Super Dungeon Explore (EN), Boonlake (PL) Знизив ціни ↓ ↓ ↓

Продаж б/у настільних ігор
Відповісти
amifone
Амерітрешер
Повідомлень: 116
З нами з: 15 грудня 2021 22:20

Super Dungeon Explore (EN), Boonlake (PL) Знизив ціни ↓ ↓ ↓

Повідомлення amifone »

Super Dungeon Explore (англійське видання - Super Dungeon Explore)
Стан гри 4++ з 5! Компоненти та поле майже ідеальний стан, коробка трошки подерта на згині не істотно! + в подарунок повний комплект для покраски! - це рольова гра, натхненна старими японськими консольними RPG. У комплекті є 52 мініатюри!

Один до п'яти гравців беруть на себе роль класичних фантастичних героїв, таких як людський паладин, дворф-боєць або ельф-лучник. Один з гравців - "Темний Консул", який контролює монстрів у підземеллі. У кожного героя / монстра є картка персонажа, на якій детально вказані показники руху, атаки, броні, сили волі, спритності, очків дій і сердець (= очки життя). Додаткова інформація може включати спеціальні здібності / дії / атаки та зілля.

Гра відбувається на модульних дошках підземелля. Протягом раунду гри ігровий процес переміщується між окремими героями та монстрами, але точний порядок може змінюватися з раунду в раунд. Персонажі використовують показники зі своєї картки персонажа, для бою і перевірок використовуються спеціальні куби (зі серцями, зіллями та зірками). Якщо герої поранюють противника, вони можуть витягти картки здобичі, щоб покращити свої показники. Також є можливість відкривати скарбниці, щоб знайти ще більш потужні речі. Монстри не мають можливості "підняття рівня", окрім одного пізньоігрового покращення, але у Темного Консула є необмежена кількість них.

Щоб перемогти в грі, Темний Консул повинен перемогти всіх героїв у своєму підземеллі. Герої повинні викликати боса підземелля, вбиваючи монстрів або знищуючи всі точки появи (= точки входу для нових монстрів). Після цього героям потрібно вбити боса підземелля, щоб здобути перемогу.
ціна ↓↓2950↓↓ грн.

Boonlake (польське видання - Boonlake - нова гра від Alexander Pfister, гра фактично мовонезалежна, вся іконографіка на полі та картах)
ідеальний стан
ціна ↓↓1550↓↓ грн.

При потребі фото - відео без проблем.
Оплата на картку або olx доставкою - мій профіль) (відправляю виключно Новою Поштою, все сам гарно запакую).
Територіально Львів (можу передати ігри особисто в суботу або неділю)

Продано - Манчкін Легенди, Great Western Trail (2ndEd), Caverna, Крила, Игра Престолов, Memory Wall-E Disney, Моя весела ферма
Востаннє редагувалось 22 квітня 2024 10:37 користувачем amifone, всього редагувалось 61 раз.
Satinav
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 27 квітня 2023 20:34

Re: Caverna (нове вид. PL) / GreatWesternTrail (2ndEd) / Манчкін Легенди (Укр.) / Моя весела ферма (Укр.) / Memory (Wall

Повідомлення Satinav »

Доброго дня, я хочу придбати у вас Манчкін легенди. Я можу придбати її у вас на Олх якщо ви створите об’яву.
amifone
Амерітрешер
Повідомлень: 116
З нами з: 15 грудня 2021 22:20

Re: Caverna (нове вид. PL) / GreatWesternTrail (2ndEd) / Манчкін Легенди (Укр.) / Моя весела ферма (Укр.) / Memory (Wall

Повідомлення amifone »

Satinav писав: 27 квітня 2023 20:39 Доброго дня, я хочу придбати у вас Манчкін легенди. Я можу придбати її у вас на Олх якщо ви створите об’яву.
Добрий день, створено - відписав в приватні повідомлення.
amifone
Амерітрешер
Повідомлень: 116
З нами з: 15 грудня 2021 22:20

Re: Caverna (нове вид. PL) / Boonlake (PL) / GreatWesternTrail (2ndEd, En) / Моя весела ферма (Укр.) / Memory (Wall-E)

Повідомлення amifone »

up + додано Boonlake
Відповісти

Повернутись до “Продаж”