Цены

Вас смущает что доллар вырос выросли и цены, а сейчас доллар упал, а цены по прежнему высокие?

Да смущает, хочу снижение цен.
43
81%
Я зависимый, а наркоману пофик цена, главное доза)))
6
11%
Нет не смущает, у меня мама/папа/жена/муж/дети (нужное подчеркнуть) за границей.
0
Немає голосів
Свой вариант в комментариях.
4
8%
 
Всього голосів: 53

Serhious
Єврогеймер
Повідомлень: 313
З нами з: 20 серпня 2014 10:08

Re: Цены

Повідомлення Serhious »

monkey писав:
Serhious писав:відмінусувати 20%
Тобто наприклад (в гривнях)
гра коштує 1000 грн (38$+-) там , щоб її замовити-привезли буде коштувати 1500 грн, а продавати за 800 грн, тобто в різницю 700 грн в данному випадку?
Вірно я зрозумів?
Так, вірно. У Вас в чому проблема? Якщо я вірно поняв, то в тому, що у звязку із зміною курсу гривні Ви не знаєте, яку ціну на ігри ставити. Я запропонував брати за відправну точку ціну нової гри в закордонних магазинах у валюті і переводити в гривні. Це усуне проблему різниці курсів.
Якщо гра справді замовлялась за кордоном, то може дійсно доречно додавати і вартість доставки. Але мені ж не відомо, як Ви гру купували, чи сам за кордоном, чи тут із кодом знижки на 18%, чи в груповому замовленні, чи ще якось.

Я, в принципі, згоден із тим, що написав Meerple. Найзручніше б було рівнятись на ціни в наших магазинах. Але їх ціни інколи також не підвласні здоровому глузду. Он, на кубику стркрафт новий типу 9000 би коштував. І підозрюю, що навіть без тау :ROFL: Тому, думаю що вартість в у.о. може бути нормальним орієнтиром для встановлення ціни на форумі.

Ну, а 20% мінусувати, типу за те що не нова :) Залежить від ступеню зношеності/ симпатії до покупця/ жадібності/ фази Меркурія ...
Безумовно, що складно назвати якусь універсальну формулу, яка б усіх задовільнила. Оскільки Ви запитували як продавець, то питання в тому, що цікавить продавця в першу чергу : гроші / нова гра / відчути моральне задоволення шо спихнув гру вдвічі дорожче ніж купив сам / неспішно звільнити поличку від коробки покритою пилюкою ...

І для справки, навіть якщо мені гра не потрібна, і я на неї не дивився раніше, але ціна на форумі дуже хороша, то шанси, що я її куплю досить високі *PARDON*
А якщо різниця між новою з магазину і б.у. грою становить 10%, то я купуватиму в магазині.
Звичайно, що все вищенаписане стосується виключно мене :)
gikach
Гравець в Монополію
Повідомлень: 52
З нами з: 29 жовтня 2012 13:54

Re: Цены

Повідомлення gikach »

стркрафт новий типу 9000 би коштував. І підозрюю, що навіть без тау :ROFL:
Да на кубике маркетолохи 85 уровня, не меньше :-D
babuba
Гравець в Монополію
Повідомлень: 76
З нами з: 10 грудня 2014 16:47
Звідки: Полтава

Re: Цены

Повідомлення babuba »

gikach писав:Да на кубике маркетолохи 85 уровня, не меньше :-D
Ну всё правильно. Ставишь заоблачную цену, потом пишешь ТОЛЬКО СЕГОДНЯ СКИДКА 50%!!! и впариваешь. У нас абсолютно все скидки действуют по принципу повышаем цену на 15%, делаем скидку на 10%. Так и живём :|
Gor
Амерітрешер
Повідомлень: 219
З нами з: 03 червня 2009 14:15
Звідки: Днепропетровск

Re: Цены

Повідомлення Gor »

История продолжается (см. мои посты на второй странице). Нашел вчера вечером свою игру в еще одном магазине (уже даже у нас в городе). За 239 грн. :) Естественно, сразу заказал. Сегодня перезвонили. "Вы знаете, тра-ля-ля, бла-бла-бла". Говорю, у вас на сайте такая цена. "Ну, там и в новостях указано, что цены изменились. А мы все поменять не успели. Но дадим Вам скидку". Говорю, даже за 500 не возьму - ей цена $10, и уже лет 10 лежит. "Ну, мы не можем, мы сами по 400 закупаем".
Естественно, заказ я отменил.
Но вот, что интересно - где они все это закупают?
Не сами же возят. Кто-то привозит.
Как бы выйти на такого поставщика? Экономия даже на этой игре будет 160 грн. На остальных, думаю, тоже не малая.
Аватар користувача
Dante
Гравець в Монополію
Повідомлень: 62
З нами з: 19 квітня 2013 10:46
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Цены

Повідомлення Dante »

Gor, є таке поняття як оптовики. Україна в цьому питанні не виключення. Я чув що оптом закупає харківський Кубік, а мілкі магазині купують вже у нього.

