Порекомендуйте LCG гру

Пошук, переклад, дошка оголошень
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 405
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Порекомендуйте LCG гру

Повідомлення Guns87 »

Хочу собі в колекцію LCG гру. Можливо щось що вже не випускаеться. Можете писати ваші улюблені LCG ігри. Буде цікаво почитати ваші коментарі.
Аватар користувача
KinslayeR
Адепт
Повідомлень: 816
З нами з: 05 вересня 2011 15:09
Звідки: Львів

Re: Порекомендуйте LCG гру

Повідомлення KinslayeR »

Картковий Аркгем - топ.
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 405
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: Порекомендуйте LCG гру

Повідомлення Guns87 »

Картковий Аркгем - топ.
мені особисто не сподобався). Грав до половини циклу про Данвіч і потім закинув. Хоча продакен у гри просто шикарний та можливість придбати українською приваблює. До того ж гра не потребує суперника. Але ігрові механіки зовсім не приваблюють. Особливо тянути з мішка житони. Можливо ще дам їй другий шанс.
Аватар користувача
Zaider
Новачок
Повідомлень: 30
З нами з: 08 травня 2017 14:41

Re: Порекомендуйте LCG гру

Повідомлення Zaider »

Можна спробувати Володаря перснів карткового, але його майже не реально знайти, правда в інеті вистачає пнп.
Пасфайндер, мені сподобався колодобудуванням, але там не дуже реалізовано викладення сюжету, і як на мою думку, то атмосферності.
brda88
Новачок
Повідомлень: 29
З нами з: 30 червня 2017 13:25

Re: Порекомендуйте LCG гру

Повідомлення brda88 »

Я граю в Гру престолів LCG 2 ed,маю всю колекцію.FFG вже не випускають оновлень,але фанати все ще грають та випускають свої паки.Вживу давно не рубився,тільки онлайн.Мені подобається,колод можно настругати безліч
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 405
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: Порекомендуйте LCG гру

Повідомлення Guns87 »

Можна спробувати Володаря перснів карткового, але його майже не реально знайти, правда в інеті вистачає пнп. Пасфайндер, мені сподобався колодобудуванням, але там не дуже реалізовано викладення сюжету, і як на мою думку, то атмосферності.
Володар Перснів можна купити на steam цифрову версію як і Пасфайндер. Може я помиляюсь, але ігри типу
Warhammer: Invasion, Warhammer 40,000: Conquest, Heroes of Terrinoth та The Lord of the Rings: The Card Game це майже одне й те саме, але в іншому сетінгу. Взагалі хотів би дуельну гру, а не кооперативну. Якщо вибирати кооператив , то мабуть знову виберу Arkham Horror. Треба буде хоч цифрову версію The Lord of the Rings спробувати.
Я граю в Гру престолів LCG 2 ed,маю всю колекцію.FFG вже не випускають оновлень,але фанати все ще грають та випускають свої паки.Вживу давно не рубився,тільки онлайн.Мені подобається,колод можно настругати безліч
І що цікаво грати ? Дивився відео пояснення правил від FFG там вся механіка крутиться навколо 3х параметрів карт героїв. Доповнення міняють основні механіки ? Чимось нагадує Гвінт. Просто в Гвінт карти викладуються в три ряди, а в Грі престолів є три параметри.
Аватар користувача
Zaider
Новачок
Повідомлень: 30
З нами з: 08 травня 2017 14:41

Re: Порекомендуйте LCG гру

Повідомлення Zaider »

В мене чомусь стереотипне враження, що якщо LCG то це кооп (або соло), а якщо дуель то вже ККГ буде)
Щодо порівняння з Вархамером, то не можу сказати бо не грав, Володар перснів чимось схожий на Жах Аркгему, тільки трошечки інакша механіка, в цифрову версію щось ніяк не дійдуть руки, щоб спробувати)
G0rets
Амерітрешер
Повідомлень: 152
З нами з: 24 січня 2012 13:42
Звідки: Запорожье

Re: Порекомендуйте LCG гру

Повідомлення G0rets »

Люто рекомендую Android: Netrunner. Єдина гра, в котру зіграв більше 500 партій вживу і з радістю зіграю ще. Крім неї грав в Arkham horror, Lord of the rings, Star wars, Legend of 5 rings та Game of thrones. Жодна навіть близько до неї не дійшла.
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 405
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: Порекомендуйте LCG гру

Повідомлення Guns87 »

Люто рекомендую Android: Netrunner. Єдина гра, в котру зіграв більше 500 партій вживу і з радістю зіграю ще. Крім неї грав в Arkham horror, Lord of the rings, Star wars, Legend of 5 rings та Game of thrones. Жодна навіть близько до неї не дійшла.
подивився недавно летсплей і гра зацікавила. Шкода що пропустив всі можливості купити її з доповненнями на цьому форумі. Часом не знаєте відміності бази 2012 та 2018го року ? Та чи багато доповнень вийшло до більш нової. Чомусь ніде не можу знайти порівняння.
brda88
Новачок
Повідомлень: 29
З нами з: 30 червня 2017 13:25

