Проблеми з компонентами ПНП Battlestar Galactica

Пошук, переклад, дошка оголошень
Аватар користувача
Seaweis
Амерітрешер
Повідомлень: 175
З нами з: 15 жовтня 2016 07:47
Звідки: Кривой рог

Re: Проблеми з компонентами ПНП Battlestar Galactica

Повідомлення Seaweis »

Имею в коллекции 3 игры от Тахтамыша, включая и B.G. Таких проблем и близко нет, все в идеале.
RomaBlutus
Єврогеймер
Повідомлень: 261
З нами з: 14 жовтня 2015 13:38
Звідки: Закарпаття
Контактна інформація:

Re: Проблеми з компонентами ПНП Battlestar Galactica

Повідомлення RomaBlutus »

Seaweis писав: 25 листопада 2020 17:45 Имею в коллекции 3 игры от Тахтамыша, включая и B.G. Таких проблем и близко нет, все в идеале.
А мені була відповідь від нього, що всі такі ігри, як моя.
Аватар користувача
Seaweis
Амерітрешер
Повідомлень: 175
З нами з: 15 жовтня 2016 07:47
Звідки: Кривой рог

Re: Проблеми з компонентами ПНП Battlestar Galactica

Повідомлення Seaweis »

Ну я бы потребовал замены поврежденных карт или токенов. Хан вполне адекватный человек. Не думаю, что ему выгодно собирать негативные отзывы.
RomaBlutus
Єврогеймер
Повідомлень: 261
З нами з: 14 жовтня 2015 13:38
Звідки: Закарпаття
Контактна інформація:

Re: Проблеми з компонентами ПНП Battlestar Galactica

Повідомлення RomaBlutus »

Seaweis писав: 25 листопада 2020 18:30 Ну я бы потребовал замены поврежденных карт или токенов. Хан вполне адекватный человек. Не думаю, что ему выгодно собирать негативные отзывы.
Про адекватність-згідний. Якраз веду переписку з ним щодо заміни карт. Сама коробка зроблена дуже якісно, поліграфія-супер, рулбук-чудесний, додатковий планшет також грамотно зроблений, зручний органайзер, локалізація. Видно, що в гру вкладено багато труда і частинку душі. Але з картами самі бачите яка лажа вийшла.
Аватар користувача
Meerple
Адепт
Повідомлень: 858
З нами з: 20 серпня 2012 11:45

Re: Проблеми з компонентами ПНП Battlestar Galactica

Повідомлення Meerple »

Есть ещё вариант плотных проекторов
RomaBlutus
Єврогеймер
Повідомлень: 261
З нами з: 14 жовтня 2015 13:38
Звідки: Закарпаття
Контактна інформація:

Re: Проблеми з компонентами ПНП Battlestar Galactica

Повідомлення RomaBlutus »

Meerple писав: 25 листопада 2020 20:59 Есть ещё вариант плотных проекторов
Думав над тим. Ще є варіант протекторів з рубашками.
Аватар користувача
KOCTET
Єврогеймер
Повідомлень: 494
З нами з: 13 лютого 2013 09:15
Звідки: Энергодар

Re: Проблеми з компонентами ПНП Battlestar Galactica

Повідомлення KOCTET »

Serfer писав: 25 листопада 2020 16:00 Ну я просто о том что если человек считает что всё ок, то вряд ли переделает и что-то изменится, тогда проще вернуть. А насчёт надо, то что поделать, либо допиливать этот экземпляр, либо возвращать и искать оригинал. Она проскакивает периодически на барахолках, сейчас на форуме есть один экземпляр на английском, можно найти за рубежом новые на других языках.

А перевод можно распечатать и вложить в протекторы
Та, не в эту игру. Есть опыт локализации БСГ оригинала. Мало того, что там карт куча и нужно печатать не просто вставки текста, а полноценную карту на русском- там еще куча файлов всяких типа планшета игрока, перевод действий ячеек поля, действий и т.п. Помню играли толпой- так все запарились ковыряться в листах с переводами. Именно эти махинации и отбивали у людей желание играть в следующий раз. Продал оригинал. Заказал ПнП на русском и не пожалел ни разу- играть комфортно и приятно.
RomaBlutus
Єврогеймер
Повідомлень: 261
З нами з: 14 жовтня 2015 13:38
Звідки: Закарпаття
Контактна інформація:

Re: Проблеми з компонентами ПНП Battlestar Galactica

Повідомлення RomaBlutus »

Всім дякую за коментарі і поради. Костет навіть відео своєї коробки від Хана на вайбер мені скинув, і у нього продакшн набагато кращої якості. Саме це було метою даного обговорення: вияснити, чи дійсно мій примірник такий, як і всі інші (як мені було заявлено автором роботи) і проблема лише в моєму перфекціонізмі, чи з вирубкою карт все-таки щось не так. Вияснив... Тохтамиш, як тут вже писали, справді виявився людиною адекватною. Запропонував повернути гроші або зробити нові колоди карт (з погнутими жетонами я вже змирився, а от карти не мають бути міченими самі розумієте чому). Я вибрав другий варіант. Очікую на репрінт)). До речі, Костет правий на рахунок зручності ігрового процесу з цим ПНП. У мене більше половини ігор на англійській і це мені не заважає, але в BSG я планував грати з сім'єю і, як справедливо зазначив Костет, кожен раз ритися в перекладах відбили би моїм домашнім всяке бажання сісти зі мою ще раз за цю чудову гру. До того ж, повторюся, крім косяків з вирубкою гра виконана дуже якісно і з душею. Тому буду чекати на нову колоду карт. Ще раз всім дякую.
RomaBlutus
Єврогеймер
Повідомлень: 261
З нами з: 14 жовтня 2015 13:38
Звідки: Закарпаття
Контактна інформація:

Re: Проблеми з компонентами ПНП Battlestar Galactica

Повідомлення RomaBlutus »

Отримав перероблену колоду карт. Все супер. Тохтамиш приклав максимум зусиль аби все виправити. Ще раз дякую всім, хто взяв участь в обговоренні даної теми.
Відповісти

Повернутись до “Настільна взаємодопомога”