Форма оплати на сайті

Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Форма оплати на сайті

Повідомлення KinslayeR »

З мовою форуму проканало, може і тут пройде :)

Отже, не знаю, як кому, але особисто мене дуже бісить оплата на картку при оформленні замовлень чи преордерів на сайті. В 2020му це уже якось навіть не смішно, які б причини для цього не були.

Народ, прикрутіть уже якусь нормальну онлайн оплату для сайту. Таких зараз ціла купа на будь-який колір та смак.
Реально, вводити щоразу ІБАН з СМСки - це просто триндець якийсь. Настільки триндець, що я себе щоразу стримую від замовлень чогось тут та обираю конкурентів з більшою ціною та меншою знижкою, але зручнішою системою оплати (і фільтрів в маагзині, але це уже інша тема :)).
Аватар користувача
svalse
Адепт
Повідомлень: 799
З нами з: 19 травня 2017 14:02
Звідки: Запорожье
Контактна інформація:

Re: Форма оплати на сайті

Повідомлення svalse »

По-моему из мухи слона делаешь. В 2020 не уметь копировать IBAN, чтобы ручками не вводить. + после первой оплаты уже можно выбрать платёж в архиве.

Конечно, я не спорю, онлайн оплата была бы удобней. Но чтобы прям настолько...
Вот за фильтры это да. И ассортимент неплохо бы подтянуть. Игромаг постоянно опаздывает с новинками по сравнению с конкурентами.
makapohhik
Гравець в Монополію
Повідомлень: 60
З нами з: 28 серпня 2019 22:50

Re: Форма оплати на сайті

Повідомлення makapohhik »

Плюсую тему!
Додам ще, що клієнт не привату ще має додатково сплатити комісію за переказ(в залежності від тарифу банку, авжеж).
Аватар користувача
svalse
Адепт
Повідомлень: 799
З нами з: 19 травня 2017 14:02
Звідки: Запорожье
Контактна інформація:

Re: Форма оплати на сайті

Повідомлення svalse »

makapohhik писав: 16 листопада 2020 11:00 Плюсую тему!
Додам ще, що клієнт не привату ще має додатково сплатити комісію за переказ(в залежності від тарифу банку, авжеж).
С монобанка тоже комиссии нет
makapohhik
Гравець в Монополію
Повідомлень: 60
З нами з: 28 серпня 2019 22:50

Re: Форма оплати на сайті

Повідомлення makapohhik »

svalse писав: 16 листопада 2020 10:59 По-моему из мухи слона делаешь. В 2020 не уметь копировать IBAN, чтобы ручками не вводить. + после первой оплаты уже можно выбрать платёж в архиве.

Конечно, я не спорю, онлайн оплата была бы удобней. Но чтобы прям настолько...
Вот за фильтры это да. И ассортимент неплохо бы подтянуть. Игромаг постоянно опаздывает с новинками по сравнению с конкурентами.
Хаха. Сплачував вже 2 рази за доп до Крил та за іншу покупку, і ібан був різний ;-)
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Форма оплати на сайті

Повідомлення KinslayeR »

svalse писав: 16 листопада 2020 10:59 По-моему из мухи слона делаешь. В 2020 не уметь копировать IBAN, чтобы ручками не вводить. + после первой оплаты уже можно выбрать платёж в архиве.

Конечно, я не спорю, онлайн оплата была бы удобней. Но чтобы прям настолько...
Вот за фильтры это да. И ассортимент неплохо бы подтянуть. Игромаг постоянно опаздывает с новинками по сравнению с конкурентами.
Не погоджусь, оскільки Ігромаг щоразу кидає картку, а зараз ІБАН, когось іншого. По ходу всіх співробітників по колу ібанять, щоб... Не будемо спекулювати.
Аватар користувача
svalse
Адепт
Повідомлень: 799
З нами з: 19 травня 2017 14:02
Звідки: Запорожье
Контактна інформація:

Re: Форма оплати на сайті

Повідомлення svalse »

Ну может. Я за последний месяц 3 заказа делал. Всегда реквизиты одинаковые были. В любом случае, скопировать дело нескольких секунд.
holubchyk
Гравець в Монополію
Повідомлень: 97
З нами з: 11 липня 2014 10:59
Звідки: Днепр
Контактна інформація:

Re: Форма оплати на сайті

Повідомлення holubchyk »

Це якась особлива "фіча" українського бізнесу - не думати про зручність для клієнта.
Через ці заморочки по оплаті, купую в магазинах-конкурентах. А в Ігромазі, ну коли зовсім гарні знижки, накшталт, нещодавніх 23%

Ігромаг, зробіть крок для поліпшення клієнтського досвіду - продажі тільки виростуть!
Dentir
Амерітрешер
Повідомлень: 215
З нами з: 08 серпня 2018 09:43

Re: Форма оплати на сайті

Повідомлення Dentir »

svalse писав: 16 листопада 2020 10:59 По-моему из мухи слона делаешь. В 2020 не уметь копировать IBAN, чтобы ручками не вводить. + после первой оплаты уже можно выбрать платёж в архиве.

