Порадьте dungeon-crawler

Пошук, переклад, дошка оголошень
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 405
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: Порадьте dungeon-crawler

Повідомлення Guns87 »

KinslayeR писав: 01 жовтня 2020 23:08 Глум - не чисто данжн кравлер, це більше головоломка (єуро :)).
Клаустрофобія - чисто дуелька.
Сорд енд Сорсері - хороша, але дуже фідлінгова.
Масів Даркнес доволі непоганий з допиляними фанатами правилами (є на БГГ). Тим паче недавно був кік другої редакції з покращеними правилами і асиметричними класами персонажів.

З простих може бути Зомбіцид, хоча там теж не данжі.
З більш сюжетних раджу Folklore - це фактично ДнД без ДМа.
Також можливо зацікавить Nova Aetas чи її "космічна" версія - Sine Tempore. В першої в жовтні буде кік другої редакції. Але обидві від італійців і там погано написані правила, доведеться качати виправлені цифрові з офф. сайту.
Якщо хочеться класичного данжн кровлера, то раджу пошукати Darklight: Memento Mori або звернути увагу на перевидання HeroQuest від Hasbro, на яке зараз іде збір коштів.
Також Silver Tower від GW - дуже непоганий представник жанру.
Так само зараз іде збір коштів на Machina Arcana - горор данжн кровлер без міньок в стім-панк сетінгу з монстрами Лафвкрафта.
Чи знову ж таки більш класичний варіант - Dungeon Universalis, в якого зараз теж триває кампанія по збору коштів на доповнення та репрінт бази.

Ще можу згадати:
Серію ігор по ДнД, таких як The Legend of Drizzt, Castle Ravenloft, Temple of Elemental Evil та інші.
Hellboy "недавно" вийшов, для фанатів коміксу саме те.
Secrets of the Lost Tomb
HEXplore it

А взагалі соло данжн кравлерів не так багато, в кращому випадку доведеться оперувати кількома персонажами.
дуже дякую за такий список цікавих краулерів. Шкода Folklore пропустив. Був у продажу в магазинах та тут на барахолці.
Dentir
Амерітрешер
Повідомлень: 215
З нами з: 08 серпня 2018 09:43

Re: Порадьте dungeon-crawler

Повідомлення Dentir »

Meerple писав: 02 жовтня 2020 12:30
Dentir писав: 02 жовтня 2020 11:48
svalse писав: 02 жовтня 2020 10:19

Есть приложение, которое даёт возможность играть без оверлорда
Апки вбивають гру, доведено МоМ
Как и электрический свет.
Только свечи, только хардкор!
Ви грали в друге видання МоМ? 80 відсотків часу ведучій втикає в арку та читає з неї. Не дограли навіть один сценарій, на відміну від першого.
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 405
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: Порадьте dungeon-crawler

Повідомлення Guns87 »

Здається, більшість dungeon crawler-ів розрахована на проходження сценарію. Що роблять любителі цього жанру після закінчення компанії ? Як часто ви повертаетесь до вже завершеної гри, чи продаете гру ? Хочеться приблизно зрозуміти середній час присутності коробки цього жанру в колекції гравця.
Аватар користувача
Meerple
Адепт
Повідомлень: 858
З нами з: 20 серпня 2012 11:45

Re: Порадьте dungeon-crawler

Повідомлення Meerple »

Dentir писав: 02 жовтня 2020 19:56
Meerple писав: 02 жовтня 2020 12:30
Dentir писав: 02 жовтня 2020 11:48 Апки вбивають гру, доведено МоМ
Как и электрический свет.
Только свечи, только хардкор!
Ви грали в друге видання МоМ? 80 відсотків часу ведучій втикає в арку та читає з неї. Не дограли навіть один сценарій, на відміну від першого.
Нет, я не играл в МоМ и вполне верю, что у вас могли остаться негативные впечатления от игры и приложения в частности. Но делать выводы на основе одной партии обоо всех ассистентах мне кажется странным. Есть множество игр, где апки прекрасно дополняют процесс.

Мне, например, не близка тема соло-игр и я терпеть не могу блокноты для подсчёта очков. Но я не пишу, категоричные суждения, что первые убивают дух настолок, а вторые нужно сжечь. Есть люди, которые получают удовольствие от блокнотов, есть те, кому апки в кайф.

Я думаю, даже среди 23 тыс игроков которые вывели МоМ в топ Бгг может быть пара человек, которым нравится приложение ;)
Dentir
Амерітрешер
Повідомлень: 215
З нами з: 08 серпня 2018 09:43

Re: Порадьте dungeon-crawler

Повідомлення Dentir »

Ну, мільйони мух не можуть помилятися, це так. Тут все залежить від того, що людина хоче отримати. Як на мене настільні ігри це в першу чергу спілкування за столом. Якщо 80 відсотків гри ведучій втикає в планшет для мене ця гра не є цікавою. При тому, я зазначив що перше видання мені сподобалось. Саме на цьому я й наголошую. І звісно, все про що я пишу це є суто суб'єктивна опінія, але ніяк не рішення останньої інстанції. Я не думав що на цьому треба наголошувати для вас. А людина почитає різні відгуки та буде приймати рішення для себе.
Kessler
Адепт
Повідомлень: 749
З нами з: 25 травня 2018 13:35

