
Аватар користувача
Revan
Амерітрешер
Повідомлень: 132
З нами з: 23 травня 2017 08:48
Звідки: Львів

Re: Revan. Колекція (понад 50 ігор)

Повідомлення Revan »

Mirage писав: 09 листопада 2021 11:31 С удовольствием прочел про игры On Mars и Kanban EV, они у меня в топе на 2 и 3 местах соответственно. А когда увидел игру Подводные города (5 место в моем топе), то даже заказал с Etsy ресурсы для нее. Посмотрим, когда придет (из Венгрии отправка).

Мы берем только стратегии, ничего больше. Либо экономические (таких 70% где-то), либо чисто военные (10 %), на все остальные приходится где-то 20%. Нам с сыном только этот жанр нравится.
Я просто фанатею от Ласерды. Мастер игр экстра-класса, куда там Розенбергу с его фермами вечными... :) И что самое интересное: у Ласерды каждая новая игра - совершенно другой тематики, нигде не повторяется. Опять же в отличие от почти все остальных разработчиков настолок. Мастер... Жду его новую Погодную Машину с нетерпением. Почти так же, как доп к Сумеркам Империи :).
On Mars і Kanban EV – дійсно топи, і Ласерда, думаю, знайшов свою ідеальну схему: делюкс-видання від Eagle-Gryphon Games, співпраця з крутим художником Ієном О'Тулом.
Про Weather Machine я думав, але, побачивши ціну, відмовився (понад 4000 і чекати цілий рік). Вже і так чекаю на нову версію Nemesis (Lockdown) та ISS Vanguard від Awaken Realms. І ще чекаю на дві українські локи (Canvas і Viscounts of the West Kingdom) + обов'язково візьму Star Wars Rebellion українською (Kilogames вже перекладають її). Якось поки відчуваю, що на мене досить передзамовлень.

Сьогодні до мене приїде економічна стратегія Pipeline, яку малював, до речі, той самий Ієн О'Тул, але дизайнив Rayan Courtney. Поділюся враженнями, якщо буде комусь цікаво.
Boller747
Адепт
Повідомлень: 561
З нами з: 23 березня 2019 19:13

Re: Revan. Колекція (понад 50 ігор)

Повідомлення Boller747 »

Revan писав: 22 грудня 2021 13:49
Mirage писав: 09 листопада 2021 11:31 С удовольствием прочел про игры On Mars и Kanban EV, они у меня в топе на 2 и 3 местах соответственно. А когда увидел игру Подводные города (5 место в моем топе), то даже заказал с Etsy ресурсы для нее. Посмотрим, когда придет (из Венгрии отправка).

Мы берем только стратегии, ничего больше. Либо экономические (таких 70% где-то), либо чисто военные (10 %), на все остальные приходится где-то 20%. Нам с сыном только этот жанр нравится.
Я просто фанатею от Ласерды. Мастер игр экстра-класса, куда там Розенбергу с его фермами вечными... :) И что самое интересное: у Ласерды каждая новая игра - совершенно другой тематики, нигде не повторяется. Опять же в отличие от почти все остальных разработчиков настолок. Мастер... Жду его новую Погодную Машину с нетерпением. Почти так же, как доп к Сумеркам Империи :).
On Mars і Kanban EV – дійсно топи, і Ласерда, думаю, знайшов свою ідеальну схему: делюкс-видання від Eagle-Gryphon Games, співпраця з крутим художником Ієном О'Тулом.
Про Weather Machine я думав, але, побачивши ціну, відмовився (понад 4000 і чекати цілий рік). Вже і так чекаю на нову версію Nemesis (Lockdown) та ISS Vanguard від Awaken Realms. І ще чекаю на дві українські локи (Canvas і Viscounts of the West Kingdom) + обов'язково візьму Star Wars Rebellion українською (Kilogames вже перекладають її). Якось поки відчуваю, що на мене досить передзамовлень.

