Tainted Grail: The Fall of Avalon на русском!

Обговорення настільних ігор
Аватар користувача
Myth
Амерітрешер
Повідомлень: 238
З нами з: 20 лютого 2009 12:23
Звідки: Київ

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon на русском!

Повідомлення Myth »

zawwah писав:Чому?
Не купую тому що, хочу щоб було більше української. І я не розумію навіщо тесера потрібна якщо є БГГ.
Leon
Гравець в Монополію
Повідомлень: 62
З нами з: 07 березня 2018 23:01

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon на русском!

Повідомлення Leon »

Myth писав:
zawwah писав:Чому?
Не купую тому що, хочу щоб було більше української. І я не розумію навіщо тесера потрібна якщо є БГГ.
А що, БГГ вже українською?
Аватар користувача
Myth
Амерітрешер
Повідомлень: 238
З нами з: 20 лютого 2009 12:23
Звідки: Київ

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon на русском!

Повідомлення Myth »

Leon писав:А що, БГГ вже українською?
Там більше інформації ніж на Тесері, там живіше спілкування, там молодша поговорити з автором гри...
Аватар користувача
R@ssell
Амерітрешер
Повідомлень: 169
З нами з: 30 вересня 2018 14:32

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon на русском!

Повідомлення R@ssell »

Та я б сам З РАДІСТЮ купував би локалізації українською, та от біда - немає їх. Тобто є, звичайно, але з топових можна назвати хіба що 7 чудес: Дуель, то й то там лише буклет правил з перекладом. А з власне українських рівно одна - це "Містеріум", який у мене, завдячуючи маттрейду, вже є з усіма допами. І якість, до речі, порівняно з тим же "Діксітом" (до якого теж перевели рівно 1 листочок правил) просто ніяка. Особливо помітно по нерівномірних зрізах, якщо скласти в одну стопку карти з бази та допів. Недалеко відійшла і якість друку та кольоропередача.

А, ну ще Ігромаг годує нас сніданками із Жаху Аркхему: Карткової гри, обіцяючи локалізацію ось уже скільки, рік? В той час як HW, заявивши про аналогічні плани ПІЗНІШЕ, уже локалізував окрім бази ще й весь перший делюкс.

Ні, ви собі як хочете, а я в мовозалежних іграх буду краще брати російські локалізації, ніж чекати з моря погоди чи сидіти над словником замість того щоб ГРАТИ.
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon на русском!

Повідомлення KinslayeR »

Leon писав:
Myth писав:
zawwah писав:Чому?
Не купую тому що, хочу щоб було більше української. І я не розумію навіщо тесера потрібна якщо є БГГ.
А що, БГГ вже українською?
Головне, що не російською ;)
Аватар користувача
Myth
Амерітрешер
Повідомлень: 238
З нами з: 20 лютого 2009 12:23
Звідки: Київ

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon на русском!

Повідомлення Myth »

R@ssell писав:Та я б сам З РАДІСТЮ купував би локалізації українською, та от біда - немає їх.
Їх немає тому що західні видавництва не дають права на локалізацію українською. Вони вважають, що краще дати лише на російську: мовляв, все одно куплять. І доки будуть купувати російською — так і буде.
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon на русском!

Повідомлення KinslayeR »

+ плюс інший момент: той же Хоббі Ворлд часто викупає права на локалізацію не лише в Росії, а й в Україні, де у них досі є представництво. І видавець оригіналу з питанням про локалізацію українською шле до хобіків. А ті не сильно спішать ділитись чи локалізувати соловїною. Тому, доки ми будемо "хавати" руцкій продукт, доти він у нас і буде продаватись.
Аватар користувача
R@ssell
Амерітрешер
Повідомлень: 169
З нами з: 30 вересня 2018 14:32

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon на русском!

Повідомлення R@ssell »

Так а що ви хочете - закони ринку. Він на пост-СНГ і так невеликий, а якщо ще ділити покраїнно, то які тиражі будуть - 200,300 коробок? Хто з європейських чи американських видавництв захоче заморочуватись локалізаціями в такому випадку? З тих самих причин відкривати власні потужності у нас теж ніхто не стане - не рентабельно.
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon на русском!

Повідомлення KinslayeR »

Я нагадаю, що в топікстартері вимога зібрати всього 300 голосів для локалізації. Значить пробелм в тиражі 300 штук нема.
Аватар користувача
Meerple
Адепт
Повідомлень: 858
З нами з: 20 серпня 2012 11:45

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon на русском!

Повідомлення Meerple »

Я бы взял украинский вариант. Но боюсь, нам придётся купить по пять коробок и подключить диаспору :)
Аватар користувача
Finkreg
Амерітрешер
Повідомлень: 249
З нами з: 13 березня 2009 21:42

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon на русском!

Повідомлення Finkreg »

Завжди віддаю перевагу оригінальним версіям, хоч я і не категоричний противник локалізацій. Маю декілька, але завжди готовий обміняти їх на оригінали, як колись зробив з Аркхемом. На мою думку оригінал завжди кращий за локалізацію, і це може бути хорошим стимулом повчити мову. Рівня В1 цілком вистачить для переважної більшості настолок. Особливо цікаво часом читати коменти типу "... а коли локалізація? Дуже хочу пограти, але не знаю мови..." Ну якщо так хочеться, якщо настільки цікава гра, то невже не можна трішки часу потратити на навчання? Знання мови в будь-якому разі позитивним чином відобразиться не лише на настолках, а й взагалі на загальному розвитку. А часом люди роками очікують локалізацій...
П.С БГГ в рази кращий за тесеру. Менше срачів, більше інфи і більш доброзичливі люди.
Аватар користувача
zawwah
Адепт
Повідомлень: 695
З нами з: 19 січня 2017 13:54
Звідки: Одесса

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon на русском!

Повідомлення zawwah »

Всё так, однако тут ещё вопрос в том, что сам ты можешь быть выпускником Оксфорда, но твои компаньоны по играм дальше "ху из он дьюти тудэй" не продвинулись, и не планируют. А искать новых друзей - не вариант =)
Аватар користувача
R@ssell
Амерітрешер
Повідомлень: 169
З нами з: 30 вересня 2018 14:32

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon на русском!

Повідомлення R@ssell »

твои компаньоны по играм дальше "ху из он дьюти тудэй" не продвинулись
Ось-ось. Якщо мова іде лише про вивчення правил, це ще півбіди. Вивчив сам, розказав і граєте. А якщо тексту на картах багато? Не будеш же кожному заглядати в них, щоб пояснити, що там написано. А зібрати "гік-тусовку" і в містах важко, а на периферії, як у мене, взагалі неможливо. Я навіть "Раптора" брав локалізованого, щоб були перекладені планшети, і не треба було по 100 разів розжовувати варіанти дій та трактування карт кожному неофіту (ПнП не варіант, немає засобів навіть на виготовлення банальних планшетів).
Аватар користувача
Meerple
Адепт
Повідомлень: 858
З нами з: 20 серпня 2012 11:45

Re: Tainted Grail: The Fall of Avalon на русском!

Повідомлення Meerple »

К Раптору я напечатал планшеты на цветном принтере и отнёс на ламинацию. Выглядит лучше, чем в оригинале :)

Тем временем к Граалю добавляют пледжи все дороже и дороже :/
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум по настільним іграм”