Потрібні поради де і як зробити кольорові вставки у Киеві

Пошук, переклад, дошка оголошень
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 406
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Потрібні поради де і як зробити кольорові вставки у Киеві

Повідомлення Guns87 »

Купив собі доп до Merchants&Marauders. Оскільки базу купував з рук і вона вже була локалізована (з кольоровими вставками), хочеться доп довести до рівня бази. Скачав приблизно 5ть аркушів А4 вставок. Ніякого досвіду в цьому не має, тому вирішив запитати на форумі.
1. На якій бумазі це робиться ? Мені здаеться вона трохи мілована, але як само вона називаеться не знаю.
2. Може хтось в Киеві це робив і може порадити де саме
3. Як краще вірізати вставки щоб вийшло не аби як ? Просто ножицями, чи канцелярським ножем з лінійкою буде краще ?
Аватар користувача
KOCTET
Єврогеймер
Повідомлень: 494
З нами з: 13 лютого 2013 09:15
Звідки: Энергодар

Re: Потрібні поради де і як зробити кольорові вставки у Киев

Повідомлення KOCTET »

1. Если хочешь качественно-печатай все вкруг заново (и базу и доп) на фото-бумаге плотностью "150". Так карты точно не будут отличаться. Если не важно- печатай как угодно. Все равно рубашки будут оригинальные и видно не будет.
2.-
3. я канцелярским ножом режу с помощью линейки. На оргстекле или стекле. Быстро и ровно.

З.Ы. ОБЯЗАТЕЛЬНО используй правило из книги правил дополнения в самом конце (его добавили уже фанаты с Тесеры) касательно изменения ценности редких товаров! Иначе торгаш-имба! А так- начинается веселое мясо пиратов ;)
Maestro86
Єврогеймер
Повідомлень: 279
З нами з: 12 травня 2018 15:39
Звідки: Николаев

Re: Потрібні поради де і як зробити кольорові вставки у Киев

Повідомлення Maestro86 »

Также взял этот доп. Но думаю о печати на самоклейке. Но здесь есть небольшой недостаток - невозможность отодрать, при обнаружении (вдруг!) неправильного перевода
Kessler
Адепт
Повідомлень: 749
З нами з: 25 травня 2018 13:35

Re: Потрібні поради де і як зробити кольорові вставки у Киев

Повідомлення Kessler »

я вообще редко прибегаю к вставкам - большей частью заказываю для особых нужд у мастера пнп комплект русифицированых карт. не намного дороже выходит чем цветная печать в полиграфии, меньше возни с резкой но определенно лучше качество и ламинированные карты не убиваются)
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 406
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: Потрібні поради де і як зробити кольорові вставки у Киев

Повідомлення Guns87 »

Также взял этот доп. Но думаю о печати на самоклейке. Но здесь есть небольшой недостаток - невозможность отодрать, при обнаружении (вдруг!) неправильного перевода
я б не радив. Наклеїти усе рівно буде складно, враховуючи кількість і розмір карт. Купував в свій час Ініш німецький з наклейками на додачу, тому мав досвід подібного. Вкладиші виглядають прийнятно. Можу сфотографувати та сюди вставити, якщо цікавить.
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 406
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: Потрібні поради де і як зробити кольорові вставки у Киев

Повідомлення Guns87 »

ще + ті вставки що я бачив, на всю карту, тому крива наклейка буде дуже виділятися
Maestro86
Єврогеймер
Повідомлень: 279
З нами з: 12 травня 2018 15:39
Звідки: Николаев

Re: Потрібні поради де і як зробити кольорові вставки у Киев

Повідомлення Maestro86 »

Guns87 писав:ще + ті вставки що я бачив, на всю карту, тому крива наклейка буде дуже виділятися
Планував різати не по краям, а лише центральну текстову частину. В даному випадку необхідно додатково одягнути в протектори, щоб при тасовці краї не загинались. Така процедура найбільш "збочена", але результат буде найкращий, якщо друкувати в поліграфічному центрі.
Фотопапір під протектори також непоганий варіант.
Саме цю гру хочу зробити максимально гарно, в решті випадків не парився - користувався домашнім кольровим принтером
Аватар користувача
zawwah
Адепт
Повідомлень: 694
З нами з: 19 січня 2017 13:54
Звідки: Одесса

