Репутація, інформація, роздуми...

Обговорення настільних ігор
foodex
Адепт
Повідомлень: 916
З нами з: 21 вересня 2014 16:47
Звідки: Буча

Репутація, інформація, роздуми...

Повідомлення foodex »

На одному з минулих маттрейдів (до введення системи рейтингів) я отримав чудовий абстракт QIN - в ідеальному стані, як новий.
Відкрив - наче ок, тайли не видавлені, гра не грана (відповідно), але здивувало, що замість красивих пагод, в пакетиках лежали ось такі фішки

Зображення

Подумав, може якесь перевидавництво, може ж таке бути, гра ж нова?

Поклав на полицю та і забув. Але ось вирішив в неї зіграти, давай розбирати правила і звернув увагу, що в правилах пагоди чорні, білі, зелені і червоні, а по факту мої фішки чорні, білі, сині і жовті. Ну не може ж таке бути щоб перевидавали і з кольорами наплутали? Зфоткав, кинув на Тесеру і попросив народ підказати, звідки ці фішки і один камрад відгадав, що це з гри Touche

Зображення

Причому вкинуті не випадково, наобум, а відраховані в потрібній кількості (24 шт кожного кольору).
І ось пишу я власникові, щоб зясувати цю ситуацію і запитати чи це він підмінив їх мені, на що він мені відповідає: "Нет. Такую и получил. В таком виде."

Після бою кулаками не махають, сам лохонувся, але тепер майте на увазі, що таке Маттрейд б/у ігор без фото.
А власник гри, який мені її відправив добре відомий Kingvarvar, який постійно обурюється, що у нього так багато їгр, що йому ніколи їх фотографувати. А може не кількість ігр в цьому причина? А залите поле від Цолкіна чи підмінені фішки в QIN? Для себе я висновки зробив, а вам даю інформацію для роздумів.
Дякую всім хто прочитав.
Аватар користувача
svalse
Адепт
Повідомлень: 799
З нами з: 19 травня 2017 14:02
Звідки: Запорожье
Контактна інформація:

Re: Репутація, інформація, роздуми...

Повідомлення svalse »

foodex писав: А залите поле від Цолкіна чи підмінені фішки в QIN?
Ещё Тигр и Ефрат

Зы. Как-то много залётов для одного человека
RomaBlutus
Єврогеймер
Повідомлень: 261
З нами з: 14 жовтня 2015 13:38
Звідки: Закарпаття
Контактна інформація:

Re: Репутація, інформація, роздуми...

Повідомлення RomaBlutus »

Сам з цим Кьоніґзбергом справу не мав, але друга мого також мав намір киданути. Благо, друг має чуйку на подібних аферів і вчасно зупинився.
duna06
Амерітрешер
Повідомлень: 182
З нами з: 14 вересня 2015 21:15
Звідки: Харьков

Re: Репутація, інформація, роздуми...

Повідомлення duna06 »

Да уж.... Теперь попробуй такую продай или поменяй...
Вставлю свои 5 копеек.
По результатам последнего Маттрейда я получил, как и хотел, Орлеан в пленке, англоязычное издание.
Также поставил на полку и забыл, пока не достал- оказалось, что он на французском :-) И пусть игра языконезависимая, но правила и немногочисленные надписи на французском меня раздражают.
По итогу игру продал задешево.
Не буду писать кто именно так удружил, он мне готов был помочь в другой ситуации, но факт есть факт. Идеально иметь фото и игры в пленке. Я теперь точно буду просить.
Аватар користувача
Евгений
Амерітрешер
Повідомлень: 228
З нами з: 01 лютого 2009 23:15
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Репутація, інформація, роздуми...

Повідомлення Евгений »

Добавлю и от себя. Менлся по маттрейду. Получил от него игру. Состояние указано как отличное, но на поверку коробка оказалась в плачевном состоянии: потертая до белого картона, в одном месте подерта. На мой вопрос почему он не указал ни где об этом, ответил: "Ну так это почти у всех игр так. Тем более, игра то 2009 года издания! Для игры этого года, по-моему, состояние замечательное. Разве так важно, что коробка немного потерта по углам?"
morbo
Єврогеймер
Повідомлень: 449
З нами з: 29 квітня 2015 13:16
Звідки: г. Харьков

Re: Репутація, інформація, роздуми...

