The Witcher: Old World брати чи ні ?

Чинджер
Єврогеймер
Повідомлень: 423
З нами з: 12 серпня 2016 11:58
Звідки: Полтава
Контактна інформація:

Re: The Witcher: Old World брати чи ні ?

Повідомлення Чинджер »

Посмотрел вчера летсплей. Процесс очень увлекательный. Цель для победы не банальная, как и должно быть в приключениях. :) Есть несколько путей для достижения цели. Игра соревновательная и достаточно конфликтная, потому что один из путей победы - настучать по другим игрокам)) Квесты прикольные, приблизительно уровня "Above and belove". Боевая система приятная. Звёзд с неба не хватает, но и не кубики. Кроме того, прикольный процесс перемещения по карте. В общем, на мой взгляд, игра будет потрясающей. Увы, мне придется её пропустить ибо приключения у меня уже есть и я в них ещё не наигрался :)
Аватар користувача
Vynder
Новачок
Повідомлень: 14
З нами з: 23 травня 2018 09:31

Re: The Witcher: Old World брати чи ні ?

Повідомлення Vynder »

Оновили сторінку з Відьмаком https://geekach.com.ua/ua/vidmak.-stariy-svit/
Аватар користувача
bischof
Гравець в Монополію
Повідомлень: 51
З нами з: 03 грудня 2011 15:11
Звідки: Київ

Re: The Witcher: Old World брати чи ні ?

Повідомлення bischof »

Ціна надзвичайно велика, але таких іграшок (епічних) в мене не було. Можу порівняти лише з грою престолів, але довго новачкам пояснювати правила ГП і вдвох не пограєш. Сподіваюсь що Відьмак виправдає сподівання. Тому замовлю повний комплект, не хочу пропустити таку можливість.
олегos
Єврогеймер
Повідомлень: 266
З нами з: 16 березня 2020 19:15

Re: The Witcher: Old World брати чи ні ?

Повідомлення олегos »

Хз наскільки може бути епічною гра, яка ще розробляється. Поки що можно сказати, що вона гарна зовні за рахунок фоток з Гвінта та стилю "Відмака3".
Чинджер
Єврогеймер
Повідомлень: 423
З нами з: 12 серпня 2016 11:58
Звідки: Полтава
Контактна інформація:

Re: The Witcher: Old World брати чи ні ?

Повідомлення Чинджер »

олегos писав: 28 липня 2021 19:33 Хз наскільки може бути епічною гра, яка ще розробляється. Поки що можно сказати, що вона гарна зовні за рахунок фоток з Гвінта та стилю "Відмака3".
Можно посмотреть на Ютубе игровой процесс. Хотя, лично я вижу, что игра в сравнении с другими приключениями, очень упрощена. Думаю, все казуальщики получат эпик от игры, потому что смогут освоить.
Аватар користувача
Vynder
Новачок
Повідомлень: 14
З нами з: 23 травня 2018 09:31

Re: The Witcher: Old World брати чи ні ?

Повідомлення Vynder »

Гра набрала великої популярності серед людей, які читали книжки та/або грали в компютерну гру. Так вийшло, що я прочитав декілька коментарів під постами Гаги і по них видно, що для багатьох це буде чи не перша велика настолка в їхньому житті. Дехто думає, що якщо вони куплять протектори, то карточки їм приїдуть заламіновані і т.п.

Підозрюю, що її не ускладнювали, щоб людям, які далекі від світу настільних ігр, вона не здалася надто складною
ale_gamer
Гравець в Монополію
Повідомлень: 88
З нами з: 09 грудня 2020 18:22

Re: The Witcher: Old World брати чи ні ?

Повідомлення ale_gamer »

Посмотрела видео по игровому процессу. Ничего сверхъестественного, но и игры, для которых надо потратить вечер, чтобы только понять, как разложить изначальное поле, в компании не заходят. Есть наличие истории в виде исследований, боёвка необычная, любимый сеттинг. Возможность играть в соло и вдвоём тоже хорошо - обычно большие игры требуют для нормального геймплея 4+ игрока, а так можно будет в домашнем кругу иногда её доставать. Да и толком ничего не теряю - не понравится, в худшем случае всегда можно будет продать :)
Відповісти

Повернутись до “Все, що відбувається навколо настільних ігор”