україномовні vs русскоговорящие

Холівари та флейм
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 405
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: україномовні vs русскоговорящие

Повідомлення Guns87 »

RomaBlutus не варто на цьому форумі намагатись вести конструктивну дискусію, кожен живе в комфортному для нього світогляді і черпає інформацію з тих джерел які цей світогляд підтверджують . Kessler та svalse переходять на особистості це їх тактика, знаю на своєму досвіді. При чому один одному в цьому допомагають ).
Kessler
Адепт
Повідомлень: 749
З нами з: 25 травня 2018 13:35

Re: україномовні vs русскоговорящие

Повідомлення Kessler »

угу, тут якщо перечитати тему - прекрасно буде все видно, і «конструктивну дискусію», і «переходи на особистості», і «тактичну допомогу». Інколи ліпше жувати ніж говорити. (с)

ПС Інформацію треба не черпати бездумно «бо подобається» і потім повторювати, як папуга, а і замислюватися над нею інколи буває корисно.
Аватар користувача
svalse
Адепт
Повідомлень: 798
З нами з: 19 травня 2017 14:02
Звідки: Запорожье
Контактна інформація:

Re: україномовні vs русскоговорящие

Повідомлення svalse »

Guns87 писав: 05 грудня 2020 19:32 svalse переходять на особистості це їх тактика, знаю на своєму досвіді
А предоставьте-ка, пожалуйста, ссылочку, где я переходил на личности в дискуссии с вами. Будте так любезны, если вас не затруднит :)
RomaBlutus
Єврогеймер
Повідомлень: 261
З нами з: 14 жовтня 2015 13:38
Звідки: Закарпаття
Контактна інформація:

Re: україномовні vs русскоговорящие

Повідомлення RomaBlutus »

Guns87 писав: 05 грудня 2020 19:32 RomaBlutus не варто на цьому форумі намагатись вести конструктивну дискусію, кожен живе в комфортному для нього світогляді і черпає інформацію з тих джерел які цей світогляд підтверджують . Kessler та svalse переходять на особистості це їх тактика, знаю на своєму досвіді. При чому один одному в цьому допомагають ).
Дякую за підтримку. Я так і написав був, що на дискусію це мало схоже. І так, вони один одного доповнюють у срачевій манері спілкування. Один більш лайтово, інший більше по харду. Та суті це не міняє. Люди свідомо провокують інших на конфлікт, і тема тут не має вирішального значення. І їх проблема (знаю, вони то проблемою аніскільки не вважають) в тому, що така манера спілкування приносить їм своєрідне моральне задоволення не зовсім здорового (для нормальної людини) характеру. Кайфують вони від того. І чим більше розведуть на емоції-тим більше нездорового кайфу отримують.
Аватар користувача
svalse
Адепт
Повідомлень: 798
З нами з: 19 травня 2017 14:02
Звідки: Запорожье
Контактна інформація:

Re: україномовні vs русскоговорящие

Повідомлення svalse »

RomaBlutus писав: 05 грудня 2020 21:46 Дякую за підтримку. Я так і написав був, що на дискусію це мало схоже. І так, вони один одного доповнюють у срачевій манері спілкування. Один більш лайтово, інший більше по харду. Та суті це не міняє. Люди свідомо провокують інших на конфлікт, і тема тут не має вирішального значення. І їх проблема (знаю, вони то проблемою аніскільки не вважають) в тому, що така манера спілкування приносить їм своєрідне моральне задоволення не зовсім здорового (для нормальної людини) характеру. Кайфують вони від того. І чим більше розведуть на емоції-тим більше нездорового кайфу отримують.
:-D
Походу трава закончилась и пошла в ход наркота позабористей
RomaBlutus
Єврогеймер
Повідомлень: 261
З нами з: 14 жовтня 2015 13:38
Звідки: Закарпаття
Контактна інформація:

Re: україномовні vs русскоговорящие

Повідомлення RomaBlutus »

Ну, з ним все зрозуміло. А чому адміни не реагують на подібні речі?
Kessler
Адепт
Повідомлень: 749
З нами з: 25 травня 2018 13:35

Re: україномовні vs русскоговорящие

Повідомлення Kessler »

«Дискуссия» (у нормальных людей) подразумевает наличие (хотя бы) двух аргументированных мнений, а не самовлюбленные монологи «бо я оце був прочитав статєйку, та вам не скажу, бо ви все одно не зрозумієте». За сим оставляю вас, «взаимодополняющих», флюродросить друг другу, если вам так угодно, хоть до второго пришествия.

*покрутил пальцем у виска и ушел «ловить кайф» в другом месте.

ПС админы «не реагируют», потому что не всех несогласных с вашей точкой зрения (если она вообще есть) необходимо банить и расстреливать на месте. As simple as that.

Бан на добу за некоректну поведінку, образу учасників форуму .
E. Некорректное поведение
2. Оскорблять других участников форума и переходить на личности; ругаться матом.
3. Оставлять оскорбительные, порочащие или нелицеприятные высказывания в адрес третьих сторон (людей, организаций);
Аватар користувача
Finkreg
Амерітрешер
Повідомлень: 249
З нами з: 13 березня 2009 21:42

Re: україномовні vs русскоговорящие

Повідомлення Finkreg »

Тема закрита. Особливо "активні" учасники отримали тимчасовий бан. Наступного разу буде перманентний.
Закрито

Повернутись до “Не в тему ...”