Сьогодні до мене приїде економічна стратегія Pipeline, яку малював, до речі, той самий Ієн О'Тул, але дизайнив Rayan Courtney. Поділюся враженнями, якщо буде комусь цікаво.
Pipeline я так понял не впечатлил. Тоже долго на него смотрел, но помимо классного оформления от О'тула ничего в нем не увидел. По обзорам напомнило обычное абстрактное евро с механиками полимино.
Аватар користувача
Revan
Амерітрешер
Повідомлень: 132
З нами з: 23 травня 2017 08:48
Звідки: Львів

Re: Revan. Колекція (понад 50 ігор)

Повідомлення Revan »

Boller747 писав: 26 грудня 2021 07:07 Pipeline я так понял не впечатлил. Тоже долго на него смотрел, но помимо классного оформления от О'тула ничего в нем не увидел. По обзорам напомнило обычное абстрактное евро с механиками полимино.
Так, з першого разу не зайшов. Це гра більше для геніїв прорахунку своїх дій із самого початку партії. Якщо натупив на початку, це буде страждання, а не гра.
Аватар користувача
SnowSonic
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 04 листопада 2009 11:13

Re: Revan. Колекція

Повідомлення SnowSonic »

А чим "Замки Бургундії" не сподобалися?
Аватар користувача
Revan
Амерітрешер
Повідомлень: 132
З нами з: 23 травня 2017 08:48
Звідки: Львів

Re: Revan. Колекція

Повідомлення Revan »

SnowSonic писав: 03 лютого 2022 09:10 А чим "Замки Бургундії" не сподобалися?
1. Оформлення далеко не вогонь. Можна було зробити краще.
2. Ця гра заточена під 2 гравців (найкраще саме таким складом в неї грати -- згідно до BGG). Коли я цю гру купував, то не мав постійного партнера для цієї гри.
3. Немає соло-режиму.

Підсумовуючи: якби хоча б оформлення було симпатичним плюс була можливість грати самому, то "Замки" б може й затримались у колекції.
Аватар користувача
Mirage
Адепт
Повідомлень: 654
З нами з: 15 травня 2020 22:02

Re: Revan. Колекція

Повідомлення Mirage »

"...Troyes з доповненням Ladies of Troyes – гра-делікатес. Лаконічна за дизайном і максимально вивірена математично. Середньовічна євро-головоломка про те, як вижати максимальні очки зі своїх та чужих кубів. Постійна штовханина за кращі місця у місті. Недолік тут – у системі позначок, через що постійно доводиться підглядати у довідку..."

Тоже купили вчера игру Труа, будем пробовать на выходные.
Не подскажете, где Вы брали доп Ladies of Troyes ?

P.S. Всегда стараюсь ко всем играм брать допы, причем желательно все. Только в Серпе не все брал и в Покорении Марса не взял доп Кризис. А так - все игры с допами обычно лучше. Ну, или как в случае с, например, Великий Западный Путь, если не явно лучше, то по крайней мере добавляет контент и расширяет возможности.
_____________________________
"...Grand Austria Hotel – приємна гра на розвиток власного готелю. Щоб «заманити» гостів до номерів, треба їх нагодувати тістечками, вином, кавою і штруделями.
UPD: Замовив собі 3D-друк..."

Тоже взял набор реал.ресурсов с Etsy. Сын теперь просто балдеет от игры :). Чашечки кофе отпад, конечно. Да и весь набор тоже...
Что является тоже плюсом, считаю.
Аватар користувача
Mirage
Адепт
Повідомлень: 654
З нами з: 15 травня 2020 22:02

Re: Revan. Колекція

Повідомлення Mirage »

"...Dune: Імперіум - новинка в колекції. Дуже епічна гра, графічний дизайн якої можна було зробити набагато краще. Найкраще грати вчотирьох, але й втрьох непогано. Замовив собі 3D фігурки військ, жетони фракцій та фігурку Шай-Хулуда, та ще й розфарбував. Взяв також в Ігромазі дерев'яний органайзер - дуже рекомендую, бо там є зручні планшети гравців, де можна тримати усі свої картки й ресурси, а також коробки стартових компонентів..."

Вот тоже думал брать... Фильм люблю (старый еще фильм, новый пока не видел), книгу читал, даже в игру Дюна 2 играл, если кто помнит это вообще :).
Но... смотрел летсплей на Твоем Игровом. Потом смотрел на Carton Space еще... Не смог больше получаса даже выдержать. Скучно - просто жесть... Как люди в это играют... И почему она так быстро поднимается в рейте БГГ - тоже непонятно. Хотя там и мутный Глумхевен на 1-м месте, так что не удивляюсь :).
Аватар користувача
Revan
Амерітрешер
Повідомлень: 132
З нами з: 23 травня 2017 08:48
Звідки: Львів

Re: Revan. Колекція

Повідомлення Revan »

