Чому MM може відмінити ордер і не відповідати?

Відповісти
grey
Новачок
Повідомлень: 25
З нами з: 08 липня 2020 11:45

Чому MM може відмінити ордер і не відповідати?

Повідомлення grey »

Суть проблеми:
Зробив вперше замовлення на MiniatureMarket на 100 з копійками місцевої валюти. Білінг\доставка не вперше на meest. Оплатив карткою, створився новий ордер з інвойсом на сайті. Мені прийшли листи про реєстрацію і "Thank you for your order!". Через день, не знайшовши апдейтів\трекінгу на пошті перевірив аккаунт на сайті - ордер і кожен айтем "cancelled". Техпідтримка на листи поки не відповідає, рефандів теж не було. Всі айтеми поки in stock.

В когось було щось схоже?
Які можуть бути причини?
Там декілька айтемів далеко не в єдиному екземплярі, тому навіть як якихось немає, вони б "partial refund" видали, як описано в них в FAQ. Вони не висилають на форвардінг сервіси типу meest? Я не дуже розумію.
Kessler
Адепт
Повідомлень: 749
З нами з: 25 травня 2018 13:35

Re: Чому MM може відмінити ордер і не відповідати?

Повідомлення Kessler »

На моїй пам‘яті ММ відмовив мені лише в замовленні продукції від GamesWorkshop. Але я користуюся НП. Тех підримка відповість, не переймайтеся)
Dentir
Амерітрешер
Повідомлень: 215
З нами з: 08 серпня 2018 09:43

Re: Чому MM може відмінити ордер і не відповідати?

Повідомлення Dentir »

Тех підтримка відповідає, але це може статися на 2-3 день. Якраз саппорт в них пречудовий.
grey
Новачок
Повідомлень: 25
З нами з: 08 липня 2020 11:45

Re: Чому MM може відмінити ордер і не відповідати?

Повідомлення grey »

Дякую. Попросили зробити замовлення через пейпал. Не пригадаю як минулого разу з цих америк замовлення робив - карткою, чи пейпалом.
grey
Новачок
Повідомлень: 25
З нами з: 08 липня 2020 11:45

Re: Чому MM може відмінити ордер і не відповідати?

Повідомлення grey »

Як тут не нервувати, коли там в 3 рази дешевше ніж на британському ібеї рідкісні допи в єдиному екземплярі продають.
Dentir
Амерітрешер
Повідомлень: 215
З нами з: 08 серпня 2018 09:43

Re: Чому MM може відмінити ордер і не відповідати?

Повідомлення Dentir »

Я завжди карткою розраховуюсь на ММ, проблем не було досі.
a_svinolobov
Новачок
Повідомлень: 45
З нами з: 18 березня 2015 01:59

Re: Чому MM може відмінити ордер і не відповідати?

Повідомлення a_svinolobov »

Делал несколько заказов на ММ и всегда оплачивал картой. Последний был как раз на meest. Всё прошло без проблем, как и раньше. Даже лучше из-за того, что склад Миста в безналоговом (?) штате, а склад НП - нет и приходилось еще и какие-то налоги с каждым заказом доплачивать.
Аватар користувача
zawwah
Адепт
Повідомлень: 693
З нами з: 19 січня 2017 13:54
Звідки: Одесса

Re: Чому MM може відмінити ордер і не відповідати?

Повідомлення zawwah »

Некоторые магазины по какой-то причине негативно относятся к форвардерам и иногда банят "адреса массовой регистрации". У меня так один раз Амазон наотрез отказывался отправлять на склад НП товар. Тогда я и открыл для себя Мист.
Відповісти

Повернутись до “Замовлення настолок з ММ та CoolStuff”