Re: Порадьте dungeon-crawler

Повідомлення Kessler »

яка принципова різниця у що буде «втикати» ведучий - у рулбук/книгу сценаріїв або у планшетку? хіба в МоМ немає достатньої кооперативної взаємодії між гравцями? якась дивна у вас «опінія», ну це таке)

Хсом, U-Boot, Chronicles of crime - гарні ігри, побудовані на взаємодії з апкою... Tainted Grail - апка опціональна, але набагато зручніша за книгу + саундтрек + озвучка. І цікаво було б ше запустити Немезіс з апкою, але здається там є ще не всі заплановані функції.
Аватар користувача
Finkreg
Амерітрешер
Повідомлень: 249
З нами з: 13 березня 2009 21:42

Re: Порадьте dungeon-crawler

Повідомлення Finkreg »

Настолки з апками цілком мають право на життя, головне щоб роль цих апок не ставала надто великою. Той самий МоМ - офігенний. Цікаві сценарії та наратив, і захоплюючий ігролад. І якраз перше видання мені здалось гіршим по тій простій причині що майже завжди власник коробки грає за оверлорда. А от апки в цьому випадку дуже виручають, плюс додають звукової атмосфери.
Аватар користувача
svalse
Адепт
Повідомлень: 798
З нами з: 19 травня 2017 14:02
Звідки: Запорожье
Контактна інформація:

Re: Порадьте dungeon-crawler

Повідомлення svalse »

Ну и чего вы завелись? Кто-то считает, что настолка с апкой убивает игру. А кто-то, что все америтреши ужасно скучные. Или что евро - это симулятор бухгалтерии. Или что играть в соло игры - нездоровое хобби. Это всё называется одним словом - вкусовщина. Глупо спорить про цвет фломастеров. И считать своё мнение истиной в последней инстанции
Kessler
Адепт
Повідомлень: 749
З нами з: 25 травня 2018 13:35

Re: Порадьте dungeon-crawler

Повідомлення Kessler »

Так а никто никого не переубеждает и не стремится (по крайней мере я)). Просто было высказано мнение, в ответ на которое были высказаны другие мнения)
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 405
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: Порадьте dungeon-crawler

Повідомлення Guns87 »

Краще б dungeon crawler порадили. Тема стала схожа на вітку коментарів на тесері)
Kessler
Адепт
Повідомлень: 749
З нами з: 25 травня 2018 13:35

Re: Порадьте dungeon-crawler

Повідомлення Kessler »

Guns87 писав: 01 жовтня 2020 19:49Потрібна гра з не дуже довгими партіями, яка не оріентована на постійну гру з однією групою людей.
Ну тут по темі - таке собі «дайте те, чого нема», бо данжн кроулери це частіше за все сюжетна кампанія, а вона так і так є орієнтованою на постійну гру однією групою людей. І якщо гра масштабна і не примітивна - то і партії не можуть бути короткими. Тим паче «тут мені арт не подобається», «тут в обзорі не хвалили», «ето нє то», «ето нє так»)
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 405
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: Порадьте dungeon-crawler

Повідомлення Guns87 »

Ну тут по темі - таке собі «дайте те, чого нема», бо данжн кроулери це частіше за все сюжетна кампанія, а вона так і так є орієнтованою на постійну гру однією групою людей. І якщо гра масштабна і не примітивна - то і партії не можуть бути короткими. Тим паче «тут мені арт не подобається», «тут в обзорі не хвалили», «ето нє то», «ето нє так»)
Я мав на увазі, щоб у грі була можливість проходити сюжети по одинці. Для мене оформлення грає важливу роль , якщо гра мені не подобаеться візуально, то грати не буду. Для себе у вішлист додав Sword&Sorcery, Shadows of Brimstone, Folklore, Deep Medness. Ще зацікавила з оверлордом Conan. Так що на форумі мені з вибором дещо допомогли. Також зрозумів що всі ігри цього жанру з великим фідлінгом, тому трохи передивився свої вимоги. Планую спершу взяти S&S. Якщо у когось є своя думка по цім іграм, буду радий її прочитати в цій темі. На тій же тесері дуже мало відгуків по даним іграм.
Dentir
Амерітрешер
Повідомлень: 215
З нами з: 08 серпня 2018 09:43

Re: Порадьте dungeon-crawler

Повідомлення Dentir »

Gloomhaven Jaws of Lion почали з меншим. Класно. Можна в соло, але двома персами бажано, хоча є грають одним. Поступове введення в правила протягом перших п'яти сценаріїв кампанії. Але коробочка не маленька)))
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 405
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: Порадьте dungeon-crawler

Повідомлення Guns87 »

Gloomhaven Jaws of Lion - чекаю на локалізацію.
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 405
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: Порадьте dungeon-crawler

Повідомлення Guns87 »

Хтось в кікстартер Machina Arcana вкладався ?
Відповісти

Повернутись до “Настільна взаємодопомога”