Колекція x-fan

Розкажіть та похваліться, якими настолочками володієте.
x-fan
Новачок
Повідомлень: 44
З нами з: 30 грудня 2019 09:59
Звідки: Бровари

Колекція x-fan

Повідомлення x-fan »

Всім привіт!
Хочу поділитися своєю невеличкою колекцією. В скобках оцінка по 10-бальній системі.

Stone Age (7.5) - коли починав вивчати настілки, то відразу око впало на цю сімейну євро-груб але чомусь довгий час не купляв. В один момент все ж наважився та купив і не прогадав, гра подобається всім, з ким грали. Для ознайомлення з настілками ідеальний варіант, шикарний арт, цікаві механіки та нескладні правила.

Carcassonne (9) (+доп. 1 Тавени та собори, доп. 2 Купці та будівельники) - класика, без якої, напевно, жодна колекція не обходиться. Подобається грати, як удвох з дружиною безконфликтно, так і великою кількістю гравців, коли на мапі дуже тісно і всі один одному заважають. Докупив ще міплів білого кольору, щоб і вшістьох можно було грати. Досі приносить задоволення. Замінив російський набір з доповненнями на 2 коробки нового українського видання бази, думаю ще буду докупляти доповнення для різноманіття тайлів (шкода, що нема просто тайлів окремо, бо ускладнення процесу гри ніби й не треба). P.S. нова коробочка дуже крута.

Five Tribes (8) - класна гра, одна з улюблених. Чудово грається на двох, але друзі люблять грати й вчотирьох. Багато тактик, класний арт, є над чим поламати мізки. На диво новачки доволі швидко розуміють, як в неї грати, хоч вона не така проста, як Carcassonne, чи Stone Age.

Bunny Kingdom (8) - перша гра, яку вибирала саме дружина. Грали різними складами, мені на чотирьох вона найбільше подобається. Дуже хороша сімейна гра, всім подобається. Дуже красивий милий арт на картках, тона дрібних кроликів, дружина в захваті від неї.

Keyflower (8) - хороша мізколомна гра. Багато варіантів дій, подобається поєднання аукціону та виставлення робітників. На цей момент напевно найскладніша гра в колекції. Дуже класно масштабується, чудово грається будь-яким складом, а можна тут грати від 2 до 6.

Hanamikoji (7) - взяли в у відпустку для гри вечорами під винце. Гарна лаконічна гра. Дивує такий цікавий процес з такою малою кількістю компонентів. Дуже оригінальна дуелька.

Ticket to Ride: Europe (8) (+доп. 1912) - не даремно вважається класикою, завжди розкладається із задоволенням. Друзі дуже полюбляють її.

Салат: Рецепт успіху (Point Salad) (7.5) - ще один чудовий філер, просто пошвиряти карти саме те, але й подумати тут є над чим. З часом зарекомендувала себе, як дуже чудова гра. Завжди на відпочинок беремо її та "З молотка".

Grand Austria Hotel (8) - давнішня хотілка, брав чисто для гри вдвох з дружиною. Для цієї цілі вона ідеальна. Неконфліктна, багато різних стратегій, кубики, порпання в свому планшеті, все в цій грі чудово. Вчотирьох таки зіграли раз, більше бажання нема, погано вона підходить для 4-х.

Dixit (8) (+4 допа (3-й, 6-й, 7-й, 8-й)) - і знову Класика. Всім зайшла на ура. Довелось відразу докупити 2 допи. Майже усі ігрові вечори не обходяться без неї. Подарували ще 2 допи, то ж базу прибрав з коробки, бо рубашка карт бази відрізняється. Гра дуже популярна в нашій компанії, особливо під алкоголь)

Codenames (8) - гра класна, але треба щонайменше 6 гравців, то ж грається не так часто, як хотілось би. Спочатку купив російську версію, потім продав, купив українську)

Deep Sea Adventures (7) - така маленька коробочка, але стільки фану. Як філер дуже непогана, та й весела.

Jaipur (8) - Дуже класна дуельна гра. Правила швидко вивчаються, грається теж енергійно. Дружині дуже подобається. Улюблений дуельчик на даний момент.

Dobble (6.5) - взяли для розрядки після складних партій, реально розслабляє після напруженої гри.

Port Royal (Big Box) (8) - класний push your luck. Дуже красиві карти, цікавий геймплей. На коробці обмеження в 5 гравців, але з такою кількістю карт + карти з доповнень, не бачу причин не грати більшою кількістю. Пробували варіанти 4, 5, 6 гравців - все чудово грається.

Містеріум - зіграна пару разів, ще не розпробували.

Cascadia

Clank! Catacombs

Camel Up

Покинули колекцію:

7 Wonders Duel (7) - чудова дуелька, взяв після того, як прочитав купу позитивних відгуків. Не пожалів, грається добре, швидко та в цілому подобається.
Причина продажу: награлися.

