Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Обговорення настільних ігор
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 406
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Повідомлення Guns87 »

Сьогодні стартували три предзамовлення Вершники Скіфії, КОСА та Брасс Бірмінгем . Хочеться побачити хто, що підтримав, чи збираеться це зробити. Я, наприклад, обов'язково візьму Бірмінгем, оскільки Ланкашир одна с улюбленіших ігр, та ще думаю над Вершники Скіфії. КОСА, на превиликий жаль, не можу підтримати, не моя тема і все.
Посиланя на предзамовлення
КОСАhttps://geekach.com.ua/ua/kosa-scythe-serp/
Вершники Скіфії https://lordofboards.com.ua/ua/preorde ... PbKRCdT7go
Brass. Бірмінгем https://lordofboards.com.ua/preorder-brass-birminham/
Востаннє редагувалось 23 листопада 2020 22:23 користувачем Guns87, всього редагувалось 1 раз.
Kessler
Адепт
Повідомлень: 749
З нами з: 25 травня 2018 13:35

Re: Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Повідомлення Kessler »

Не знал. Погуглил (українською). С горем пополам нашел предзаказ на Косу, и то потому что знал, что Гикач делает. Брать не буду - уже всё собрал, кроме промо и косметики.

Вершники Скіфії даже не знал. Улыбнулся с перевода, т.к. Raiders это не то чтобы всадники, ну да ладно, там целая традиция менять им название. Ну нет в великих и могучих языках такого термина) Брать не буду - не мой профиль игр (пока).

Брасс даже не нагуглил. Старался. Знал бы условия - подумал бы.
Аватар користувача
svalse
Адепт
Повідомлень: 799
З нами з: 19 травня 2017 14:02
Звідки: Запорожье
Контактна інформація:

Re: Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Повідомлення svalse »

Из наших поддерживал Res Arcana, Pandemic, Brass и Raiders of Scythia. Из меркантильные побуждений, в основном, потому что на предзаказе дешевле зарубежных версий :)

Серп не моё. Играл несколько раз. Вполне себе обычная игра. Не понимаю шумихи вокруг неё. Тем более вдвоём плохо играется, а это 90% моих партий. По этой же причине не брал Root.

Остров кошек, Крылья и Таверны Тифенталя взял у соседей ещё до анонса наших версий.

Остальные наши локализации были в принципе не интересны как игры
Востаннє редагувалось 23 листопада 2020 22:03 користувачем svalse, всього редагувалось 3 разів.
RomaBlutus
Єврогеймер
Повідомлень: 261
З нами з: 14 жовтня 2015 13:38
Звідки: Закарпаття
Контактна інформація:

Re: Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Повідомлення RomaBlutus »

Художнє оформлення гри просто шикарне як на євро. Дуже смачно виглядає і наповнення передзаказу Коси. І цінова політика дуже спокуслива.. Та від покупки утримаюся. Це не моя тема.
Аватар користувача
zawwah
Адепт
Повідомлень: 693
З нами з: 19 січня 2017 13:54
Звідки: Одесса

Re: Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Повідомлення zawwah »

Бирмингем одна из любимых игр. Взял бы украинскую, если бы наши вписались в делюкс-версию. Очень привык к покерным фишкам - с картоном ритейл-версии играть не хочу.

Очередная волна желания играть в СЕРП (по-моему, третья по счету, начиная с 2017 года =) ) нахлынула не далече как пару месяцев назад - купленная коробка до сих пор лежит в плёнке. Может скину Серп и предзакажу Косу. Посмотрим на цену и возможные промо.

Скифия - хз даже что такое... Но в Вікінгів отыграно уже под 50 партий. Отличная быстрая игра. Когда большое что-то разложить нет времени, а филер не хочется - отличный выбор.

Up: нашел предзаказ Коси. Как по мне - цена отличная.
Востаннє редагувалось 23 листопада 2020 22:12 користувачем zawwah, всього редагувалось 1 раз.
Maestro86
Єврогеймер
Повідомлень: 279
З нами з: 12 травня 2018 15:39
Звідки: Николаев

Re: Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Повідомлення Maestro86 »

К сожалению, ни одна игра из текущих локализаций не заинтересовала. Возможно только Затерянные руины Арнака (Lost Ruins of Arnak), которая ожидается от Lord of Boards. Если б не было в коллекции Ланкашира, то Бирмингем взял-бы.
А вообще очень рад увеличению количества (и качества!) украинских локализаций
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 406
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Повідомлення Guns87 »

