Шукаю гру за описом

Пошук, переклад, дошка оголошень
Відповісти
gaRRet
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 05 листопада 2023 23:16

Шукаю гру за описом

Повідомлення gaRRet »

Доброго ранку/дня/вечора,

допоможіть знайти гру за її описом (не точним, бо пам'ятаю тільки летсплей з youtube).
Тож, наскільки можу судити, то була: настільна євро гра, в якій треба будувати щось схоже на маршрути (за допомогою дерев'яних кубиків свого кольору) на своєму планшеті. Планшет містить сітку (квадитики чи гекси) з різними типами місцевості. І коли виходить картка завдання (не пам'ятаю як її витягають, але, здається, спільна для всіх учасників гри), то кожний гравець кладе кубики на відповідні клітини свого планшету, якщо може (наприклад пряма лінія з трьох лісів і таке інше). Після цього (знову ж таки за якихось умов), кожний учасник може створити щось типу поселення. Фішка у тому, що в кінці раунду всі прокладені таким чином маршрути (кубики) зкидаються з планшетів гравців, а поселення - залишаються. В наступних раундах свої маршрути можна починати прокладати від створених поселень.

Як на мене, ця гра схожа по механіці викладання своїх кубиків на гру Kingdom Builder (2011)

Дякую за допомогу
Аватар користувача
wolke
Адепт
Повідомлень: 530
З нами з: 09 листопада 2016 23:15

Re: Шукаю гру за описом

Повідомлення wolke »

Мені за вашим описом нагадує tiny towns, але там без маршрутів і місцевості...
gaRRet
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 05 листопада 2023 23:16

Re: Шукаю гру за описом

Повідомлення gaRRet »

wolke писав: 21 листопада 2023 17:52 Мені за вашим описом нагадує tiny towns, але там без маршрутів і місцевості...
Я бачив цю гру, але то не вона. Дякую
Відповісти

Повернутись до “Настільна взаємодопомога”