The Witcher: Old World брати чи ні ?

Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 405
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

The Witcher: Old World брати чи ні ?

Повідомлення Guns87 »

В темі можна писати свої думки по грі. Чому вирішили підтримати проект, чи навпаки вирішили пройти мимо. Предзамовити, звичайно, можна буде лише в липні, але ціна вже відома, та ігромеханічно мало що змінеться.
Я особисто дуже чекав зручної нагоди взяти участь в якомусь кікстартері з мінімальним ризиком та без гемору з доставкою. Але ознайомившись з ігровими механіками, не зміг себе переконати взяти участь. Для мене гра занадто лайтова.
Kingboard
Адепт
Повідомлень: 577
З нами з: 19 серпня 2019 09:07

Re: The Witcher: Old World брати чи ні ?

Повідомлення Kingboard »

А де вказали ціну?
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 405
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: The Witcher: Old World брати чи ні ?

Повідомлення Guns87 »

Там дві ціни. Звичайна гра 70 евро, та я так зрозумів, з пластиком 130 евро. Зараз ціна другої змінилась на 125 евро. Може ще буде падати.
А де вказали ціну?
на сайті для пенделів (kickstarter)
Kessler
Адепт
Повідомлень: 749
З нами з: 25 травня 2018 13:35

Re: The Witcher: Old World брати чи ні ?

Повідомлення Kessler »

Guns87 писав: 25 травня 2021 21:08 на сайті для пенделів (kickstarter)
а можна поцікавитись, хто такі «пенделі»?
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 405
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: The Witcher: Old World брати чи ні ?

Повідомлення Guns87 »

Kick - рос. толчек - укр. пендель
Kessler
Адепт
Повідомлень: 749
З нами з: 25 травня 2018 13:35

Re: The Witcher: Old World брати чи ні ?

Повідомлення Kessler »

тоді вже «копняк», нашо брати кальку з російської...
Аватар користувача
Zaider
Новачок
Повідомлень: 30
З нами з: 08 травня 2017 14:41

Re: The Witcher: Old World брати чи ні ?

Повідомлення Zaider »

Поки так і не визначився. З одного боку гарно виглядає і цікавий сформований світ, з іншого не до кінця зрозуміло з механіками і кооп режимом. Буду чекти ще інфу
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 405
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: The Witcher: Old World брати чи ні ?

Повідомлення Guns87 »

Поки так і не визначився. З одного боку гарно виглядає і цікавий сформований світ, з іншого не до кінця зрозуміло з механіками і кооп режимом. Буду чекти ще інфу
Я не думаю, що може щось дуже сильно змінитись. Можете глянути останнє ігрове відео на трьох гравців The Witcher: Old World - full 3-player gameplay. Єдине, що змінилося в останному відео, це бій за монстрів. Гравець за монстра просто каже атакує чи обороняється та витягує карту навмання. В попередньому відео вибирав карту з якоїсь кількості на руці.
олегos
Єврогеймер
Повідомлень: 266
З нами з: 16 березня 2020 19:15

Re: The Witcher: Old World брати чи ні ?

Повідомлення олегos »

В принципе, Гага будет тоже делать предзаказ на руверсию, но в июне старт, чуть пораньше наших. Так что я думаю можно будет глянуть варианты. И там уже решить, надо оно или нет. Я наверное впишусь в олл ин. А может и нет) Ведьмака обожаю, лучшая игра в мире имхо, т. ч. хотелось бы и настолку. Единственное, поле смущает.... Какое-то оно маленькое чтоли. Вспомнить карту всех этих Ривий и Цинтр, так можно было бы и покрасивше замутить.
Надеюсь может предложат большой плеймат, тогда точно возьму.
Востаннє редагувалось 28 травня 2021 11:59 користувачем олегos, всього редагувалось 1 раз.
srgmrchk
Гравець в Монополію
Повідомлень: 93
З нами з: 22 березня 2017 11:18

Re: The Witcher: Old World брати чи ні ?

Повідомлення srgmrchk »

мене особисто не зацікавило. Примітивна бродилка+бойова система а ля камінь-ножиці-папір... Плюс впевнений, що кулдаун буде захмарний. А платити кошти за відьмака, в якому не буде Геральда(як я зрозумів)....ну таке ото.
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 405
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: The Witcher: Old World брати чи ні ?

