Друк карт

Пошук, переклад, дошка оголошень
Відповісти
Tilar
Новачок
Повідомлень: 22
З нами з: 19 квітня 2013 11:27

Друк карт

Повідомлення Tilar »

Доброго дня.
Втратив декілька карт, хтось знає де можна надрукувати або хто може допомогти ?
mlnkv5
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 17 травня 2023 21:10

Re: Друк карт

Повідомлення mlnkv5 »

Які саме карти вам треба роздрукувати?
Tilar
Новачок
Повідомлень: 22
З нами з: 19 квітня 2013 11:27

Re: Друк карт

Повідомлення Tilar »

mlnkv5 писав: 24 травня 2023 17:42 Які саме карти вам треба роздрукувати?
12 карт до аркхему 2 редакціїї , "звичайні речі" 4 картки та "унікальні речі" 8 карток, мова англійська
mlnkv5
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 17 травня 2023 21:10

Re: Друк карт

Повідомлення mlnkv5 »

Спробуйте пошукати тих, хто робить ПнП на олх. І, мабуть треба буде друкувати всю колоду (всі карти з тою сорочкою, яки ви загубили), щоб не відризнялися від оригінальних (роздрукувати так, щоб попасти в колір і відтінок майже неможливо). Я спробую пошукати в інтернеті готовий ПнП і напишу вам. Взагалі, в мене є струйний принтер і ламінатор, я можу вам роздрукувати ці карти з усіма іншими з такою сорочкою. Якщо вам підійде - я це зроблю.
Tilar
Новачок
Повідомлень: 22
З нами з: 19 квітня 2013 11:27

Re: Друк карт

Повідомлення Tilar »

mlnkv5 писав: 30 травня 2023 14:02 Спробуйте пошукати тих, хто робить ПнП на олх. І, мабуть треба буде друкувати всю колоду (всі карти з тою сорочкою, яки ви загубили), щоб не відризнялися від оригінальних (роздрукувати так, щоб попасти в колір і відтінок майже неможливо). Я спробую пошукати в інтернеті готовий ПнП і напишу вам. Взагалі, в мене є струйний принтер і ламінатор, я можу вам роздрукувати ці карти з усіма іншими з такою сорочкою. Якщо вам підійде - я це зроблю.
Дякую за пораду, стосовно OLX дійсно якось не подумав. Стосовно того що будуть відрізнятись сорочки, вони і так відрізняються)), звісно не настільки щоб було одразу помітно але якщо поруч покласти дві картки то різницю помітно. Друкувати всю колоду це теж не варіант це 107 + 113 карток якось дуже дорого. Є прога strange eons звідти можна узяти усі картки, у принципі мені їх звідти і витягли, правда в png форматі. Хоча сам я так і не розібрався як їй користуватись. Але все одно дякую.
andriy465
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 07 жовтня 2023 16:37

Re: Друк карт

Повідомлення andriy465 »

Займаюсь роздруковкою та продажем ПНП , можу допомогти з цим завданням, зроблю якісно. тг @andriy461
Відповісти

Повернутись до “Настільна взаємодопомога”