Проблеми з компонентами ПНП Battlestar Galactica

Пошук, переклад, дошка оголошень
RomaBlutus
Єврогеймер
Повідомлень: 261
З нами з: 14 жовтня 2015 13:38
Звідки: Закарпаття
Контактна інформація:

Проблеми з компонентами ПНП Battlestar Galactica

Повідомлення RomaBlutus »

Доброго всім дня. Забрав заказ від Тохтамиша
ПНП Battlestar Galactica. Жетони мають механічні дефекти, карти також. І якщо з жетонами я би ще змирився, та проблемні карти автоматично стають міченими. Звернувся з цією претензією до автора. Він каже, що мій екземпляр нічим не відрізняється від інших його робіт, і що я перший незадоволений його роботою. Чи є хтось на форумі, хто заказував від нього таку саму коробку? Чи у вас така сама ситуація з компонентами? Чи то норма для ПНП? Дякую.
Maestro86
Єврогеймер
Повідомлень: 279
З нами з: 12 травня 2018 15:39
Звідки: Николаев

Re: Проблеми з компонентами ПНП Battlestar Galactica

Повідомлення Maestro86 »

Бажано фото, сам думав замовляти
RomaBlutus
Єврогеймер
Повідомлень: 261
З нами з: 14 жовтня 2015 13:38
Звідки: Закарпаття
Контактна інформація:

Re: Проблеми з компонентами ПНП Battlestar Galactica

Повідомлення RomaBlutus »

Maestro86 писав: 25 листопада 2020 14:22 Бажано фото, сам думав замовляти
Не знаю, як то технічно зробити тут на форумі. Якщо хтось підскаже-буду вдячний.
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 405
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: Проблеми з компонентами ПНП Battlestar Galactica

Повідомлення Guns87 »

фоткаешь, дивишся щоб розмір зображення був не більше 100 Кбт. Потім при написанні відповіді вибираєшь закладку Вложения і вказуеш зображення, яке хочеш завантажити.
morbo
Єврогеймер
Повідомлень: 449
З нами з: 29 квітня 2015 13:16
Звідки: г. Харьков

Re: Проблеми з компонентами ПНП Battlestar Galactica

Повідомлення morbo »

Как вариант, залейте на любое облако и скиньте ссылочку в тему.
Аватар користувача
Serfer
Єврогеймер
Повідомлень: 318
З нами з: 27 травня 2018 17:50
Звідки: Киев

Re: Проблеми з компонентами ПНП Battlestar Galactica

Повідомлення Serfer »

Можно залить фото на хостинг картинок или google диск и выложить тут ссылку (я пользуюсь https://www.imageupload.net/)
RomaBlutus
Єврогеймер
Повідомлень: 261
З нами з: 14 жовтня 2015 13:38
Звідки: Закарпаття
Контактна інформація:

Re: Проблеми з компонентами ПНП Battlestar Galactica

Повідомлення RomaBlutus »

1606306021704..jpg
Guns87 писав: 25 листопада 2020 15:04 фоткаешь, дивишся щоб розмір зображення був не більше 100 Кбт. Потім при написанні відповіді вибираєшь закладку Вложения і вказуеш зображення, яке хочеш завантажити.
Вкладення
1606306523787..jpg
1606306421643..jpg
RomaBlutus
Єврогеймер
Повідомлень: 261
З нами з: 14 жовтня 2015 13:38
Звідки: Закарпаття
Контактна інформація:

Re: Проблеми з компонентами ПНП Battlestar Galactica

Повідомлення RomaBlutus »

Serfer писав: 25 листопада 2020 15:08 Можно залить фото на хостинг картинок или google диск и выложить тут ссылку (я пользуюсь https://www.imageupload.net/)
https://www.imageupload.net/image/byquz
RomaBlutus
Єврогеймер
Повідомлень: 261
З нами з: 14 жовтня 2015 13:38
Звідки: Закарпаття
Контактна інформація:

Re: Проблеми з компонентами ПНП Battlestar Galactica

Повідомлення RomaBlutus »