Re: Порекомендуйте LCG гру

Повідомлення brda88 »

Guns87 писав: 18 травня 2021 10:13 І що цікаво грати ? Дивився відео пояснення правил від FFG там вся механіка крутиться навколо 3х параметрів карт героїв. Доповнення міняють основні механіки ? Чимось нагадує Гвінт. Просто в Гвінт карти викладуються в три ряди, а в Грі престолів є три параметри.
Так,мені цікаво.Дійсно,майже вся механіка гри будується навколо тих трьох типів викликів,але щоб розуміти яке там різноманіття тактик-є колоди без жодного персонажу.Тобто павер можно отримати за рахунок контролю стола опонента та локацій,які приносять пасивні бали.Звісно для цього потрібно багато допів,база дуже обмежена
Аватар користувача
ДюДя
Адепт
Повідомлень: 918
З нами з: 05 квітня 2009 12:02
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Порекомендуйте LCG гру

Повідомлення ДюДя »

Guns87 писав: 18 травня 2021 12:07
Люто рекомендую Android: Netrunner. Єдина гра, в котру зіграв більше 500 партій вживу і з радістю зіграю ще. Крім неї грав в Arkham horror, Lord of the rings, Star wars, Legend of 5 rings та Game of thrones. Жодна навіть близько до неї не дійшла.
подивився недавно летсплей і гра зацікавила. Шкода що пропустив всі можливості купити її з доповненнями на цьому форумі. Часом не знаєте відміності бази 2012 та 2018го року ? Та чи багато доповнень вийшло до більш нової. Чомусь ніде не можу знайти порівняння.
Є платформа присвячена цілком он-лайн матчам з Нетраннера. Там навіть нові фанатські сети публікують.
Мені подобається Netrunner цілковитою асиметрією, але зараз можна тільки п-н-пешити.

Легенда 5 кілець також доживає останній сезон і її офіцйна підтримка припиняється, як раз дуже вчасно для того, аби купити фулл сет (хоча, кому він насправді потрібен?)
G0rets
Амерітрешер
Повідомлень: 152
З нами з: 24 січня 2012 13:42
Звідки: Запорожье

Re: Порекомендуйте LCG гру

Повідомлення G0rets »

Guns87 писав: 18 травня 2021 12:07
Люто рекомендую Android: Netrunner. Єдина гра, в котру зіграв більше 500 партій вживу і з радістю зіграю ще. Крім неї грав в Arkham horror, Lord of the rings, Star wars, Legend of 5 rings та Game of thrones. Жодна навіть близько до неї не дійшла.
подивився недавно летсплей і гра зацікавила. Шкода що пропустив всі можливості купити її з доповненнями на цьому форумі. Часом не знаєте відміності бази 2012 та 2018го року ? Та чи багато доповнень вийшло до більш нової. Чомусь ніде не можу знайти порівняння.
База 2012 року - це 235 карт (але їх має бути 325, деякі картки в 1-2 екземплярах, ффг таке ффг), інші допи завжди йдуть по 3шт у коробці.
База 2018 року - це revesid core edition - база+багато "потужних" з точки зору розробників карт першого циклу genesis, деколи в іншому дизайні. До нової взагалі допов не було. Вона вишла за півроку до закриття лінійки Нетраннеру. А до першої бази дуууже багато допів було, я грав в 3 перших цикла та 3 делюкси.
Kessler
Адепт
Повідомлень: 749
З нами з: 25 травня 2018 13:35

Re: Порекомендуйте LCG гру

Повідомлення Kessler »

не совсем, после базы 2.0 еще вышел доп Reign and Reverie, а вот потом уже всё) но при этом база 2.0 вполне совместима с предыдущими допами.

Купить в Украине с допами можно, но цена не понравится. Просто потому что очень много всего.

+ база 2.0 ощутимо слабее по картам в сравнении с 1.0, как по качеству, так и по количеству сильных карт)
Аватар користувача
Guns87
Єврогеймер
Повідомлень: 405
З нами з: 16 квітня 2016 20:12
Звідки: Киев

Re: Порекомендуйте LCG гру

Повідомлення Guns87 »

Здається, хтось недавно продавав бандл Netrunner-а за 5000. Не пам'ятаю, що туди входило. Чи може я з якоюсь іншою грою путаю. Скільки приблизно може коштувати Core set ?
Kessler
Адепт
Повідомлень: 749
З нами з: 25 травня 2018 13:35

Re: Порекомендуйте LCG гру

Повідомлення Kessler »

1.0 корсет нормальна ціна 1000-1500 (багато карт звідти вже вийшли з ротації на чемпіонатах),
2.0 корсет вартує як собака, бо тираж малий був, по 100-200$ а то і більше на єБеях..

але:
- для серйозної/комфортної гри з нормальним декбілдом треба 3 корсети.
- 2.0 корсет можна зібрати з 1.0 корсету і перших двух циклів Spin і Genesis (там як і в Аркгемі - по 6 паків в циклі)
Відповісти

Повернутись до “Настільна взаємодопомога”