україномовні vs русскоговорящие

Холівари та флейм
Аватар користувача
wolke
Адепт
Повідомлень: 530
З нами з: 09 листопада 2016 23:15

Re: україномовні vs русскоговорящие

Повідомлення wolke »

KinslayeR,
Вы Азарова с его перлами забыли. И это один из самых ярких примеров. Нет, я их не поддерживаю, как раз таки я с теми, кто считает, что мову живя в Украине знать обязан каждый. Но исключеня-с..
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: україномовні vs русскоговорящие

Повідомлення KinslayeR »

wolke писав: 18 листопада 2020 15:34 KinslayeR,
Вы Азарова с его перлами забыли. И это один из самых ярких примеров. Нет, я их не поддерживаю, как раз таки я с теми, кто считает, что мову живя в Украине знать обязан каждый. Но исключеня-с..
Ну Азаров хоч пробував, оскільки якраз служба в держсекторі заставила. І як би я не ставився до Азарова, він хоча б на роботі розмовляв українською (ну добре, азарівкою), на відміну від більшості поточної влади.
Аватар користувача
svalse
Адепт
Повідомлень: 799
З нами з: 19 травня 2017 14:02
Звідки: Запорожье
Контактна інформація:

Re: україномовні vs русскоговорящие

Повідомлення svalse »

С чиновниками отдельный разговор. Их вообще нужно обязать сдавать экзамен по украинскому языку перед вступлением в должность. Получаешь зарплату с госбюджета - будь добр знай государственный язык на отлично
Kessler
Адепт
Повідомлень: 749
З нами з: 25 травня 2018 13:35

Re: україномовні vs русскоговорящие

Повідомлення Kessler »

KinslayeR писав: 18 листопада 2020 15:31 Та ок, ніхто не заставляє, але оскільки згідно закону вся документація і будь-що пов'язане з навколодержавними речами (дивний зворот :)) ведеться українською (приколи з регіональними я зараз до уваги не беру), то удачі в цій країні кадрам, які вперто відмовляються вчити державну
Саме це я і хотів почути - отже, _ніщо не зобов’язує_ простого (я не дарма так написав) громадянина навіть знати українську мову, а тим паче спілкуватися нею. ;)
Просто «зобов‘язаний» - ваше улюблене слово в подібних дискусіях, хотів уточнити цей момент)
Аватар користувача
Meerple
Адепт
Повідомлень: 858
З нами з: 20 серпня 2012 11:45

Re: україномовні vs русскоговорящие

Повідомлення Meerple »

Finally - a discussion about boardgames!
Аватар користувача
Jack
Єврогеймер
Повідомлень: 259
З нами з: 14 березня 2018 15:26
Звідки: Одеса

Re: україномовні vs русскоговорящие

Повідомлення Jack »

Scorn писав: 18 листопада 2020 12:09 Почему об этом задумался - обратного пренебрежения вроде не замечал.
Ще в нульових на вк пам'ятаю - "ета русскій партал, піши на русском!".
А так звісно, скрізь є проблеми, ІМХО в нас не така сильна пропаганда і відсоток не такий великий.
Можете зробити експеримент, спробуйте на тєсєрє тіки державною, успіхів, потім нам розповісте :)
Аватар користувача
svalse
Адепт
Повідомлень: 799
З нами з: 19 травня 2017 14:02
Звідки: Запорожье
Контактна інформація:

Re: україномовні vs русскоговорящие

Повідомлення svalse »

Jack писав: 18 листопада 2020 17:08 Можете зробити експеримент, спробуйте на тєсєрє тіки державною, успіхів, потім нам розповісте :)
А каким боком к нам Тесера и ВК? Вы ещё на БГГ попробуйте
Аватар користувача
Jack
Єврогеймер
Повідомлень: 259
З нами з: 14 березня 2018 15:26
Звідки: Одеса

Re: україномовні vs русскоговорящие

Повідомлення Jack »

Вважаю, що автор тут "обратного пренебрежения" мав на увазі якраз писати українською на росмовних блогах й потралах.
Долчати bgg це софістика, контекст і "причини" оцієї "нелюбові", яку помітив автор, як на мене простіше нікуди.
RomaBlutus
Єврогеймер
Повідомлень: 261
З нами з: 14 жовтня 2015 13:38
Звідки: Закарпаття
Контактна інформація:

Re: україномовні vs русскоговорящие

Повідомлення RomaBlutus »

svalse писав: 18 листопада 2020 15:15
RomaBlutus писав: 18 листопада 2020 14:58 "Серед монархічної верхушки"??? Цікава статистика. Ви, напевно, не читали "Войну и Мир".
Вы про то, что там довольно много французского текста? Так род Толстых - это дворянский род, если вы не в курсе.

Ні, не про то. Там багато тексту між рядками треба читати. Для цього не обов'язково бути дворянином))
Аватар користувача
svalse
Адепт
Повідомлень: 799
З нами з: 19 травня 2017 14:02
Звідки: Запорожье
Контактна інформація:

Re: україномовні vs русскоговорящие

Повідомлення svalse »

RomaBlutus писав: 18 листопада 2020 17:24 Ні, не про то. Там багато тексту між рядками треба читати. Для цього не обов'язково бути дворянином))
Или можно просто учить историю, а не судить об эпохе по художественной литературе :)
RomaBlutus
Єврогеймер
Повідомлень: 261
З нами з: 14 жовтня 2015 13:38
Звідки: Закарпаття
Контактна інформація:

Re: україномовні vs русскоговорящие

Повідомлення RomaBlutus »

svalse писав: 18 листопада 2020 17:27 Или можно просто учить историю, а не судить об эпохе по художественной литературе :)
Так, звісно. Особливо важливим моментом є вчити історію справжню, а не совдепівську. Та це завеликий пласт для простої лопати, і відступ від теми.
Аватар користувача
Scorn
Амерітрешер
Повідомлень: 119
З нами з: 18 квітня 2018 14:52
Звідки: Василівка, Запорізька область

Re: україномовні vs русскоговорящие

Повідомлення Scorn »

Всем доброе время суток. Не думал, что зацепит так эта тема. Разжигать холивар в моих мыслях не было. Главное, что хотел понять, насколько терпимо и толерантно наше настольное общество. Я вольно могу общаться и на русском, и на украинском, но всё-таки удобнее излагать мысли на русском языке, но слышать в свой адрес "москаль" не хотелось))) Надеюсь, все меня поняли. Всем добра)
Аватар користувача
wolke
Адепт
Повідомлень: 530
З нами з: 09 листопада 2016 23:15

Re: україномовні vs русскоговорящие

Повідомлення wolke »

Scorn,
Мне банально лень ставить укр. раскладку на телефон, а пишу в основном с него. Тут пока ни разу не обматерили.
Serhious
Єврогеймер
Повідомлень: 313
З нами з: 20 серпня 2014 10:08

Re: україномовні vs русскоговорящие

Повідомлення Serhious »

Kessler писав: 18 листопада 2020 15:21 KinslayeR

Стаття вірна, але питання, ЩО «зобов‘язує» простого громадянина знати українську. Окрім здорового ґлузду)
Закон України "Про забезпечення функціонування української мови як державної"

Стаття 6. Обов’язок громадянина України володіти державною мовою

1. Кожний громадянин України зобов’язаний володіти державною мовою.
Kessler
Адепт
Повідомлень: 749
З нами з: 25 травня 2018 13:35

Re: україномовні vs русскоговорящие

Повідомлення Kessler »

Ооо, дякую!) це важливо!)
Закрито

Повернутись до “Не в тему ...”