Re: Потрібні поради де і як зробити кольорові вставки у Киев

Повідомлення zawwah »

А можно короткую рецензию на игру? =)
Давно присматриваюсь, периодически появляется в продаже, тоже правда, придется "локализировать" для друзей-лентяев.
Очень привлекает в ностальгическом ключе тема "Pirates! Gold", но вместе с тем много где встречал, что игра сильно устарела: большой даунтайм, долгое время партии, возможность легко потерять всё и доигрывать "для мебели" с гораздо более прокачанными товарищами по игре и т.д.
Аватар користувача
KOCTET
Єврогеймер
Повідомлень: 494
З нами з: 13 лютого 2013 09:15
Звідки: Энергодар

Re: Потрібні поради де і як зробити кольорові вставки у Киев

Повідомлення KOCTET »

zawwah писав:А можно короткую рецензию на игру? =)
Давно присматриваюсь, периодически появляется в продаже, тоже правда, придется "локализировать" для друзей-лентяев.
Очень привлекает в ностальгическом ключе тема "Pirates! Gold", но вместе с тем много где встречал, что игра сильно устарела: большой даунтайм, долгое время партии, возможность легко потерять всё и доигрывать "для мебели" с гораздо более прокачанными товарищами по игре и т.д.
Ну, это от компании в большинстве своем зависит. Как и в любой другой игре. Читал на Тесере отзывы, что "долго-нудно-правил тьма и куча нюансов-всё запутано". Диаметральная противоположность отзывам такого плана. У меня в клубе подростки 12-14 летние рубились весело и задорно без каких-либо проблем. Игра заканчивается ОЧЕНЬ быстро (охота за 10-м ПО к концу игры становится просто адовой-времени не хватает постоянно), правила логичны и элементарны, обьясняются за 15 минут и укладываются по ходу игры...
От себя- лучшая песочница и лучшая игра на пиратскую тематику эвер. Играешь и слышишь шум прибоя и лязг сабель во время абордажа. Действительно- чувствуешь настоящую свободу действий. Даунтайм? Во время чужого хода как раз и нужно планировать свой ход следующий, постоянный анализ изменений ситуации на поле. Причем бои с НИК отыгрывают другие игроки-тоже есть чем заняться, интересно наблюдать чем занимается оппонент, какую миссию взял и что планирует. Поставил недавно на продажу и потом снял- всё таки аналогов нет (по крайней мере для меня).
З.Ы. покрас кораблей ОБЯЗАТЕЛЕН! Очень добавляет атмосферы и убирает из игры эти подкладки под кораблики, которые портят весь вид.

Еще могу на тематику пиратства посоветовать "The Pirate Republic"- это смесь Купцов и Пиратов с механикой "перекрестков" из "Метрового сезона" на движке механики колодостроя Рыцаря Мага (прям 1 в 1!!!, такой себе Пираторыцарь :mrgreen: )
олегos
Єврогеймер
Повідомлень: 266
З нами з: 16 березня 2020 19:15

Re: Потрібні поради де і як зробити кольорові вставки у Киев

Повідомлення олегos »

лежит еще неоплаченый заказик на базу+доп в доме игр... жду зарплату, заодно органайзеров заказал от миплхауза...
то Вы советуете - в книге правил там есть какое-то дополнение от фанатов? книга я так понимаю, тоже в тесеровских файлах? и это доп правило, оно именно для базы, или база+доп? просто читал вроде, что доп правит баланс и без того?
з.ы.
я обожаю пиратов, кстати кто в sea of thieves играет, был бы рад компании
Аватар користувача
KOCTET
Єврогеймер
Повідомлень: 494
З нами з: 13 лютого 2013 09:15
Звідки: Энергодар

Re: Потрібні поради де і як зробити кольорові вставки у Киев

Повідомлення KOCTET »

олегos писав:лежит еще неоплаченый заказик на базу+доп в доме игр... жду зарплату, заодно органайзеров заказал от миплхауза...
то Вы советуете - в книге правил там есть какое-то дополнение от фанатов? книга я так понимаю, тоже в тесеровских файлах? и это доп правило, оно именно для базы, или база+доп? просто читал вроде, что доп правит баланс и без того?
В файлах дополнения на Тесере есть. Это правило придумали фанаты за долго ДО выхода допа. Оно включено в переведенные правила, на стр.12: "Вариант 6, баланс экономики, от переводчика". Правит баланс в сторону пиратов. Я всегда с ним играл, даже до покупки допа. Просто его включили в эти правила (фанаты, которые переводили их на русский), т.к. на Тесере в комментариях оно затерялось уже давно, но оно реально офигенное.
Доп правит другие косяки.
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 406
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: Потрібні поради де і як зробити кольорові вставки у Киев

