Картковий Жах Аркгема: офіційні звитяжні PnP сценарії українською мовою

Обговорення настільних ігор
Відповісти
Izendel
Новачок
Повідомлень: 11
З нами з: 05 липня 2021 15:42

Картковий Жах Аркгема: офіційні звитяжні PnP сценарії українською мовою

Повідомлення Izendel »

Всім привіт! Після того, як я пройшов кампанії локалізованого Карткового Жаху Аркгема, виявилось що я хочу ще, але на "ще" потрібно дуже довго чекати. Тому я вирішив потинятися на сайті Fantasy Flight Games (FFG) у пошуках чогось цікавого. І мої пошуки були недаремними: виявляється, FFG вже рік як випускає серію доповнень до Жаху Аркгема з назвою "Паралельні дослідники" (Paralel Investigators). Кожне таке доповнення присвячене окремому досліднику, для якого доступна альтернативна (паралельна) версія цього дослідника, яка змінює його ігрову механіку, удосконалені ключові здобутки та особистий звитяжний сценарій (Challenge Scenario), у якому дослідник зможе себе проявити і, власне, удосконалити свої ключові здобутки.
На момент написання цього посту, для завантаження доступні "Паралельні дослідники" для Дейзі Уокер, "Слизького" О'Тула, Агнес Бейкер та Роланда Бенкса. Особливістю цих доповнень є те, що вони є безкоштовні - достатньо їх завантажити, роздрукувати, вирізати та грати. Звісно, мова цих доповнень є англійська і через те, що вони безкоштовні, дуже малоймовірно, що їх коли-небудь локалізують якоюсь іншою мовою.
Тому я вирішив зайнятися перекладом цих доповнень на українську мову. Задача виявилась нелегкою, адже потрібно було постійно зважати на правила, які вже є перекладені командою Ігромага, проте, я вважаю, що справився з нею непогано. На цей момент повністю перекладено два перші доповнення "Читай або Помри" (Дейзі Уокер) та "Все або Нічого" ("Слизький" О'Тул).
Перекладені доповнення я завантажив на всім відомий ресурс "Board Game Geek", посилання:
https://boardgamegeek.com/filepage/2225 ... hni-pnp-sc
Сподіваюся, моя робота не була даремною і комусь ці доповнення знадобляться 8)

P.S. Посилання на оригінальні Паралельні Дослідники на сайті FFG (файли для скачування знаходяться внизу сторінки в розділі "Support"): https://www.fantasyflightgames.com/en/p ... card-game/
Востаннє редагувалось 08 липня 2021 18:17 користувачем Izendel, всього редагувалось 3 разів.
Аватар користувача
Jack
Єврогеймер
Повідомлень: 259
З нами з: 14 березня 2018 15:26
Звідки: Одеса

Re: Картковий Жах Аркгема: офіційні звитяжні PnP сценарії українською мовою

Повідомлення Jack »

Просто прекрасно, дякую!
Izendel
Новачок
Повідомлень: 11
З нами з: 05 липня 2021 15:42

Re: Картковий Жах Аркгема: офіційні звитяжні PnP сценарії українською мовою

Повідомлення Izendel »

Перекладено третій офіційний звитяжний сценарій "Погана Кров". У цьому сценарії ключовим дослідником є містик Агнес Бейкер, яка зустрічається зі своїм минулим життям у вигляді таємничої чаклунки Елспет Будо. Обидві чаклунки починають збирати мозаїку зі спогадів про ті часи, коли вони були могутніми відьмами в легендарній Гіпербореї. Від того, чи зможе Агнес отримати перемогу в цьому змаганні залежить її подальша доля, адже в залежності від успішності проходження сценарію вона зможе або покращити свою Гіперборейську Реліквію, або зробити свої Темні Спогади ще більш гнітючими. У сценарії представлена паралельна версія дослідниці Агнес Бейкер, особливістю якої є можливість зменшувати вартість деяких заклинань за рахунок власного здоров'я.

УВАГА. Для гри в цей сценарій потрібне доповнення "Нитки Долі" з циклу "Забута Епоха", яке, на жаль, поки не локалізоване українською мовою. Проте сценарій можливо зіграти використовуючи використовуючи схему введення у гру локацій Аркгема зі сценарію "Опівнічні Маски" (для гри в сценарій потрібно 9 локацій). Звісно, така гра буде дещо неповноцінною, але потрібний ігровий досвід вона забезпечить.

У зв'язку з виходом нових доповнень до локалізації "Спадщини Данвіча", проведено корекцію попередніх звитяжних сценаріїв до відповідності офіційному українському трактуванню деяких ігрових елементів та правил. Оновлені сценарії та карти разом з новим звитяжним сценарієм вже залито на ресурс Board Game Geek:

https://boardgamegeek.com/filepage/2225 ... hni-pnp-sc
Izendel
Новачок
Повідомлень: 11
З нами з: 05 липня 2021 15:42

Re: Картковий Жах Аркгема: офіційні звитяжні PnP сценарії українською мовою

Повідомлення Izendel »

Здійснено переклад чергового (4-го) офіційного звитяжного PnP сценарію "Як книжка пише". Ключовим дослідником у цьому сценарії є Роланд Бенкс, якому потрібно провести розслідування жахливих жертвоприношень та довести причетність до них відомого політика Деміана Грея. Традиційно, у доповненні запропоновано альтернативну (паралельну) версію ключового дослідника з новою механікою, зав'язаною на спеціальних картах здобутків із назвою "Директиви".

Завантажити сценарій можна за посиланням: https://boardgamegeek.com/filepage/2225 ... hni-pnp-sc

Якщо вам сподобалась робота, покладіть, будь ласка, лайк на сайті Boardgame Geek, а також приєднуйтесь до фейсбук спільноти по Картковому Жаху Аркгема, щоб не проґавити чергові локалізовані звитяжні сценарії: https://www.facebook.com/groups/arkhamhorror
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум по настільним іграм”