Бирмингем одна из любимых игр. Взял бы украинскую, если бы наши вписались в делюкс-версию. Очень привык к покерным фишкам - с картоном ритейл-версии играть не хочу.
Можна замовити з покерними фішками (приблизно 1100 грн). Вони ідуть в окремій коробці і там є фішки номіналом в 100. Чого не було в російській.
Скифия - хз даже что такое... Но в Вікінгів отыграно уже под 50 партий. Отличная быстрая игра. Когда большое что-то разложить нет времени, а филер не хочется - отличный выбор.
Скіфія - це дуже схожа гра на Вікінгів. Трохи дороблена.
К сожалению, ни одна игра из текущих локализаций не заинтересовала. Возможно только Затерянные руины Арнака (Lost Ruins of Arnak), которая ожидается от Lord of Boards. Если б не было в коллекции Ланкашира, то Бирмингем взял-бы.
А вообще очень рад увеличению количества (и качества!) украинских локализаций
Бірмінгем теж локалізує Lord of Boards. У них на сайті вся інформація є. На предзаказі 1560 грн + фішки 1160 грн
brda88
Новачок
Повідомлень: 29
З нами з: 30 червня 2017 13:25

Re: Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Повідомлення brda88 »

Коса-уже имею со всеми дополнениями,не так мне нравится эта игра,чтоб сбрасывать ее и покупать локализацию.
Брасс-имею англоязычный вариант,локализировать там особо нечего,кроме правил.Игра очень зашла,но не хочется возиться с продажей своего экземпляра(коробка повреждена)
Вершники Скіфії-подумаю,но скорее нет чем да
Anrek
Новачок
Повідомлень: 13
З нами з: 16 листопада 2020 15:37

Re: Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Повідомлення Anrek »

Коса не цікавить, хоч арт і дуже гарний, проте віє від неї радянським союзом, що не викликає позитивних емоцій та й ігролад не для мене.
Брас Бірмінгем - крутезна гра, маю англ. версію, тому локалізацію не купуватиму. Замовив фішки до неї.
Вершники Скіфії не зацікавили візуальним оформленням, про ігролад взагалі нічого не відомо (як і про Вікінгів).
Аватар користувача
Лесник
Амерітрешер
Повідомлень: 142
З нами з: 11 лютого 2011 21:04
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Повідомлення Лесник »

Рейдери Скіфії - в мене є англ. версія. Гра класна. Як "Вікінги" з усіма допами + ще деякі штуки, і в цілому краща.

Lost Ruins of Arnak - те, що готується локалізація, тільки дізнався.
Ось це новина СУПЕР!
RomaBlutus
Єврогеймер
Повідомлень: 261
З нами з: 14 жовтня 2015 13:38
Звідки: Закарпаття
Контактна інформація:

Re: Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Повідомлення RomaBlutus »

Зробив передзамовлення на Косу+протектори+ металічні монети. Бажання підтримати нашу локалізацію все-таки перемогло)). Дуже хочу колись зробити передзаказ на українську локалізацію Nemesis.
Востаннє редагувалось 06 грудня 2020 12:49 користувачем RomaBlutus, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 406
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Повідомлення Guns87 »

Зробив предзамовлення Брасс Бірмінгем. До речі, в Lords of Boards ще стартувало предзамовлення на Джайпур.
gnoll
Гравець в Монополію
Повідомлень: 69
З нами з: 15 лютого 2015 18:28

Re: Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Повідомлення gnoll »

7 чудес дуель + Агора, Косу вже підтримав. Брас більш за все теж візьму. Вершники Скіфії почитаю що воно таке, на перший погляд не дуже )
Основна мотивація - підтримати українізацію.
ua_serpent
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 29 липня 2020 16:56
Звідки: Kyiv

Re: Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Повідомлення ua_serpent »

Я вот сравнить решил Брасс Бірмінгем в нашей локализации с фишками денег и делюксовую коробку от CrowdGames (в которую эти же фишки денег входят)
Получается, что по предзаказу (со скидкой 20%), наша локализация оказывается дороже чем делюкс CG без скидок (с затратами на перевозку и растаможку).
Что за бред.
Аватар користувача
svalse
Адепт
Повідомлень: 799
З нами з: 19 травня 2017 14:02
Звідки: Запорожье
Контактна інформація:

Re: Хто які предзамовлення підтримав і чому ?

Повідомлення svalse »

Забыл учесть +5 к патриотизму при покупке нашей версии :)
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум по настільним іграм”