Форма оплати на сайті

Dentir
Амерітрешер
Повідомлень: 215
З нами з: 08 серпня 2018 09:43

Re: Форма оплати на сайті

Повідомлення Dentir »

zawwah писав: 16 листопада 2020 20:58 Я при последнем заказе потратил меньше минуты на оплату, после того, как пришло смс с реквизитами. В чём кипиш - не понимаю =)
Да, LiqPay был бы удобнее, но не так всё критично. По-моему хорошая цена гораздо важнее. А с этим у Игромага всё в порядке.

Странно, что в этом топике ни разу не прозвучало, что при оплате LiqPay не берётся комиссия за кредитные средства, как при переводе на карту/счёт. Подозреваю, это истинная причина недовольства многих =)
Писали про комісію. Це також дивує. В усіх цивілізованих країнах мотивують неготівкові розрахунки і лише тут треба витратити більше. Звісно, суми невеликі, але навіщо?
Аватар користувача
Meerple
Адепт
Повідомлень: 858
З нами з: 20 серпня 2012 11:45

Re: Форма оплати на сайті

Повідомлення Meerple »

Я готов заплатить комиссию, лишь бы была нормальная оплата картой.

Игромаг - большие молодцы по локализации. Нынешний подъем - во многом их заслуга.

Но механика предзаказа - жесть. То надо было скинуть скрин на почту. То копировать IBAN. Никто не звонит. Письма попадают в спам. В итоге я обычно узнаю о поступлении предзаказа уже когда все купили.

По сравнении с ними Гикач - просто эталон сервиса. По предзаказам все просто и быстро.

Это мы ещё не обсудили текущий ассортимент ;)
Аватар користувача
Meerple
Адепт
Повідомлень: 858
З нами з: 20 серпня 2012 11:45

Re: Форма оплати на сайті

Повідомлення Meerple »

KinslayeR писав: 16 листопада 2020 15:30 І взагалі, це як прийти на касу в магазині, а тобі кажуть: чекайте, зараз вишлемо СМС з номером, отуди кидайте гроші. Замість просто пікнути пейпасом.
Ахаха, я знаю такий магазин.
На питання, чи працює термінал, вони дають папірець з номером карти.

Мені це все нагадує пострадянський паспортний стіл, де платити треба було в ощадбанку через дорогу, заповнюючи платіжки за шаблоном)))
makapohhik
Гравець в Монополію
Повідомлень: 60
З нами з: 28 серпня 2019 22:50

Re: Форма оплати на сайті

Повідомлення makapohhik »

От чесно, не можу зрозуміти логіку людей, що тут захищають сраний сервіс в оплаті! Панове, Ви справді не розумієте, що це херовий сервіс?! Ви проти того, щоб сервіс покращувався для клієнтів? Ну нахіба Ви тут захищаєте кам'яну добу в сервіси оплати Ігромага. Я в шоці.
Якщо Ігромаг тримає свої накращі знижки, іноді, за рахунок економії на операційних витратах, закрема на сервісі оплати - ок, маю надію Вони розуміють ризики.
Мені це нагадує ситуацію з маршрутками - та чо, ну да, срана/побита, але ж везе!
Клієнт має вимагати кращого сервісу, тоді продавець йому його надасть, тому що оцінити ризики втрати клієнта.

Мені здається, можливо лише здається, що Ігромаг просто почуває себе, трошки/маленьким, монополістом і не хоче пітніти над вдосконаленням.
Якщо їм на це насцяти - мене вони втратять к клієнта.

Я писав їм на імейл - без відповіді. Теж показник сервісу. Той самий Гікач чи ДомІгр швидко відповідають.
Аватар користувача
svalse
Адепт
Повідомлень: 799
З нами з: 19 травня 2017 14:02
Звідки: Запорожье
Контактна інформація:

Re: Форма оплати на сайті

Повідомлення svalse »

makapohhik писав: 16 листопада 2020 23:52 От чесно, не можу зрозуміти логіку людей, що тут захищають сраний сервіс в оплаті! Панове, Ви справді не розумієте, що це херовий сервіс?! Ви проти того, щоб сервіс покращувався для клієнтів? Ну нахіба Ви тут захищаєте кам'яну добу в сервіси оплати Ігромага. Я в шоці.
Якщо Ігромаг тримає свої накращі знижки, іноді, за рахунок економії на операційних витратах, закрема на сервісі оплати - ок, маю надію Вони розуміють ризики.
Мені це нагадує ситуацію з маршрутками - та чо, ну да, срана/побита, але ж везе!
Клієнт має вимагати кращого сервісу, тоді продавець йому його надасть, тому що оцінити ризики втрати клієнта.