Офтоп. З тих пір, як долар виріс в три рази, мені пощастило "з рук" придбати англ. "Робінзона Крузо" за 600 грн, "Екліпс" за 900 грн. і, сподіваюся, ще одну топову гру за 700 грн. :) не кажу поки яку саме, щоб не наврочити. Завтра має приїхати.
Serhious
Єврогеймер
Повідомлень: 313
З нами з: 20 серпня 2014 10:08

Re: Цены

Повідомлення Serhious »

Gor писав:История продолжается (см. мои посты на второй странице). Нашел вчера вечером свою игру в еще одном магазине...
Естественно, заказ я отменил.
Ну так озвучуйте, що за магазини так працюють, хай країна знає своїх героїв.
Gor писав:Как бы выйти на такого поставщика? Экономия даже на этой игре будет 160 грн. На остальных, думаю, тоже не малая.
Якщо масово закуповувати в будь-якому магазині, то буде Вам хороша знижка. Такі штуки є тут, на кубіку, сбгеймс і в інших.
Хочете знижку 35% на продукцію хоббіворлд? Льогко! Скуповуйтесь на 10 000 в місяць, і буде повна шафа щастя!
Але думаю, що в наведеному випадку це просто відмазки :)
Dante писав:З тих пір, як долар виріс в три рази, мені пощастило "з рук" придбати англ. "Робінзона Крузо" за 600 грн, "Екліпс" за 900 грн. і, сподіваюся, ще одну топову гру за 700 грн. :) не кажу поки яку саме, щоб не наврочити. Завтра має приїхати.
Ну от, сказали ж, що ще одну ... наврочили по-любому... або міпли будуть неправильної статі, або кубик із зміщеним центром ваги...
Аватар користувача
Dante
Гравець в Монополію
Повідомлень: 62
З нами з: 19 квітня 2013 10:46
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Цены

Повідомлення Dante »

Serhious писав: Ну от, сказали ж, що ще одну ... наврочили по-любому... або міпли будуть неправильної статі, або кубик із зміщеним центром ваги...
А ви не заздріть і все буде добре ;) до того ж може я купив якийсь Маньчкін Квест і ви з мене тільки посмієтеся)
Gor
Амерітрешер
Повідомлень: 219
З нами з: 03 червня 2009 14:15
Звідки: Днепропетровск

Re: Цены

Повідомлення Gor »

Serhious писав:Ну так озвучуйте, що за магазини так працюють, хай країна знає своїх героїв.
Такую инфу я в личку сообщаю. Как оказалось, не только у меня от этого магазина неприятные впечатления. Кроме того, этот магазин Вы уже перечислили :)
Serhious писав:Хочете знижку 35% на продукцію хоббіворлд?
Локализации? Увольте.

Кроме того, я так понял, что и ДТГ не сам покупал игры под заказ. ДТГ покупал у Кубика? Кто их знает. Хотя с трудом верится.

Кстати, у Кубика интересующей меня игры нет...

ToDante

К сожалению, судя по форуму, с рук продаются именно топовые игры, которые меня мало интересуют. Хотя встречается и для меня что-то. Но пока не рассматриваю.
Востаннє редагувалось 31 березня 2015 18:38 користувачем Gor, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Dante
Гравець в Монополію
Повідомлень: 62
З нами з: 19 квітня 2013 10:46
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Цены

Повідомлення Dante »

Gor писав:К сожалению, судя по форуму, с рук продаются именно топовые игры, которые меня мало интересуют. Хотя встречается и для меня что-то. Но пока не рассматриваю.
а які вас, нетопові, ігри цікавлять? може я підкажу щось.
Serhious
Єврогеймер
Повідомлень: 313
З нами з: 20 серпня 2014 10:08

Re: Цены

Повідомлення Serhious »

Dante писав:
Serhious писав: Ну от, сказали ж, що ще одну ... наврочили по-любому... або міпли будуть неправильної статі, або кубик із зміщеним центром ваги...
А ви не заздріть і все буде добре ;) до того ж може я купив якийсь Маньчкін Квест і ви з мене тільки посмієтеся)
Обіцяю не заздрити! Але якщо Ви купите манчкін квест не новий за 700, то я Вам тільки поспівчуваю, то вже навіть не смішно буде ;)
Gor писав:Кроме того, я так понял, что и ДТГ не сам покупал игры под заказ. ДТГ покупал у Кубика? Кто их знает. Хотя с трудом верится.
Думаю що Ви помиляєтесь. Наскільки мені відомо тут свої замовлення формували.