Повідомлення Guns87 »

До гри додали модульні розширення.
1.Wild Hunt - Кооператив чи соло гра. Складаеться з 4х антогоністів. Кожний із своїми властивостями. Кожну партію вибиравємо одного антогоніста та його колоду events та exploration карт. Обіцяють, кооперативні квести в цих колодах.
2.Moster Trail - Складається з модулів які можна додавати вибірково чи всі зразу. Модуль Відьмака школи Мантікора. Модуль вистежування монстрів - складається з 18ти великих карт, по одній на кожного монстра. На одній стороні цих карт перелік слабких сторін цього монстра. При появі монстра в грі, токени викладуються на поле (по 6ть токенів кожної місцевості). На зворотній стороні токена вказаний номер слабкої сторони монстра яким гравець може скористатись якщо отримає цей токен. На іншій стороні великих карт монстра вказані особливі атаки (від 2 до 4х, в залежності від кількості бойових карт монстра). BOMBS - Модуль з картами бомб. Action Cards - модуль додаткових бойових карт які замішуються в основну колоду для більшого размаїття.
3.Adventure Pack - 176 нових карт events та exploration. Також містить 12 токенів для особливих квестів.
4.Єксклюзив кікстартеру Lost Mount - мініатюра коня яку потрібно знайти для отримання якогось ігрового бонуса.
Є ще два аддони
1. Металеві монети (30 монет 3х дизайнів)
2. Нові герої Чаклуни. Чотири нові герої. Кожен зі своєю мініатюрою, планшетом, токенами та стартовою колодою. А ще окрема бойова колода та окреме поле для карт.
Philippa Eilhart - п'ятий чаклун буде стречголом.
олегos
Єврогеймер
Повідомлень: 266
З нами з: 16 березня 2020 19:15

Re: The Witcher: Old World брати чи ні ?

Повідомлення олегos »

То шо, брать, не брать? Шото почти все на ютьюбе хейтят.... Я то просто обожаю мир ведьмака, но вот если там нет игры, то смысл тогда...
Миньки дело конечно тоже классное), но то такое, добавляет по сути атмосферы. Важно, чтоб игра была сама по себе интересной
Maestro86
Єврогеймер
Повідомлень: 279
З нами з: 12 травня 2018 15:39
Звідки: Николаев

Re: The Witcher: Old World брати чи ні ?

Повідомлення Maestro86 »

Мне кажется на условный "Рунбаунд" (взято чисто для примера) натянули очень популярный сеттинг. Один раз уже с Ведьмаком был большой провал, теперь попытка №2
Но желаю, чтобы игра все-таки вышла удачной
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 405
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: The Witcher: Old World брати чи ні ?

Повідомлення Guns87 »

То шо, брать, не брать? Шото почти все на ютьюбе хейтят.... Я то просто обожаю мир ведьмака, но вот если там нет игры, то смысл тогда...
Миньки дело конечно тоже классное), но то такое, добавляет по сути атмосферы. Важно, чтоб игра была сама по себе интересной
якщо з англ-контенту не зрозуміло, то є пару відео перекладених Gaga games. Вся гра це:
1. Йдемо куди потрібно скидуючи карти з символом що відповідає локації.
2. В локації що зупинились беремо обо карту міста, або прилеглої місцевосці. Якщо в локації є монстр чи інший відьмак то можемо вступити в двобій.
3. Беремо карту з ряду бойових карт собі в колоду.
Ось і вся гра. Доповнення просто додають більше того що є, при цьому нічого не покращуючи.
Мне кажется на условный "Рунбаунд" (взято чисто для примера) натянули очень популярный сеттинг. Один раз уже с Ведьмаком был большой провал, теперь попытка №2
Но желаю, чтобы игра все-таки вышла удачной
Знову таки, гра вже вийшла як вийшла, але чормусь частина людей ще чогось чекає. Порівнянно з цією грою , та що вийшла від FFG мене більше приваблює.
олегos
Єврогеймер
Повідомлень: 266
З нами з: 16 березня 2020 19:15

Re: The Witcher: Old World брати чи ні ?

Повідомлення олегos »

Так, смотрел я летсплей.... Шото тоже не впечатлен... Великая Стена больше заставляет меня хотеть выложить бабки, чем эта игра... А с другой стороны, если впишешься - получишь все по красоте с кика... А вдруг оно классно будет?)) а киковских плюшек потом не достать))
Відповісти

Повернутись до “Все, що відбувається навколо настільних ігор”