Повідомлення morbo »

Ну вот, что и требовалось доказать. Я не однократно уже писал, что нужно выкладывать фото абсолютно всех игр, выставляемых на обмен. Но похоже перфекционистов на форуме меньшинство. Для основной массы форумчан состояние коробки и компонентов не имеет значение. Поэтому каждый делает выводы для себя сам.
Аватар користувача
zawwah
Адепт
Повідомлень: 693
З нами з: 19 січня 2017 13:54
Звідки: Одесса

Re: Репутація, інформація, роздуми...

Повідомлення zawwah »

Скандал с Харви Вайнштейном - десктопгеймскомюа форум эдишн =)

Напевно, відправник порахував, що базова копмплектація гри недостатньо патріотична та вирішив замінити фішки на жовто-блакитні.
foodex
Адепт
Повідомлень: 916
З нами з: 21 вересня 2014 16:47
Звідки: Буча

Re: Репутація, інформація, роздуми...

Повідомлення foodex »

zawwah писав:Скандал с Харви Вайнштейном - десктопгеймскомюа форум эдишн =)

Напевно, відправник порахував, що базова копмплектація гри недостатньо патріотична та вирішив замінити фішки на жовто-блакитні.
Мало того, він подумав що вона досить багата і спростив її до народного рівня.
Аватар користувача
ДюДя
Адепт
Повідомлень: 918
З нами з: 05 квітня 2009 12:02
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Репутація, інформація, роздуми...

Повідомлення ДюДя »

А чого ще чекати від заходу, на який ігри потрапляють замість смітника???
Metuk
Адепт
Повідомлень: 932
З нами з: 10 листопада 2014 12:18
Звідки: Тернопіль

Re: Репутація, інформація, роздуми...

Повідомлення Metuk »

ДюДя писав:А чого ще чекати від заходу, на який ігри потрапляють замість смітника???
цього допису не дуже зрозумів. На маттрейді є і чудові ігри, хоч і купа шлаку
foodex
Адепт
Повідомлень: 916
З нами з: 21 вересня 2014 16:47
Звідки: Буча

Re: Репутація, інформація, роздуми...

Повідомлення foodex »

ДюДя писав:А чого ще чекати від заходу, на який ігри потрапляють замість смітника???
Тут більше питання не в іграх, а в людях...
Big Meeple
Новачок
Повідомлень: 33
З нами з: 09 грудня 2017 19:27

Re: Репутація, інформація, роздуми...

Повідомлення Big Meeple »

Б\у это всегда кот в мешке, и к этому нужно быть готовым при покупке.
Metuk
Адепт
Повідомлень: 932
З нами з: 10 листопада 2014 12:18
Звідки: Тернопіль

Re: Репутація, інформація, роздуми...

Повідомлення Metuk »

Big Meeple писав:Б\у это всегда кот в мешке, и к этому нужно быть готовым при покупке.
не згідний з цим. Це від людини залежить
foodex
Адепт
Повідомлень: 916
З нами з: 21 вересня 2014 16:47
Звідки: Буча

Re: Репутація, інформація, роздуми...

Повідомлення foodex »

Big Meeple писав:Б\у это всегда кот в мешке, и к этому нужно быть готовым при покупке.
Ти знаєш, від б/у ігор з цього форуму в мене найкращі враження, але трапляються люди...
lightoff
Новачок
Повідомлень: 39
З нами з: 31 березня 2017 10:50
Звідки: Львів

Re: Репутація, інформація, роздуми...

Повідомлення lightoff »

Погоджуюсь з foodex. Уже біля 5ти ігор придбаних на цьому форумі - поки жодних нарікань. Правда 2 співпраці довелось розірвати ще на етапі домовленості. В темі були не коректно виставлені ціни і людина тягнула кота за хвоста.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум по настільним іграм”