Конечно, я не спорю, онлайн оплата была бы удобней. Но чтобы прям настолько...
Вот за фильтры это да. И ассортимент неплохо бы подтянуть. Игромаг постоянно опаздывает с новинками по сравнению с конкурентами.
Ну, так само в 2020 році не мати змоги напряму заплатити карткою, це теж не кул, особливо по відношенню до клієнтів. І не у всіх є приват або монобанк.
maleficmax
Амерітрешер
Повідомлень: 115
З нами з: 01 грудня 2015 13:34
Звідки: Кременчук
Контактна інформація:

Re: Форма оплати на сайті

Повідомлення maleficmax »

+ за нормалну оплату карткою.
Ваші айбани незручні жахливо. Скопіюй повідомлення, встав десь, виділи з усього тексту лишей айбан, піди в софт банку, зайди куди треба, встав, введи сумми і так далі.
Це замість того, щоб натиснути кнопку один-два рази прямо на сайті.
Аватар користувача
_Enei_
Амерітрешер
Повідомлень: 180
З нами з: 18 червня 2013 21:44
Звідки: Запорожье

Re: Форма оплати на сайті

Повідомлення _Enei_ »

makapohhik писав: 16 листопада 2020 11:01 Хаха. Сплачував вже 2 рази за доп до Крил та за іншу покупку, і ібан був різний ;-)
Это потому, что деньги за заказы игр "в наличие" и "предзаказы" идут на разные счета, всего-то.

По поводу iban, реально не пойму претензий.
Аватар користувача
svalse
Адепт
Повідомлень: 799
З нами з: 19 травня 2017 14:02
Звідки: Запорожье
Контактна інформація:

Re: Форма оплати на сайті

Повідомлення svalse »

_Enei_ писав: 16 листопада 2020 14:21 По поводу iban, реально не пойму претензий.
В наше время люди уже вкрай обленились. Сколько игр покупается у Игромага в месяц? 1, 2, 3? Потратить несколько раз в месяц несколько секунд, чтобы скопировать IBAN проблема галактического масштаба :)

Реальная проблема игромага, повторюсь, ассортимент. Все новинки у них появляются или с опозданием или не появляются вовсе. Думаю, если бы в Игромаге актуальные игры появлялись раньше, чем у конкурентов, даже самые ленивые потратили бы несколько секунд своего драгоценного времени, чтобы приобрести данный продукт даже без онлайн оплаты :)
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Форма оплати на сайті

Повідомлення KinslayeR »

Так, в деяких онлайн-банкінках скопіювати ібан проблема. Його ще треба виділити з СМСки окремо і добре, якщо є опція вставити в банкінгу. В УкрСибі, наприклад, нема.

І взагалі, це як прийти на касу в магазині, а тобі кажуть: чекайте, зараз вишлемо СМС з номером, отуди кидайте гроші. Замість просто пікнути пейпасом.
Аватар користувача
Meerple
Адепт
Повідомлень: 858
З нами з: 20 серпня 2012 11:45

Re: Форма оплати на сайті

Повідомлення Meerple »

+

В последний раз пока заплатил, вспомнил много нецензурные слов.
Аватар користувача
zawwah
Адепт
Повідомлень: 693
З нами з: 19 січня 2017 13:54
Звідки: Одесса

Re: Форма оплати на сайті

Повідомлення zawwah »

Я при последнем заказе потратил меньше минуты на оплату, после того, как пришло смс с реквизитами. В чём кипиш - не понимаю =)
Да, LiqPay был бы удобнее, но не так всё критично. По-моему хорошая цена гораздо важнее. А с этим у Игромага всё в порядке.

Странно, что в этом топике ни разу не прозвучало, что при оплате LiqPay не берётся комиссия за кредитные средства, как при переводе на карту/счёт. Подозреваю, это истинная причина недовольства многих =)
Відповісти

Повернутись до “Пропозиції”