Быстрорастущая коллекция новачка

Розкажіть та похваліться, якими настолочками володієте.
russ.tatiana
Новачок
Повідомлень: 14
З нами з: 20 грудня 2021 20:03
Звідки: Одесса

Re: Быстрорастущая коллекция новачка

Повідомлення russ.tatiana »

- Пандемія. Старша донька довго не давала її на продаж, але кооперативи, схоже, таки не наше. А донька по ходу Альфа гравець, і що з цим робити ми не зрозуміли))

+ Hansa Teutonixa BIG BOX (очікувала коли з'явиться в Україні)
+ Canban. Automotive revolution (EV не дешевий зараз, тому почну з першої версії)
+ Пуерто Ріко (не витримала часто зустрічати його в згадках, коментарях і не знати що це)))
+ Паперові квартали (граємо зараз майже щодня)
+ Різне по мєлочам - органайзери, протектори, всі плюшки, токени, планшети до Крил, Венеру до Марса, Долину Рейна до Виноробства, Нові відкриття до Підводних міст, дайсомет.
+ Стіл- модульна система. Зручна штука
+ Catan Junior. Молодшій доньці 5 років, пробуємо перші стратегії
+ Драфтозаври. Також купувала для молодшої, а несподівано всім зайшла, тому записала її в сімейки.

На черзі в близьких планах Хора Розквіт імперії. Взагалі хочеться більше цивілізацій після того, як ввійшли в смак гри Сквозь века.

А також думаю чим би розбавити євро стопку :roll:
Думаю про ареаконтроли. Кемет? Ініш? Нічого в них не розумію) Але хочу спробувати 8)
Аватар користувача
Mirage
Адепт
Повідомлень: 666
З нами з: 15 травня 2020 22:02

Re: Быстрорастущая коллекция новачка

Повідомлення Mirage »

russ.tatiana писав: 02 листопада 2022 01:04 + Canban. Automotive revolution (EV не дешевий зараз, тому почну з першої версії)
Жаль, но дорого, правда. Но Канбан ЕВ просто огонь. В предыдущую не играл, но Ласерда - это Ласерда. Плохой она точно не может быть...
russ.tatiana писав: 02 листопада 2022 01:04 + Пуерто Ріко (не витримала часто зустрічати його в згадках, коментарях і не знати що це)))
Очень прикольная игрушка. Особенно, если есть 4 игрока, легкая, азартная, интересная и быстрая.
russ.tatiana писав: 02 листопада 2022 01:04 На черзі в близьких планах Хора Розквіт імперії. Взагалі хочеться більше цивілізацій після того, як ввійшли в смак гри Сквозь века.
Тоже думаю купить Хора... Только наша цена в 2100 мне кажется завышенной (в Польше 1500 на наши деньги розничная цена. Но на польском... )
russ.tatiana писав: 02 листопада 2022 01:04 А також думаю чим би розбавити євро стопку :roll:
Думаю про ареаконтроли. Кемет? Ініш? Нічого в них не розумію) Але хочу спробувати 8)
Рут, Сумерки Империи, Игра Престолов... Если приоритет - ассиметрия игровых рас, то это Рут. Если размах и эпичность (и время партии большое) - это Сумерки Империи.
Чинджер
Єврогеймер
Повідомлень: 423
З нами з: 12 серпня 2016 11:58
Звідки: Полтава
Контактна інформація:

Re: Быстрорастущая коллекция новачка

Повідомлення Чинджер »

russ.tatiana писав: 02 листопада 2022 01:04 А також думаю чим би розбавити євро стопку :roll:
Думаю про ареаконтроли. Кемет? Ініш? Нічого в них не розумію) Але хочу спробувати 8)
Ареконтролі, це мій улюблений жанр. Том можу порадити велику кількість топових ігор. Але я дуже не люблю євро, тому гадаю, що вам такі ігри можуть не зайти.
Рекомендую почати з Blood Rage, це гібрид, тому багато яких механік будуть вам знайомими (розміщення рабочих, драфт, набір Переможних Очок за виконання завдань і т.д).
Далі, якщо сподобається віджимати території в інших гравців, вміти захищати свої землі, вдало грати підступні картки з руки, можете спробувати інші ігри. Якщо ці моменти вам не сподобаються, то це не ваш жанр.
Наступні ігри, які я б рекомендував після Blood Rage:
Small World
Cyclades з доповненням Hades чи Titans; (Краще грається 4-5 гравців)
Ініш (краще грається на 2-3 гравців).
В цих іграх вже з'являються домовленність, тимчасові угоди, зради, помсти, дипломатія і так далі.
Якщо і ці ігри сподобаються, тоді вже можете брати все що завгодно починаючи від Коріння закінчуючи найкращим Twilight Imperium 4 з доповненням Prophecy of The King. В цій гріє є все, тільки вона дуже дорого коштує і краще грається на 5-6 гравців.
russ.tatiana писав: 02 листопада 2022 01:04 - Пандемія. Старша донька довго не давала її на продаж, але кооперативи, схоже, таки не наше. А донька по ходу Альфа гравець, і що з цим робити ми не зрозуміли))
Можете спробувати напівкооперативні ігри, де один гравець грає за Owerlord'a проти команди. В цих іграх доньці можна давати грати за володаря і вона не зможе альфачити. Типові представники таких ігор: Лють Дракули 3/4, Doom, Star Wars Imperial Assault, Descent 2, The Others 7 sins, незабаром буде локалізація гри Звір.
Аватар користувача
Mirage
Адепт
Повідомлень: 666
З нами з: 15 травня 2020 22:02

