Перші кроки

Відповісти
srgmrchk
Гравець в Монополію
Повідомлень: 93
З нами з: 22 березня 2017 11:18

Перші кроки

Повідомлення srgmrchk »

я новачок в цьому хобі. Одна з моїх перших робіт. Є декілька питань до знавців:
1) чому фарба скочується? Жирні плями від пальців?
2) іноді фарба береться крупинками. Фарба зіпсована?
3)у всіх світлі фарби треба наносити в 3-4 шари на темний грунт, щоб мати рівний колір?
4) проливка бруднить основний колір. Доводиться повторно відновлювати колір. Я щось роблю не так?
Зображення
Зображення
Аватар користувача
wolke
Адепт
Повідомлень: 530
З нами з: 09 листопада 2016 23:15

Re: Перші кроки

Повідомлення wolke »

Привіт.
Классно вийшло.

Фарба скочуєттся? Наче стікає? В мене кілька разів таке було коли грунт наносила за несприятливих погодніх умов. Має бути не жарко, не холодно і сухо.

По фарбі все разом. Крихти може підсохла, а може недостатньо розмішав. Чим красиш? В тієї ж цитаделі є базові кольори і лейер. В базі більше пігменту. Її здається і на чорний грунт білу не розбавлену покласти можна, буде біле. Але всі кажуть треба розбавляти і тд і тп. А лейер його так, кілька шарів треба.
Я поки не почала одразу з тінями грунтувати, віддавала перевагу світлим грунтам саме через це.

Проливка бруднить. Як не подобається, то проливку треба обережно тільки туди де вона має бути. В складки і тіні. Тобто якщо малюєш якихось старих зомбаків, то той бруд як на мене і краще. А як щось чисте де проливка лише для тіні, то нанось обережно як додатковий шар фарби
srgmrchk
Гравець в Монополію
Повідомлень: 93
З нами з: 22 березня 2017 11:18

Re: Перші кроки

Повідомлення srgmrchk »

Дякую. Купив стартовий набір від армі пеінтер. Помітив, що щільність самих фарб різниться і пігмент в деяких пляшечках ніби розслоєний(хоч і збовтував). Грунтував в під'їзді, тому мабуть треба більше експериментувати з кількістю води, якою розчиняю. В проливці ще не сподобався глянцевий ефект, але бачив відео, що існують якісь засоби від цього накшталт медіумів. Загалом заняття цікаве, файно відволікає від стресів)
Аватар користувача
wolke
Адепт
Повідомлень: 530
З нами з: 09 листопада 2016 23:15

Re: Перші кроки

Повідомлення wolke »

Мішати треба довго. Так щоб фарба однорідна була. Прийде з досвідом. Я навіть бачила девайси по типу центріфуги для розмішування. Але то вже занадто :)

Деякі проливки блищать. То так. Я лише за цитадель сказати можу, в них нуль ойл блищить як скажена. З армі пейнтерів маю лише квік шейд. Теж блискучий, але то взагалі щось хімічне як оліфа. Принаймні смердить так само. Але є рішення - матуючі спреї. Заодно і захист для мініатюр від брудних вологих пальців.

Щодо відволікання від стрессів підтримую 100%
srgmrchk
Гравець в Монополію
Повідомлень: 93
З нами з: 22 березня 2017 11:18

Re: Перші кроки

Повідомлення srgmrchk »

Розвиваюсь потроху)) але ж цікаво))
Зображення
Зображення
Відповісти

Повернутись до “Розфарбовування мініатюр”