Robinson Crusoe: Adventures on the Cursed Island(2nd edition) (7) - цікавий хардкорний кооператив. Брав для сумісних ігор з дружиною. Виграли тільки один раз, а програли багато)
Причина продажу: втомилися страждати кожен раз.

Scrabble (6) - класична гра на збирання слів з літер. Брав ще на початку свого настільного шляху, коли ще взагалі нічого не знав про настільні ігри. Трохи пограли, а потім з'явилися інші цікавіші ігри, то ж пропало бажання повертатись до неї.
Причина продажу: награлися.

Pandemic (6) - кооператив початкового рівня для ознайомлення з жанром. На початку було цікаво, незвично, бо до цього не грали в кооперативи. Але з часом якось приїлася, навіть не допоміг набір сценаріїв від фанатів.
Причина продажу: награлися.

Oriflamme (6) - доволі агресивна карткова гра. Зіграли разів 5, якось не зайшло ні мені, ні дружині.
Причина продажу: не зайшло.

Schotten Totten 2: Облога - брали в друзів "Баталію" пограти, нам з дружиною сподобалось. Брати собі сенсу не було. Тут якось попалась мені на очі ця локалізація, подивився правила і зрозумів, що дуже схоже. Виявилось, що "Баталія" була якраз зроблена з першої частини цієї гри. В цій частині додали асиметричності, сподобався арт на картках. Враження будуть після декількох партій.
Причина продажу: дружині не зайшла ця версія гри, сказала, що переускладнили.

Colt Express (6) - брав для веселої дурні в компанії. В цілому весела, трохи дурнувата гра. Для неї потрібно, щоб усі були в гарному настрої, тоді гра дуже класно заходить, особливо, якщо придумувати якісь історії про те, що трапляється в потягу.
Причина продажу: якось чогось мені не вистачає в цій грі, ніби весело, але щось не те. Ще й постійно дратувало совати міплів по потягу, що не дуже зручно.

Цитаделі (7) - грали в друзів в класичні Цитаделі, сподобалась гра, але арт якось не подобався. Купили нову версію з більшою кількістю ролей та новим артом. Розкладали останній раз дуже давно, друзі оригінальну гру заграли до дір, то ж не хочуть в неї більше грати.
Причина продажу: награлись.

Сусlades
Причина продажу: Ігри з взаємодією не дуже заходять в компанії, тому тримати не було сенсу.

Mare Nostrum - купив тут на форумі, поки зіграли тільки раз. Дівчата не зацінили, що, в принципі очікувано. Хлопцям сподобалось, буду думати, чи є сенс тримати в колекції
Причина продажу: така ж, як у Кікладів.

Deception: Murder in Hong Kong - зіграли на корпоративі в мафію, сподобалось. Вирішив взяти щось схоже, тільки, щоб всі грали та ніхто не вилітав. Зіграли декілька разів, поки що відгуки змішані, мені зайшло, комусь ні, треба ще зіграти, щоб розпробувати.
Причина продажу: складно зібрати достатню кількість людей.

Тераформування Марса (7) - Ніби просто карткова гра (хоч і є поле), але атмосфера дослідження відчувається, принаймі для мене.
Причина продажу: не зайшла компаніі.

З молотка (For sale) (7) - класний філер з прикольним артом, грається швидко. Якось завжди багато емоцій від цієї гри.
Причина продажу: награлись.

При змінах в колекції буду оновлювати цей пост.
Колекція на Bgg
Востаннє редагувалось 05 січня 2024 22:15 користувачем x-fan, всього редагувалось 60 разів.
Аватар користувача
r_golovanov
Амерітрешер
Повідомлень: 189
З нами з: 26 квітня 2020 00:51
Звідки: Днепр

Re: Небольшая коллекция новичка (x-fan)

Повідомлення r_golovanov »

Добро пожаловать :)

Сколько не читаю форум - у всех жены разделяют настольное хобби.

Подскажите где взять такую жену? Очень надо. Я даже многие коробки в своей коллекции держу исключительно для будущей жены)
x-fan
Новачок
Повідомлень: 44
З нами з: 30 грудня 2019 09:59
Звідки: Бровари

Re: Небольшая коллекция новичка (x-fan)

Повідомлення x-fan »

Читал вашу отличную коллекцию, с играми для будущей жены, многие из них планирую и себе взять)
А жена найдется, не переживайте)
Аватар користувача
r_golovanov
Амерітрешер
Повідомлень: 189
З нами з: 26 квітня 2020 00:51
Звідки: Днепр

Re: Небольшая коллекция новичка (x-fan)

Повідомлення r_golovanov »

x-fan писав: 24 грудня 2020 08:58 Читал вашу отличную коллекцию, с играми для будущей жены, многие из них планирую и себе взять)
А жена найдется, не переживайте)
А вы с какого города?
x-fan
Новачок
Повідомлень: 44
З нами з: 30 грудня 2019 09:59
Звідки: Бровари

