Колекція x-fan

Розкажіть та похваліться, якими настолочками володієте.
Аватар користувача
Mirage
Адепт
Повідомлень: 654
З нами з: 15 травня 2020 22:02

Re: Небольшая коллекция новичка (x-fan)

Повідомлення Mirage »

Вероятно, желающих купить было больше, чем количество коробок. Они выбрали сами, до меня не дошла очередь. Не страшно...
x-fan
Новачок
Повідомлень: 44
З нами з: 30 грудня 2019 09:59
Звідки: Бровари

Re: Небольшая коллекция новичка (x-fan)

Повідомлення x-fan »

+ Colt Express
+ Тераформування Марса
+ Dixit (и два дополнения Journey и Harmonies)
+ Codenames
Востаннє редагувалось 13 травня 2022 18:59 користувачем x-fan, всього редагувалось 1 раз.
x-fan
Новачок
Повідомлень: 44
З нами з: 30 грудня 2019 09:59
Звідки: Бровари

Re: Небольшая коллекция новичка (x-fan)

Повідомлення x-fan »

+ Mare Nostrum
+ Deep Sea Adventures
+ Криминалист: Убийство в Гонконге
Востаннє редагувалось 18 січня 2022 17:46 користувачем x-fan, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
shinsengumi
Гравець в Монополію
Повідомлень: 57
З нами з: 06 жовтня 2011 22:21
Звідки: Сhernigov
Контактна інформація:

Re: Небольшая коллекция новичка (x-fan)

Повідомлення shinsengumi »

x-fan писав: 08 серпня 2021 17:39 У меня жена тоже не любит конфликтные игры, а вот еврушечки и филерки заходят на ура. Взяли отель австрию, так постоянно у меня выигрывает)
У меня после того, как расстроилась после пары игр в Покорение Марса, я попросил со мной разобраться в правилах Labyrinth: The War on Terror - теперь играем в него и в Сумеречную Борьбу. *слёзы_счастья*
x-fan
Новачок
Повідомлень: 44
З нами з: 30 грудня 2019 09:59
Звідки: Бровари

Re: Небольшая коллекция новичка (x-fan)

Повідомлення x-fan »

shinsengumi писав: 18 січня 2022 16:55 У меня после того, как расстроилась после пары игр в Покорение Марса, я попросил со мной разобраться в правилах Labyrinth: The War on Terror - теперь играем в него и в Сумеречную Борьбу. *слёзы_счастья*
Круто) Мы пока в марс пару раз только вдвоем сыграли, но очень понравилось, всегда рядом по очкам. Жена довольна, ну и я в том числе, что игра зашла.
x-fan
Новачок
Повідомлень: 44
З нами з: 30 грудня 2019 09:59
Звідки: Бровари

Re: Небольшая коллекция новичка (x-fan)

Повідомлення x-fan »

+ 6-й и 7-й доп. к Dixit.
Аватар користувача
ДюДя
Адепт
Повідомлень: 918
З нами з: 05 квітня 2009 12:02
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Небольшая коллекция новичка (x-fan)

Повідомлення ДюДя »

shinsengumi писав: 18 січня 2022 16:55
x-fan писав: 08 серпня 2021 17:39 У меня жена тоже не любит конфликтные игры, а вот еврушечки и филерки заходят на ура. Взяли отель австрию, так постоянно у меня выигрывает)
У меня после того, как расстроилась после пары игр в Покорение Марса, я попросил со мной разобраться в правилах Labyrinth: The War on Terror - теперь играем в него и в Сумеречную Борьбу. *слёзы_счастья*
Как человек может расстраиваться после партии в Покорение Марса, но при этом играть в остроконфликтные Лабиринт и/или Борьбу???
Аватар користувача
shinsengumi
Гравець в Монополію
Повідомлень: 57
З нами з: 06 жовтня 2011 22:21
Звідки: Сhernigov
Контактна інформація:

Re: Небольшая коллекция новичка (x-fan)

Повідомлення shinsengumi »

ДюДя писав: 01 лютого 2022 16:19 Как человек может расстраиваться после партии в Покорение Марса, но при этом играть в остроконфликтные Лабиринт и/или Борьбу???
Думаю это по причине почти 0 результативности в Марс и приблизительно 50 на 50 в СБ и Лабиринт :shock:
Аватар користувача
ДюДя
Адепт
Повідомлень: 918
З нами з: 05 квітня 2009 12:02
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Небольшая коллекция новичка (x-fan)

Повідомлення ДюДя »

shinsengumi писав: 14 лютого 2022 16:39
ДюДя писав: 01 лютого 2022 16:19 Как человек может расстраиваться после партии в Покорение Марса, но при этом играть в остроконфликтные Лабиринт и/или Борьбу???
Думаю это по причине почти 0 результативности в Марс и приблизительно 50 на 50 в СБ и Лабиринт :shock:
Полагаю, что вместо очередной партии можно предложить разобрать/проанализировать механику игры, подискутировать на тему оптимальной стратегии и тактических решений.
0 результат скорее всего от непонимания, ИМХО.
x-fan
Новачок
Повідомлень: 44
З нами з: 30 грудня 2019 09:59
Звідки: Бровари

Re: Колекція x-fan

Повідомлення x-fan »

- 7 чудес дуель

+ Schotten Totten 2: Облога
Чинджер
Єврогеймер
Повідомлень: 423
З нами з: 12 серпня 2016 11:58
Звідки: Полтава
Контактна інформація:

Re: Колекція x-fan

Повідомлення Чинджер »

Добрий день! Вже зіграли в Mare Nostrum? Колись задивлявся на цю гру і навіть міркував дістати але так і не зібрався. Там наче декілька варіантів перемоги, як в Ініші. Тільки Ініш у всіх на слуху а ця гра якось не дістала слави.
x-fan
Новачок
Повідомлень: 44
З нами з: 30 грудня 2019 09:59
Звідки: Бровари

Re: Колекція x-fan

Повідомлення x-fan »

Чинджер писав: 10 червня 2022 12:02 Добрий день! Вже зіграли в Mare Nostrum? Колись задивлявся на цю гру і навіть міркував дістати але так і не зібрався. Там наче декілька варіантів перемоги, як в Ініші. Тільки Ініш у всіх на слуху а ця гра якось не дістала слави.
Добрий, та все ніяк не зберемось, на жаль. Треба добре підготуватися морально, бо я так розумію по часу партія проходить довгенько. А з приводу варіантів перемоги так, там 4 можливі варіанти перемоги.
Чинджер
Єврогеймер
Повідомлень: 423
З нами з: 12 серпня 2016 11:58
Звідки: Полтава
Контактна інформація:

Re: Колекція x-fan

Повідомлення Чинджер »

x-fan писав: 10 червня 2022 15:37 Добрий, та все ніяк не зберемось, на жаль. Треба добре підготуватися морально, бо я так розумію по часу партія проходить довгенько. А з приводу варіантів перемоги так, там 4 можливі варіанти перемоги.
Та чому довго? Наскільки я знаю, це досить швидка гра. Лецплей на трьох людей триває лише годину. Так що, бажаю вам втілити бажання в життя якнайшвидше))
x-fan
Новачок
Повідомлень: 44
З нами з: 30 грудня 2019 09:59
Звідки: Бровари

Re: Колекція x-fan

Повідомлення x-fan »

+ Jaipur

- Schotten Totten 2: Облога
x-fan
Новачок
Повідомлень: 44
З нами з: 30 грудня 2019 09:59
Звідки: Бровари

Re: Колекція x-fan

Повідомлення x-fan »

+ Dobble
+ Port Royal (Big box)
Відповісти

Повернутись до “Ваші персональні колекції”