А на рахунок сбгеймс, якщо я правильно зрозумів, то так, вони на ігри старі попіднімали ціни, хоча не викликає жодних сумнівів, що купували їх давно і ще, напевно, по 8 за долар...
mandoggg
Гравець в Монополію
Повідомлень: 56
З нами з: 19 листопада 2014 17:53

Re: Цены

Повідомлення mandoggg »

мне одному показалось что сейчас больше сиали продавать?
Аватар користувача
monkey
Єврогеймер
Повідомлень: 306
З нами з: 26 червня 2009 23:55

Re: Цены

Повідомлення monkey »

mandoggg писав:мне одному показалось что сейчас больше сиали продавать?
ну так и количество игроков увеличивается с каждым годом, на форуме много новых, можно по датам регистрации посмотреть.
Gor
Амерітрешер
Повідомлень: 219
З нами з: 03 червня 2009 14:15
Звідки: Днепропетровск

Re: Цены

Повідомлення Gor »

Serhious писав:
Gor писав:Кроме того, я так понял, что и ДТГ не сам покупал игры под заказ. ДТГ покупал у Кубика? Кто их знает. Хотя с трудом верится.
Думаю що Ви помиляєтесь. Наскільки мені відомо тут свої замовлення формували.
Так где я ошибаюсь? Я ведь тоже сказал, что сомневаюсь, что ДТГ скупался у Кубика :)
ДТГ где-то на форуме отписывался, что в прошлом году поставщик подвел (когда игры были под заказ). В беседе с другими магазинами тоже слышу это коварное слово "поставщик". При чем украинский, а не какой-то зарубежный. Так что, думаю, есть таки кто-то, кто возит, а магазины у него скупают. Помню, в прошлом году, когда здесь опять появилось продолжение к Stone Age, я попросил мне 1 шт. забронировать - ждал, что со дня на день придет игра под заказ (не дождался). Стоило оно 390 грн. На следующий день со мной связались из другого магазина, предложив по оптовой цене - 330. Несколько магазинов подгадали с поставкой? Не. Скорее, из одного источника все.
Dante писав:а які вас, нетопові, ігри цікавлять? може я підкажу щось.
У меня свой подход к выбору. Но спасибо за предложение.
Serhious
Єврогеймер
Повідомлень: 313
З нами з: 20 серпня 2014 10:08

Re: Цены

Повідомлення Serhious »

Gor писав:
Serhious писав:
Gor писав:Кроме того, я так понял, что и ДТГ не сам покупал игры под заказ. ДТГ покупал у Кубика? Кто их знает. Хотя с трудом верится.
Думаю що Ви помиляєтесь. Наскільки мені відомо тут свої замовлення формували.
Так где я ошибаюсь? Я ведь тоже сказал, что сомневаюсь, что ДТГ скупался у Кубика :)
Ви написали, що так поняли, але вам тяжко в таке вірити 8Р
Gor писав:ДТГ где-то на форуме отписывался, что в прошлом году поставщик подвел (когда игры были под заказ).
Не поставщик, а посередник/перевізник. Товар просто не дійшов до України.
Gor писав: Помню, в прошлом году, когда здесь опять появилось продолжение к Stone Age, я попросил мне 1 шт. забронировать - ждал, что со дня на день придет игра под заказ (не дождался). Стоило оно 390 грн. На следующий день со мной связались из другого магазина, предложив по оптовой цене - 330. Несколько магазинов подгадали с поставкой? Не. Скорее, из одного источника все.
Тобто подзвонили з іншого магазину, де ви цю гру не замовляли, і запропонували по оптовій ціні?
А статуси в десктопгеймс мене вже давно дратують, я навіть топік відкривав, але всім іншим, здається, це байдуже. :(
Gor
Амерітрешер
Повідомлень: 219
З нами з: 03 червня 2009 14:15
Звідки: Днепропетровск

Re: Цены

Повідомлення Gor »

Serhious писав:Ви написали, що так поняли, але вам тяжко в таке вірити 8Р
Не заметили "не" в моем посте, но это мелочи :)
Serhious писав:Не поставщик, а посередник/перевізник. Товар просто не дійшов до України.
А посредник не может быть поставщиком? Набрал заказов в разных магазинах и привез. Мысли вслух.
Serhious писав:Тобто подзвонили з іншого магазину, де ви цю гру не замовляли, і запропонували по оптовій ціні?
Написали, а не позвонили, но это мелочи :)
Как-то в переписке упомянул, что ищу эту игру, они запомнили и вспомнили, что было очень приятно.
Serhious писав:А статуси в десктопгеймс мене вже давно дратують, я навіть топік відкривав, але всім іншим, здається, це байдуже. :(
А что все остальные могут сделать? Особенно, если начальство не читает форум :()
Магазину нужно привлечь побольше клиентов. Чем больше игр (пусть и не в наличии), тем больше клиентов.
Думаю, единственное спасение - если не будем ничего в магазинах покупать, тогда им придется снижать цены. Но, судя по отзывам на главной странице, таки покупают. Значит, цены не снизят.
Відповісти

Повернутись до “Пропозиції”