Мені здається, можливо лише здається, що Ігромаг просто почуває себе, трошки/маленьким, монополістом і не хоче пітніти над вдосконаленням.
Якщо їм на це насцяти - мене вони втратять к клієнта.

Я писав їм на імейл - без відповіді. Теж показник сервісу. Той самий Гікач чи ДомІгр швидко відповідають.
Да никто и не спорит, что онлайн оплата была бы удобней. Только проблема мизерная, а раздули её до вселенских масштабов. Если на примере маршруток, в некоторых городах есть сервисы онлайн оплаты проезда. А в некоторых нет. Оплатить онлайн, может, и удобней. Но и дать водителю денег на входе тоже вполне себе нормально и никаких проблем при этом не возникает. Особенно если ездишь на маршрутке пару раз в месяц.

Лично мне, всё что нужно от магазина - это актуальный ассортимент и адекватные цены. И мне плевать как при этом будет происходить оплата и на каком языке будет сайт.

Сейчас развелось людей, которые считают, что им все вокруг что-то должны. Должны локализовать нужные им игры, продавать их по нужной цене, принимать оплату как им удобно, перевести форум и сайт на украинский язык и т.д. Никто никому и ничего не должен. Что-то не устраивает - конкурентов полно, идите к ним. Капитализм на дворе. У них тоже не устраивает? Поздравляю, вы нашли отличную идею для бизнеса, дерзайте.

То что Игромаг монополист это даже близко не так. Это вы ещё с монополистами не сталкивались и с реально отсутствующим сервисом(привет облэнерго).

По поводу мыла странно. Я сам неоднократно писал и на мыло и через личный кабинет. Всегда отвечали. Может быть и не моментально, но в течении 1-2 рабочих дней ответ был. Если вы ожидаете, что вам ответят моментально, читайте на два абзаца выше :)
Аватар користувача
Meerple
Адепт
Повідомлень: 858
З нами з: 20 серпня 2012 11:45

Re: Форма оплати на сайті

Повідомлення Meerple »

Да никто никому не должен.

На самом деле фидбек для бизнеса, почему он клиентов - на вес золота.
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 406
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: Форма оплати на сайті

Повідомлення Guns87 »

скинули смс цей ібан. В моєму банкінгу потрібно вводити назву цього банку (який вони не вказали), ібан (при чому повністью щого скопіювати не можна, оскільки він вводиться фрегментарно в 3 строки), yedrpou ще й ім'я та фамілію одержувача. Короче тепер тільки НП.
Аватар користувача
Meerple
Адепт
Повідомлень: 858
З нами з: 20 серпня 2012 11:45

Re: Форма оплати на сайті

Повідомлення Meerple »

Есть и другие магазины, если что ;)
С нормальной оплатой..
Аватар користувача
zawwah
Адепт
Повідомлень: 693
З нами з: 19 січня 2017 13:54
Звідки: Одесса

Re: Форма оплати на сайті

Повідомлення zawwah »

...и другие банки, с нормальными приложухами =)
Аватар користувача
svalse
Адепт
Повідомлень: 799
З нами з: 19 травня 2017 14:02
Звідки: Запорожье
Контактна інформація:

Re: Форма оплати на сайті

Повідомлення svalse »

zawwah писав: 20 січня 2021 15:27 ...и другие банки, с нормальными приложухами =)
Сделал два заказа под скидочку. Монобанк. Пришёл Ибан, скопировал сообщение, в приложении сразу с буфера ибан подтянулся. Написал сумму, отправил. Вообще никаких проблем не вижу :)
Аватар користувача
Meerple
Адепт
Повідомлень: 858
З нами з: 20 серпня 2012 11:45

Re: Форма оплати на сайті

Повідомлення Meerple »

svalse писав: 20 січня 2021 17:02
zawwah писав: 20 січня 2021 15:27 ...и другие банки, с нормальными приложухами =)
Сделал два заказа под скидочку. Монобанк. Пришёл Ибан, скопировал сообщение, в приложении сразу с буфера ибан подтянулся. Написал сумму, отправил. Вообще никаких проблем не вижу :)
Тут же вопрос сравнения.
В других магазинах уже нормальная система оплаты.
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 406
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: Форма оплати на сайті

Повідомлення Guns87 »

може є ще магазин який Eclipse продає по такій ціні ?
Kessler
Адепт
Повідомлень: 749
З нами з: 25 травня 2018 13:35

Re: Форма оплати на сайті

Повідомлення Kessler »

так може раді «Екліпса по такій ціні» можна і потєрпєть «страшниє нєудобства» с копірованієм тєкста в пріложухє... Плохой магазін!
Відповісти

Повернутись до “Пропозиції”