Старые редакции.

Обговорення настільних ігор
Відповісти
z00lus
Єврогеймер
Повідомлень: 389
З нами з: 03 квітня 2015 12:25

Старые редакции.

Повідомлення z00lus »

Интересный вопрос хотелось бы поднять. Кто какие игры может вспомнить где старая редакция лучше новой ? По разным субъективным причинам : арт стал хуже, компоненты не те уже что раньше, градус гиковости слишком уменьшили или наоборот увеличили.
От себя могу сразу сказать что не нравиться мне арт в новой нейрошиме, вот совсем. В старой версии мне кажется было лучше ;)
Аватар користувача
ДюДя
Адепт
Повідомлень: 918
З нами з: 05 квітня 2009 12:02
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Старые редакции.

Повідомлення ДюДя »

У оригінальній версії Blue Moon карти були більшого розміру та іншої пропорції. Шикарні арти було легше розглядати — більше подробиць впадало до ока.
Але в версії Blue Moon Legends карти під стандартні протектори, за якими не потрібно полювати, всі раси в одній коробці, що робить придбання всього комплекту дешевшим. Ну і дракони кращі.
В ігровому ж плані це та сама гра.
Так що насправді важко сказати, чи краще перша версія, чи друга.
Думаю, у ФФГ сидять не дурні люди, і як би гра не мала попиту, її б не перевипускали.
bgg_user146
Гравець в Монополію
Повідомлень: 55
З нами з: 03 червня 2019 14:42

Re: Старые редакции.

Повідомлення bgg_user146 »

+ нейрошима
Могу отметить Тигр и Евфрат - посмотрел обзор по новой версии - переиздание - рябит глаз от количества цветов - новые тайлы, новые токены - разве что жетоны вождей интересней стали, но в целом - это другая игра
Еще можно отметить упрощенную версию - race for the galaxy - roll for the galaxy - для меня игра отличный не просто филлер, но стратегия - она раскрывается лучше чем больше в нее играешь. Компактная - взял колоду, токены и погнали)
Понимаю что это совершенно другая игра - на основе, но как-то так. Единственное что меня привлекает - это полноценная настолка - New Frontiers как раз таки по RaceFTG, интересно бы в нее сыграть
Maestro86
Єврогеймер
Повідомлень: 279
З нами з: 12 травня 2018 15:39
Звідки: Николаев

Re: Старые редакции.

Повідомлення Maestro86 »

Мені більше подобається стара оригінальна редакція Цитаделі. Я розумію, що делюксова версія більш яскрава і насичена, але гра втратила при цьому атмосферу темного таємничого середньовіччя. В першу чергу це стосується саме персонажів, карти кварталів в новій редакції дуже гарні
Taran
Єврогеймер
Повідомлень: 354
З нами з: 27 травня 2010 14:17
Звідки: Kyiv

Re: Старые редакции.

Повідомлення Taran »

nexus ops
визуально первый -- шедевр, второй -- г**но (имхо, конечно)
Аватар користувача
ДюДя
Адепт
Повідомлень: 918
З нами з: 05 квітня 2009 12:02
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Старые редакции.

Повідомлення ДюДя »

Taran писав:nexus ops
визуально первый -- шедевр, второй -- г**но (имхо, конечно)
Однозначно!
Domi
Адепт
Повідомлень: 546
З нами з: 21 грудня 2011 15:40
Звідки: Тернопiль

Re: Старые редакции.

Повідомлення Domi »

Той самий славнозвісний Descent. Друга редакція не йде в ніяке порівняння)
Тверезий_вікінг
Новачок
Повідомлень: 17
З нами з: 01 липня 2019 15:06

Re: Старые редакции.

Повідомлення Тверезий_вікінг »

Domi писав:Той самий славнозвісний Descent. Друга редакція не йде в ніяке порівняння)
А чим саме перша була настільки краще? В мене майже повна колекція другої і ви мене змусили комплексувати.
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Старые редакции.

Повідомлення KinslayeR »

В першій був дисбаланс з розкачкою героїв в другій половині партії, проте сага гра була епічніша і цікавіша механічно. В другій її спростили та пришвидшили в угоду казуалам.
Аватар користувача
бЫгЫмот
Єврогеймер
Повідомлень: 334
З нами з: 23 травня 2009 11:52
Звідки: Киев

Re: Старые редакции.

Повідомлення бЫгЫмот »

Taran писав:nexus ops
визуально первый -- шедевр, второй -- г**но (имхо, конечно)
+100500)
Sauron 3
Новачок
Повідомлень: 21
З нами з: 16 липня 2019 17:53

Re: Старые редакции.

Повідомлення Sauron 3 »

Runebound 2 и 3 редакции. Совсем разные игры. Больше хвалят вторую. И не зря. У меня полная коллекция 3-й, но она очень уступает по возможностям 2-ой, в которой дополнение - это действительно дополнение с большим количеством героев, новой картой, картами, а 3-я, даже в полной сборке, какая-то урезанная получается.
Ужас Аркхэма. Тоже 2-я и 3-я версии изданий. Достаточно на описание состава коробок посмотреть и всё ясно становится. 2-я версия была продуктом еще в те времена, когда базу делали полноценной, а не не доделывали специально и продавали как отдельное расширение.
Domi
Адепт
Повідомлень: 546
З нами з: 21 грудня 2011 15:40
Звідки: Тернопiль

Re: Старые редакции.

Повідомлення Domi »

Тверезий_вікінг писав:
Domi писав:Той самий славнозвісний Descent. Друга редакція не йде в ніяке порівняння)
А чим саме перша була настільки краще? В мене майже повна колекція другої і ви мене змусили комплексувати.
Бо друга то вже не краулєр, а якісь перегони. Хто перший добіжить, вибіжить і так далі. А перша це суровий данж, який тобі треба пройти, грошей нема, хілок нема, монстрів купа і роби що хочеш. Прям там сильного дисбалансу я не відчув під кінець, гарно йде. А кампанія так це взагалі.. в другій це навіть не поруч.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум по настільним іграм”