Спаплюжений Грааль

Обговорення настільних ігор
Відповісти
Аватар користувача
wolke
Адепт
Повідомлень: 530
З нами з: 09 листопада 2016 23:15

Спаплюжений Грааль

Повідомлення wolke »

Йов. Нарешті почали кампанію в Грааль.
І щось в мене питань до всесвіту забагато.
Може хтось щось порадить.

Перша місія ще ок. Доволі прямолінійно. Окрім того, що мене занесло в болото і мене там щось мало не зжерло. А ось друга. Там є кілька варіантів що робити, так вийшло що вирішили йти в Камелот. Ну що ж, камелот знайшли, перша спроба розмови мимо, друга мимо. Ок. Може робимо щось не те. За допомогою форуму бгг - ах да, ось з ким тре було розмовляти. Як результат в нас зовсім немає їжі, на карті лише один мехрір (і в тому не так багато часу) і зовсім ніякої їжі. Втім, ми коли намагалися добути їжу щоб запалити мехрір біла Камелоту підрахували що їжа яку ми здобуваємо як раз витрачається на дорогу. А сидіти довго на одному місці - мехріри погаснуть.

Є якісь стратегічні поради? Бо в мене якесь відчуття що ми "га, побігли". Знов таки, не давати мехрірам гаснути, то ми увесь час тільки цим і будеми займатися без прохождення квесту.

І ще питання. Я щось пропустила? Мені не зрозуміло було кого підтримувати - лицарів чи селян. Знову ж таки, Ланселоту можна або допомогти, або зашкодити. Мені не вистачає трохи історії щоб приймати рішення. В 7му континенті були якісь подказки, чи в тексті, чи на картах. А тут якось відчуваю себе трохи як сліпе теля. Чи я щось не дочитала/прослухала?
Чинджер
Єврогеймер
Повідомлень: 423
З нами з: 12 серпня 2016 11:58
Звідки: Полтава
Контактна інформація:

Re: Спаплюжений Грааль

Повідомлення Чинджер »

Завжди хотілося пограти в Спаплюжений Грааль, бо по опису нагадує Dark Souls на пк) А там гравця ніхто за ручку не вів, все треба було з'ясовувати самому методом втика. Але боюсь, що так я скачусь в соло гравця :) Та й ціна на гру не по карману.
Аватар користувача
wolke
Адепт
Повідомлень: 530
З нами з: 09 листопада 2016 23:15

Re: Спаплюжений Грааль

Повідомлення wolke »

Ми його з кікстартеру маємо. Єдине що замовили ван-вейв з допом і на німецькій, то ж лише навесні доїхало. Але якось не до ігр було.

Воно мені чимось 7ий континент нагадує, але континент то як на мене точно що соло, то тут трохи більше мультіплею. Взагалі поки що подобається, але помилок не прощає і підказок, як на мене, мало.
Чинджер
Єврогеймер
Повідомлень: 423
З нами з: 12 серпня 2016 11:58
Звідки: Полтава
Контактна інформація:

Re: Спаплюжений Грааль

Повідомлення Чинджер »

wolke писав: 26 серпня 2022 19:01 Ми його з кікстартеру маємо. Єдине що замовили ван-вейв з допом і на німецькій, то ж лише навесні доїхало. Але якось не до ігр було.

Воно мені чимось 7ий континент нагадує, але континент то як на мене точно що соло, то тут трохи більше мультіплею. Взагалі поки що подобається, але помилок не прощає і підказок, як на мене, мало.
Якщо не пробачає помилок, можно починати заново)) Ну точно, як в Dark Souls. Сама часта фраза, яку там бачили гравці, це You Died :-D
Аватар користувача
wolke
Адепт
Повідомлень: 530
З нами з: 09 листопада 2016 23:15

Re: Спаплюжений Грааль

Повідомлення wolke »

Ок. Вчора закінчили четверту частину. Або підказок стало більше, або ми почали їх помічати :)
І почали розуміти як працює ігровий світ. Тобто немає того "ба, все пропало". Навіть змогли дати крюка великого щоб зробити дещо не дуже важливе. Подивимось як буде далі ;)
Аватар користувача
wolke
Адепт
Повідомлень: 530
З нами з: 09 листопада 2016 23:15

Re: Спаплюжений Грааль

Повідомлення wolke »

Ми пройшли кампанію. Кайф. Трохи зачекати доки в голові трохи всі наші кроки забудься і хочу ще раз зіграти. Кілька сюжетів оминули нас стороною. Але ігра кайф. Принаймні якщо любите коопи і істоії.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум по настільним іграм”