Serfer писав: 25 листопада 2020 15:08 Можно залить фото на хостинг картинок или google диск и выложить тут ссылку (я пользуюсь https://www.imageupload.net/)
https://www.imageupload.net/image/bykPc
RomaBlutus
Єврогеймер
Повідомлень: 261
З нами з: 14 жовтня 2015 13:38
Звідки: Закарпаття
Контактна інформація:

Re: Проблеми з компонентами ПНП Battlestar Galactica

Повідомлення RomaBlutus »

Хочу аби мене правильно зрозуміли. Я не ставлю собі за мету очорнити автора роботи. Та, перечитавши відгуки про якість виконання, я очікував дещо іншого результату від deluxe edition. Та, можливо, так і має бути з ПНП. Не знаю, це мій перший досвід подібного роду заказу. Тому цікава думка тих, хто вже має таку саму коробку чи у них така сама якість?
Аватар користувача
Serfer
Єврогеймер
Повідомлень: 318
З нами з: 27 травня 2018 17:50
Звідки: Киев

Re: Проблеми з компонентами ПНП Battlestar Galactica

Повідомлення Serfer »

Размочаленные края карт это ненормально и если я правильно понял то края карт прям загнуто около мм-двух? Странно конечно. Такое ощущение что карты выдавливали из листа и резак тупой был. В любом случае не ок.

А вы эти фото автору скидывали? Если он считает что все ок, то может стоит просто вернуть?
Аватар користувача
Serfer
Єврогеймер
Повідомлень: 318
З нами з: 27 травня 2018 17:50
Звідки: Киев

Re: Проблеми з компонентами ПНП Battlestar Galactica

Повідомлення Serfer »

Я когда-то видел на Ютубе обзор его баттлстара, там такого не было. Хоть и странно что без ламинации кмк, но все было аккуратно.
RomaBlutus
Єврогеймер
Повідомлень: 261
З нами з: 14 жовтня 2015 13:38
Звідки: Закарпаття
Контактна інформація:

Re: Проблеми з компонентами ПНП Battlestar Galactica

Повідомлення RomaBlutus »

Serfer писав: 25 листопада 2020 15:35 Размочаленные края карт это ненормально и если я правильно понял то края карт прям загнуто около мм-двух? Странно конечно. Такое ощущение что карты выдавливали из листа и резак тупой был. В любом случае не ок.

А вы эти фото автору скидывали? Если он считает что все ок, то может стоит просто вернуть?
Написав, що мій примірник ні чим від інших не відрізняється. Що всі такі. І якщо мене не влаштовує якість- згідний повернути гроші. Та мені потрібна ця гра. І якщо дійсно всі примірники такі і варіантів виправити дану проблему (не знаю для кого як, а для мене то проблема) не має, то навіть не знаю як правильно поступити.
Аватар користувача
Serfer
Єврогеймер
Повідомлень: 318
З нами з: 27 травня 2018 17:50
Звідки: Киев

Re: Проблеми з компонентами ПНП Battlestar Galactica

Повідомлення Serfer »

Ну я просто о том что если человек считает что всё ок, то вряд ли переделает и что-то изменится, тогда проще вернуть. А насчёт надо, то что поделать, либо допиливать этот экземпляр, либо возвращать и искать оригинал. Она проскакивает периодически на барахолках, сейчас на форуме есть один экземпляр на английском, можно найти за рубежом новые на других языках.

А перевод можно распечатать и вложить в протекторы
RomaBlutus
Єврогеймер
Повідомлень: 261
З нами з: 14 жовтня 2015 13:38
Звідки: Закарпаття
Контактна інформація:

Re: Проблеми з компонентами ПНП Battlestar Galactica

Повідомлення RomaBlutus »

Serfer писав: 25 листопада 2020 16:00 Ну я просто о том что если человек считает что всё ок, то вряд ли переделает и что-то изменится, тогда проще вернуть. А насчёт надо, то что поделать, либо допиливать этот экземпляр, либо возвращать и искать оригинал. Она проскакивает периодически на барахолках, сейчас на форуме есть один экземпляр на английском, можно найти за рубежом новые на других языках.

А перевод можно распечатать и вложить в протекторы
Як варіант.
Відповісти

Повернутись до “Настільна взаємодопомога”