Re: Небольшая коллекция новичка (x-fan)

Повідомлення x-fan »

Я с Броваров
x-fan
Новачок
Повідомлень: 44
З нами з: 30 грудня 2019 09:59
Звідки: Бровари

Re: Небольшая коллекция новичка (x-fan)

Повідомлення x-fan »

- Scrabble

+ Keyflower
+ Hanamikoji
+ Орифлама
+ З молотка
Востаннє редагувалось 23 травня 2021 20:26 користувачем x-fan, всього редагувалось 1 раз.
x-fan
Новачок
Повідомлень: 44
З нами з: 30 грудня 2019 09:59
Звідки: Бровари

Re: Небольшая коллекция новичка (x-fan)

Повідомлення x-fan »

- Робинзон Крузо (2-е издание)

+ Ticket to Ride: Europe
+ Цитадели (укр. новое издание)
x-fan
Новачок
Повідомлень: 44
З нами з: 30 грудня 2019 09:59
Звідки: Бровари

Re: Небольшая коллекция новичка (x-fan)

Повідомлення x-fan »

- Орифлама

+ Point Salad (Салат: рецепт успіху)
+ Grand Austria Hotel
Аватар користувача
Mirage
Адепт
Повідомлень: 661
З нами з: 15 травня 2020 22:02

Re: Небольшая коллекция новичка (x-fan)

Повідомлення Mirage »

r_golovanov писав: 24 грудня 2020 00:35
Сколько не читаю форум - у всех жены разделяют настольное хобби.

Подскажите где взять такую жену? Очень надо. Я даже многие коробки в своей коллекции держу исключительно для будущей жены)
Тоже удивляюсь. И немного завидую :). Моя жена терпеть не может игры, любые. Играем с сыном в основном. Но на двоих все почти игры не очень. Но что делать...
Чинджер
Єврогеймер
Повідомлень: 423
З нами з: 12 серпня 2016 11:58
Звідки: Полтава
Контактна інформація:

Re: Небольшая коллекция новичка (x-fan)

Повідомлення Чинджер »

Mirage писав: 08 серпня 2021 05:33
r_golovanov писав: 24 грудня 2020 00:35
Сколько не читаю форум - у всех жены разделяют настольное хобби.

Подскажите где взять такую жену? Очень надо. Я даже многие коробки в своей коллекции держу исключительно для будущей жены)
Тоже удивляюсь. И немного завидую :). Моя жена терпеть не может игры, любые. Играем с сыном в основном. Но на двоих все почти игры не очень. Но что делать...
Моя жена любит играть в Кингдомино, Билет на поезд, Мачи Коро без красных карт, Такеноко и другие мирные игры. Конфликтные и сложные ей не нравятся. Попробуйте приобщить такими играми))
x-fan
Новачок
Повідомлень: 44
З нами з: 30 грудня 2019 09:59
Звідки: Бровари

Re: Небольшая коллекция новичка (x-fan)

Повідомлення x-fan »

У меня жена тоже не любит конфликтные игры, а вот еврушечки и филерки заходят на ура. Взяли отель австрию, так постоянно у меня выигрывает)
Аватар користувача
Mirage
Адепт
Повідомлень: 661
З нами з: 15 травня 2020 22:02

Re: Небольшая коллекция новичка (x-fan)

Повідомлення Mirage »

А там, где Вы брали Отель Австрия, еще одного экземпляра на продажу случайно не осталось?.. :)
x-fan
Новачок
Повідомлень: 44
З нами з: 30 грудня 2019 09:59
Звідки: Бровари

Re: Небольшая коллекция новичка (x-fan)

Повідомлення x-fan »

Mirage писав: 09 серпня 2021 11:24 А там, где Вы брали Отель Австрия, еще одного экземпляра на продажу случайно не осталось?.. :)
Я на доме игр ставил напоминалку, если появится в наличии. Там англ. версия периодически появляется.
Аватар користувача
Mirage
Адепт
Повідомлень: 661
З нами з: 15 травня 2020 22:02

Re: Небольшая коллекция новичка (x-fan)

Повідомлення Mirage »

странно, у меня тоже напоминалки, ничего не появлялось за последний месяц точно.
Может, раньше было... спасибо.
x-fan
Новачок
Повідомлень: 44
З нами з: 30 грудня 2019 09:59
Звідки: Бровари

Re: Небольшая коллекция новичка (x-fan)

Повідомлення x-fan »

Mirage писав: 09 серпня 2021 18:25 странно, у меня тоже напоминалки, ничего не появлялось за последний месяц точно.
Может, раньше было... спасибо.
Я брал ровно месяц назад, странно, что они не прислали Вам уведомление, у меня сразу пришло на почту.
Сразу и среагировал, зная как быстро она исчезает из продажи.
Відповісти

Повернутись до “Ваші персональні колекції”