Повідомлення Guns87 »

Зграв не так багато раз щоб повністью сформувати думку про гру. Не вважаю що гра застаріла, те ж саме можна сказати і про Eldritch Horror - такий же самий амері.
Доволі прості правила всього на 16ти сторінках. Є звичайно багато ньюансів які треба тримати в голові, але вцілому гра зводиться до трьох дій: рух по морю,
дії в порту та рейд на торгові судна. Раунд складаеться з двох фаз. Перший - розігриш карти Подій. Другий - кожен гравець виконує три дії підряд. Ось і все.
Гра на вдачу і до неї потрібно так і відноситись як до комплексної, але все таки push your luck гри. Не спроста у грі є сундук у який можна складати свої гроші.
Часто прийняття рішення чи прямувати до свого сундука щоб покласти нокопичений скарб, чи продовжувати і ризикувати є ключовим у партії.
Твій коробель на початку гри може потопити торгівельне судно просто тому що тобі попалися із дрьох карт дві з демеджем в корпус який в тебе на початку всього 2.
Я вже не кажу про бій з фрегатом чи галеоном. Ця гра навряд може сподобатися людям які більше схильні до євро,
але push your luck складова підходить тематично до цієї гри як ніяк.
До того ж я передивився всі можливі ігри на піратську тему , все або не серйозне, або на рівні звичайних філлерів.
Гра має подобатись темою та візуально інакше скоріш за все не зайде.
По відчуттям у грі є проблеми з балансом. За торгівців легше грати, але й це не все. Багато властивостей капітанів дуже відрізняються за цінністью.
Ціна купівлі фрегата та геллеона однакова при тому що галеон набагато кращий. Якщо суперник візме ваше судно на абордаж і виграє,
то ви втрачаете все + він отримує все що у вас було. Це значить що відрив між вами дуже сильно зростає.
Ця гра не на стратегію або перемогу - це якраз вбиває весь ігровий процес, потрібно грати для формування цікавої історії.
Особисто мені дуже подобаеться оформлення. Воно лаконічне, нічого зайвого і при цьому дуже сприяє уяві.
Сам вид гри визиває у мене настольгічні відчуття по компьютерним Карсарам. Дуже подобаеться механіка рейду торгівців,
апгрейду свого судна та торгівля. Бій дуже рандомний, але як його можна було б ще зробити навіть нема ідей.
Трохи однотипні карти Подій, хоча можливо це зроблено для меншого рандому. Я ще використовую металічні монети із Clans of Caledonia.
Вони сюди дуже підходять. Звичайно дублони вігладали б більш тематично, але поки що таких не знайшов.
Гра не ідеальна, але для любителів теми її сильні сторони нівелюють недоліки.
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 406
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: Потрібні поради де і як зробити кольорові вставки у Киев

Повідомлення Guns87 »

sea of thieves - колись думав придбати, але зрозумів що це кооп та вирішив не ризикувати.
Аватар користувача
KOCTET
Єврогеймер
Повідомлень: 494
З нами з: 13 лютого 2013 09:15
Звідки: Энергодар

Re: Потрібні поради де і як зробити кольорові вставки у Киев

Повідомлення KOCTET »

Guns87 писав:Ця гра не на стратегію або перемогу - це якраз вбиває весь ігровий процес, потрібно грати для формування цікавої історії. Сам вид гри визиває у мене настольгічні відчуття по компьютерним Карсарам.
Четко подмечено! Это ситуативная игра. В неё играешь и наслаждаешься самим процессом. Желательно с кружкой рома в руке. И да- это перенос Корсаров на стол (я когда брал-именно такую игру и искал, и вот она :) )
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 406
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: Потрібні поради де і як зробити кольорові вставки у Киев

Повідомлення Guns87 »

як виглядають монети від Кланів та вставки
Відповісти

Повернутись до “Настільна взаємодопомога”