Re: Быстрорастущая коллекция новачка

Повідомлення Mirage »

Чинджер писав: 02 листопада 2022 14:54
Можете спробувати напівкооперативні ігри, де один гравець грає за Owerlord'a проти команди. В цих іграх доньці можна давати грати за володаря і вона не зможе альфачити. Типові представники таких ігор: Лють Дракули 3/4, Doom, Star Wars Imperial Assault, Descent 2, The Others 7 sins, незабаром буде локалізація гри Звір.
Да можно даже и On Mars с допом Alien Invasion, там можно играть за марсианина, против всех игроков-людей.
Только он, во-первых, немного дорогой (Ласерда все-таки), во-вторых немного сложноватая игра в правилах. За полчасика выучить и рассказать их не получится точно...
За 2 часика тоже...

Но сам On Mars - крут до нереальности. Мой топ №1. Но это я, правда, очень люблю тему космоса вообще и, разумеется, игры о нем тоже.
russ.tatiana
Новачок
Повідомлень: 14
З нами з: 20 грудня 2021 20:03
Звідки: Одесса

Re: Быстрорастущая коллекция новачка

Повідомлення russ.tatiana »

Mirage писав: 02 листопада 2022 14:26
Жаль, но дорого, правда. Но Канбан ЕВ просто огонь. В предыдущую не играл, но Ласерда - это Ласерда. Плохой она точно не может быть...
Обязательно куплю EV, если зайдёт. Просто на ЕV надо было настроиться, а эта на форуме была недорого, поэтому взяла спонтанно и быстро.
Mirage писав: 02 листопада 2022 14:26Рут, Сумерки Империи, Игра Престолов... Если приоритет - ассиметрия игровых рас, то это Рут. Если размах и эпичность (и время партии большое) - это Сумерки Империи.
А на двоих?) Забыла уточнить, что чаще всего играем вдвоём...
russ.tatiana
Новачок
Повідомлень: 14
З нами з: 20 грудня 2021 20:03
Звідки: Одесса

Re: Быстрорастущая коллекция новачка

Повідомлення russ.tatiana »

Чинджер писав: 02 листопада 2022 14:54
Ареконтролі, це мій улюблений жанр. Том можу порадити велику кількість топових ігор.
Дякую за поради! Я забула вказати, що найчастіше граємо вдвох) То починати з Інішу? Які ще на двох можна грати?..
Чинджер
Єврогеймер
Повідомлень: 423
З нами з: 12 серпня 2016 11:58
Звідки: Полтава
Контактна інформація:

Re: Быстрорастущая коллекция новачка

Повідомлення Чинджер »

russ.tatiana писав: 02 листопада 2022 20:05 Дякую за поради! Я забула вказати, що найчастіше граємо вдвох) То починати з Інішу? Які ще на двох можна грати?..
Ууу, на двох дуже мало ігор, які добре розкриваються. Це виходить повністю пропадає пласт з домовленностями і несподіванними повертами подій, через які я так люблю ареаконтролі. Я б радив подивитися в сторону дуельних ареаконтролів, наприклад Війна Персня чи Star Wars Rebellion але вони дещо складнуваті. Я особисто грав у Ініш і Blood Rage на 2-х і було норм. Не вау, но задоволення отримав.
Якщо вийде знайти десь, на двох дуже класно грається стара Runewars revized edition. Вона і простіша за інші ігри і все там є. Я колись продав, бо на 4-х гравців там для мене кой шо не сподобалось, но на двох було прямо вогонь.
Аватар користувача
Mirage
Адепт
Повідомлень: 666
З нами з: 15 травня 2020 22:02

Re: Быстрорастущая коллекция новачка

Повідомлення Mirage »

russ.tatiana писав: 02 листопада 2022 19:54
Mirage писав: 02 листопада 2022 14:26
Жаль, но дорого, правда. Но Канбан ЕВ просто огонь. В предыдущую не играл, но Ласерда - это Ласерда. Плохой она точно не может быть...
Обязательно куплю EV, если зайдёт. Просто на ЕV надо было настроиться, а эта на форуме была недорого, поэтому взяла спонтанно и быстро.
Mirage писав: 02 листопада 2022 14:26Рут, Сумерки Империи, Игра Престолов... Если приоритет - ассиметрия игровых рас, то это Рут. Если размах и эпичность (и время партии большое) - это Сумерки Империи.
А на двоих?) Забыла уточнить, что чаще всего играем вдвоём...
Это как раз и моя проблема, играем вдвоем с сыном почти всегда... Ареаконтрол на двоих играется очень плохо. К сожалению. И Рут, и Сумерки Империи, и вообще все... В этом жанре надо хотя бы 4 игрока.
Boller747
Адепт
Повідомлень: 563
З нами з: 23 березня 2019 19:13

Re: Быстрорастущая коллекция новачка

Повідомлення Boller747 »

Tyrants of the Underdark норм на двоих играется.
Відповісти

Повернутись до “Ваші персональні колекції”