Mirage писав: 18 лютого 2022 15:20 Тоже купили вчера игру Труа, будем пробовать на выходные.
Не подскажете, где Вы брали доп Ladies of Troyes ?
Взяв у магазині Ігромаг десь півроку тому. Раджу поставити в своєму профілі в Ігромазі та інших магазинах "дзвіночок", коли доповнення з'явиться у продажу.
Mirage писав: 18 лютого 2022 15:20 P.S. Всегда стараюсь ко всем играм брать допы, причем желательно все. Только в Серпе не все брал и в Покорении Марса не взял доп Кризис. А так - все игры с допами обычно лучше. Ну, или как в случае с, например, Великий Западный Путь, если не явно лучше, то по крайней мере добавляет контент и расширяет возможности.
З мого досвіду є різні типи допів:
- коли як доповнення випускають шматок гри, який могли б випустити одразу в базі (Invaders from Afar у Scythe)
- коли просто вирішують додати різноманітності грі, але доп, по суті, не є обов'язковим (Inis - Seasons of Inis; Ladies of Troyes; Barrage - The Leeghwater Project; міні-допи до On Mars і Kanban EV).
- коли доповнення реально робить гру кращою, і без нього це вже не та гра (наскільки я чув, таке можна сказати про до п до Star Wars Rebellion).

Колись я теж ганявся за допами, обов'язково усі брав. Але тепер вирішив обережнішим бути з цими додатковими витратами. Наприклад, доп до On Mars (Alien Invasion) не взяв, хоча раніше дуже хотів. Час покаже, чи це було виправдано. Але цей доп мені не здався обов'язковим. Не так часто ця гра з'являється на столі, щоб ще й доп знадобився.
Mirage писав: 18 лютого 2022 15:20 "...Grand Austria Hotel – приємна гра на розвиток власного готелю. Щоб «заманити» гостів до номерів, треба їх нагодувати тістечками, вином, кавою і штруделями.
UPD: Замовив собі 3D-друк..."

Тоже взял набор реал.ресурсов с Etsy. Сын теперь просто балдеет от игры :). Чашечки кофе отпад, конечно. Да и весь набор тоже...
Что является тоже плюсом, считаю.
Кастомні ресурси - для деяких ігор -- мастхев. Особливо у таких іграх, як Готель Австрія та Робінзон Крузо (перше видання), де ресурси представлені просто кубиками, і це інколи заплутує).
А загалом, коли в тебе для певної гри є кастомні компоненти, відчуваєш, що твій примірник гри -- унікальний :)
Аватар користувача
Revan
Амерітрешер
Повідомлень: 132
З нами з: 23 травня 2017 08:48
Звідки: Львів

Re: Revan. Колекція

Повідомлення Revan »

Mirage писав: 18 лютого 2022 15:31 "...Dune: Імперіум - новинка в колекції. Дуже епічна гра, графічний дизайн якої можна було зробити набагато краще. Найкраще грати вчотирьох, але й втрьох непогано. Замовив собі 3D фігурки військ, жетони фракцій та фігурку Шай-Хулуда, та ще й розфарбував. Взяв також в Ігромазі дерев'яний органайзер - дуже рекомендую, бо там є зручні планшети гравців, де можна тримати усі свої картки й ресурси, а також коробки стартових компонентів..."

Вот тоже думал брать... Фильм люблю (старый еще фильм, новый пока не видел), книгу читал, даже в игру Дюна 2 играл, если кто помнит это вообще :).
Но... смотрел летсплей на Твоем Игровом. Потом смотрел на Carton Space еще... Не смог больше получаса даже выдержать. Скучно - просто жесть... Как люди в это играют... И почему она так быстро поднимается в рейте БГГ - тоже непонятно. Хотя там и мутный Глумхевен на 1-м месте, так что не удивляюсь :).
То такі нудні "обзорщики". Росіянські відоси дуже давно вже принципово не дивлюсь і нітрохи не жалкую.
Ця гра - просто бомбова. Саме тим, що в тебе постійна дилема в голові: в яку локацію відправити агента; яку карту зіграти, а яку -- купити; скільки військ відправити у бій (а може притримати на наступні раунди, коли розігруватиметься більш ласий шматок?).
Навіть проти ботів грати дуже круто. Реалізація механік на високому рівні; все зроблено саме так як треба.
Дуже раджу дати шанс цій грі (краще всього вчотирьох).
Я ось взяв доповнення, як тільки про нього оголосили.
Аватар користувача
Mirage
Адепт
Повідомлень: 654
З нами з: 15 травня 2020 22:02

Re: Revan. Колекція

Повідомлення Mirage »

Мы играем всегда вдвоем. Не вижу шансов поиграть вчетвером никаких, к сожалению.
Відповісти

Повернутись до “Ваші персональні колекції”